reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

sochi współczuje, ty w ciazy a maz z inna???? w glowie sie nie miesci......rzymaj sie

co do zgagi to mi sie wydawalo ze mialam chyba ale to byl pikus bo od 2 dni umieram!!!! tak mnie pali ze oddychac nie moge....dali mi saszetki z plynem troche lagodza i mleko pije ale caly czas sie nie da ....

brzuch mi rosnie z dnia na dzien! i piersi zaczely pobolewac i znow rosna ale to chyba bo mleczko sie produkuje....jak nacisne to leci lekko wiec staram sie nie dotykac....
 
reklama
Dziekuje Kochaneee
narazie jest tak...ze mieszszkam z rodzicami.I nie wiem co bedzie dalej....
Jak sie stalo...zdradzalm mnie przez 3miesieca ta Kochance ze tak ja nazwe(bo nieche jej obrazac zbytnio) Zadzwonila do mnie...i mi to powiedzila....niewierzylam Zapytalam sie meza...a On potwierdzil....:(:( Narazie wazna jest Letycja...a co bedzie sie zoabczy
 
Sochi to straszne co piszesz:(
Bardzo serdecznie Ci współczuję!!
Nigdy nie zrozumiem tych facetów!!
Ale teraz najważniejsza jest Letycja i rzeczywiście się nim nie przejmuj.
Pamiętaj co ma być to będzie, a może jeszcze się ułoży i zrozumie swój błąd:(
Achhhh.... ci faceci....
 
dziewczyny właśnie zadzwonił do mnie mój lekarz prowadzący i spytał się o moje samopoczucie, jak ja się cieszę,że mam takiego super lekarza:-):tak: mam jutro podjechać do szpitala na jego dyżur i postara się sprawdzić przez USG jak z moimi żebrami, chce sprawdzić czy się nic gorszego nie dzieje, ale zasugerował mi,że myśli o cesarce w moim przypadku, bo skoro przy kichnięciu pękło mi żebro to nie wiadomo co się może wydarzyć w czasie naturalnego porodu podczas parcia, kurcze ja nawet o tym nie pomyślałam :szok: ale może ma rację

sochi-bardzo Ci współczuje, nie wiem co bym zrobiła jakby to mnie spotkało, tym bardziej,że widzę,że jesteście nie długo po ślubie, ale nie sądzę,żeby był wart wybaczenia... bardzo mi przykro, ale myśl teraz o sobie i córeczce. Trzymaj się.
 
hej dziewczynki:)

az mi glopi bo woogle malo tu sie udzielam i malo wiem co u was..
.Gratuluje i tam nowe mamusie:)

Co u mnie...

Nie za dobrze dziewczynki ciaza zagrozona...zalozyli mi passer...i mam lezeci i sobie odpoczywac....i sie Nie Denerwowac a ja ma sie nie denrwowac jak moja ciaza jest zagrozona a moj maz...mnie zdradzil...:wściekła/y::-:)-:)-( Sama nie wiem jak ma dalej zyc...eheh MAMA wielkiego dolka....Bylam tak szczesliwa a tu trach,...

i Moja corka napewno bedzie LETYCJA

przepraszam wyagdac sie musialam:(
Kochana współczuje....ale Ty masz teraz dla kogo żyć, zobaczysz wszystko będzie dobrze, nie przejmuj się draniem a po porodzie pokaż mu rogi;)Tylko dziwne, że Ci sie przyznał...
 
Ostatnia edycja:
Witam :)


w necie wyszukalam na hemoroidy posterisan , podobno moze byc stosowny w ciaazy nie pamietam nazwy ale ja cos napewno w czopkach uzywalam ostatnim razem tylko ze swita mi cos na liteke "h" ale moze sie myle i szczerze radze zaopatrzyc sie tez w to cos na okres pologu, ja tym razem mam fuksa widac dzidzia nic tak mocno nie uciska

Bol po lezeniu to chyba Magdalenka pisala mnie boli jakby kosc w posladku nie wiem jak to okreslic czuje to z samego boku i zauwazylam ze tylko wtedy kiedy dlugo pospie na ktoryms boku

Ewus odpoczywaj :) jednak co 2 to nie 1 musisz sie bardziej oszczedzac niz reszta

Sochi wspolczuje ja chyba wiem co bym z nim zrobila....
 
Ratujcie!!! Co to jest ta "rwa kulszowa"?

Rwa kulszowa – Wikipedia, wolna encyklopedia

emalia, nie martw sie. jezeli masz bole rwy kulszowej, to na ogol przechodza po porodzie. poza tym nic nie mozna zrobic. w dolnej partii plecow nie wolno masowac, naswietlac itp. wiec trzeba odczekac. ja mialam to w pierwszej ciazy, teraz w drugiej jest tak samo zle. wiem, ze pod koniec pierwszej ciazy przekrecanie sie z jednego boku na drugi zabieralo mi czasem 10 minut, bo z bolu nie moglam wytrzymac. no i czasem boli, choc wcale sie nie ruszasz. okropna sprawa. troche pomaga naciskanie jednego punktu na posladku, ale samo to naciskanie straaaasznie boli....

sochi, bardzo mi przykro, ze cie to spotkalo. niestety wielu mezczyzn nie doroslo do tego aby miec ciezarna w domu... straszna sprawa, ale moze warto zobaczyc jak on sie teraz bedzie zachowywal. a przede wszystkim czy sam sie przyznal, czy dowiedzialas sie od trzecich. wiesz, sprawa jest okropna, ale mnie sie wydaje, ze to sie bardzo czesto zdarza, tylko rzadko kiedy wychodzi na jaw... trzymaj sie!
ja sama nie wiem co bym zrobila, ale kieruj sie sercem i nie daj sie nastawiac. moze chlopak pobladzil i warto dac mu jeszcze szanse. a moze nie ma skruchy i trzeba go solidnie ukrac. zastnow sie spokojnie i pomysl przede wszystkim zanim cos zrobisz, zebys nie unieszczesliwila sie jeszcze bardziej.
 
reklama
hej dziewczynki:)

az mi glopi bo woogle malo tu sie udzielam i malo wiem co u was..
.Gratuluje i tam nowe mamusie:)

Co u mnie...

Nie za dobrze dziewczynki ciaza zagrozona...zalozyli mi passer...i mam lezeci i sobie odpoczywac....i sie Nie Denerwowac a ja ma sie nie denrwowac jak moja ciaza jest zagrozona a moj maz...mnie zdradzil...:wściekła/y::-:)-:)-( Sama nie wiem jak ma dalej zyc...eheh MAMA wielkiego dolka....Bylam tak szczesliwa a tu trach,...

i Moja corka napewno bedzie LETYCJA

przepraszam wyagdac sie musialam:(

Kochana przytulam Cię mocno:tak:trzymaj się jakoś:-(Co za drań!! Jak tak można? Ty w ciąży- powinien Cię na rękach nosić:wściekła/y: Myśl teraz o dzidzi:-)to ona jest najważniejsza i da Ci najwięcej radości:tak:głęboko w to wierzę.

ewus jak u Ciebie??? Mam nadzieję że ból przeszedł???

U mnie kolejny ciężki dzień. Jakoś tak zagoniona jestem ostatnio, że masakra. Wieczorami padam z nóg:-( Wszystko mnie boli:wściekła/y:ale kopniaczki dzidzi wynagradzają wszelkie niedogodności:tak:

Spokojnej nocki
 
Do góry