reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

karo - to z niecierpliwością czekam na zdjęcia:tak:
emalia - mam nadzieje, ze to zwapnienie jak najszybciej się wchłonie:tak:
Andzia, annajak - powodzenia na wizycie, czekamy na relacje:tak:
mama mikołaja - nie ma to jak w domu:-D, a w PL byłaś u jakiegoś gina?
Elizka - zdrówka życzę:tak:
paulka - co za historia z tym żebrem:szok:, wpółczuje:no:
annajak - ja dowiedzialam się na szkole rodzenia, więc nie pomogę:no:
athena- odpocznij, a jak by co śmiało do lekarza, przykre, że nie możesz liczyć na pomoc teściowej:-(
 
reklama
hej dziewczynki:)

az mi glopi bo woogle malo tu sie udzielam i malo wiem co u was..
.Gratuluje i tam nowe mamusie:)

Co u mnie...

Nie za dobrze dziewczynki ciaza zagrozona...zalozyli mi passer...i mam lezeci i sobie odpoczywac....i sie Nie Denerwowac a ja ma sie nie denrwowac jak moja ciaza jest zagrozona a moj maz...mnie zdradzil...:wściekła/y::-:)-:)-( Sama nie wiem jak ma dalej zyc...eheh MAMA wielkiego dolka....Bylam tak szczesliwa a tu trach,...

i Moja corka napewno bedzie LETYCJA

przepraszam wyagdac sie musialam:(
 
ewus2090 trzymaj się Kochana, za dużo stresu Cię ostatnio spotyka, trzymam kciuki za Ciebie i chłopców by wszystko było dobrze

annajak jeżeli chodzi o rzeczy do szpitala to ja wiem od siostry która 2 m-ce temu rodziła, ale ona była w szpitalu się pytać, może wystarczy zadzwonić do szpitala - powinni Ci powiedzieć co musisz mieć

ewela28 PEPCO fajny sklep i tak jak piszesz można tanio pokupić ciuszki, ja znalazłam u mnie w miejscowości jeszcze tańszy sklep z fajnymi i dobrymi ciuszkami od Pepco :-)

Idę jakąś kolacjykę przygotować :-)
 
hej dziewczynki:)

az mi glopi bo woogle malo tu sie udzielam i malo wiem co u was..
.Gratuluje i tam nowe mamusie:)

Co u mnie...

Nie za dobrze dziewczynki ciaza zagrozona...zalozyli mi passer...i mam lezeci i sobie odpoczywac....i sie Nie Denerwowac a ja ma sie nie denrwowac jak moja ciaza jest zagrozona a moj maz...mnie zdradzil...:wściekła/y::-:)-:)-( Sama nie wiem jak ma dalej zyc...eheh MAMA wielkiego dolka....Bylam tak szczesliwa a tu trach,...

i Moja corka napewno bedzie LETYCJA

przepraszam wyagdac sie musialam:(

Trzymaj się Sochi, myśl teraz o córeczce to ona jest teraz najważniejsza. Trzymam za Was kciuki !!!

Zauważyłam że mamy ten sam termin do porodu :)
 
reklama
Ewuś - sprawa nie jest taka ważna więc jakby co to jedź do lekarza i nawet jak sie okaże, ze szpital bedzie wskazany to się nie zastanawiaj:no: trzymam kciuki
Sochi - straszne to co piszesz o mężu - nie rozumiem tego, jak tak można zrobić i mocno przytulam...
 
Do góry