reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

A teraz mam kolejne pytanie czy Wy tez wydajecie tyle kasy na jedzenie? Ja co 2-3 dni zostawiam w sklepie 120-140zl!!!! i juz sama nie wiem czy wszystko takie drogie czy ja rozrzutna jakas jestem?? Nic szczegolnego nie kupuje a kasy tyle ze szok!!!
Agast ja wydaje chyba podobnie, ale w holandii to generalnie drogo jest :baffled: DO tego staram sie kupowac lepszej jakosci rzeczy, sporo zdrowej zywnosci zeby dzidzia miala dobry start :tak: Ceny rzeczywiscie wariuja!


Teraz jestem we Francji; mialam lot 10.04 wieczorem,wiec po porannej tragedii nie umialam pozbierac mysli...Lot byl ok ale atmosfera calkiem inna...czeka mnie jeszcze powrot...
ide zrobic sobie kawke i zabieram sie za ale sprzatanko
neti fajnie ze sie odezwalas :tak: Milego pobytu we francji, dobrze ze z malutka wszystko w porzadku! Jak tam u was z wiosna, pewnie sliczna pogoda?

koriander- ja sama nie wiem jak to się stało, lekarz podejrzewa,że coś było na rzeczy wcześniej, mogłam tego nie czuć i po prostu siła kichnięcia była dość mocna i się porobiło, ale tego niestety nie leczą, nawet jak nie jesteś w ciąży to tylko leki przeciwbólowe jakieś maści rozgrzewające i ewentualnie bandaż elastyczny, u mnie tylko paracetamol i czekać aż przejdzie, bo nawet zdjęcia RTG,zeby to potwierdzić nie mogli mi zrobić:-(
A teraz się boję jak mi się zdarzy znowu kichnąć, bo chyba posiusiam się z bólu....:-(
Trzymaj sie kochana, ja slyszalam ze czasami robia w takich wypadkach usg (u mojej mamy na fizjoterapi stawy bada sie zawsze przy pomocy usg), tylko nie wiem jak to z zebrami jest :unsure:
Oby bol szybko minal, z domowych sposobow nacieranie rokitnikiem i arnika pomaga na stluczenia i opuchlizne :happy:


ewus trzymaj sie jeszcze troche, juz tak niewiele zostalo, a jutro wszystkie bedziemy myslami z toba, pamietaj ze nie jestes sama! Nie daj sie temu draniowi wykonczyc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, ja do szkoły rodzenia ostatecznie nie dotarłam, bo lekarz ćwiczeń zabronił, a żeby na samą teorię iść to się nie zmobilizowałam, bo jest wieczorem, a wieczorem to ja się już do niczego nie nadaję, a co dopiero do siedzenia przez 1,5 godziny i słuchania.

W związku z tym nie bardzo wiem co się u mnie w szpitalu wymaga żeby mieć ze sobą do porodu a co ewentualnie daje szpital. I mam pytanie, kogo/gdzie się pytacie o takie rzeczy ? Bezpośrednio w szpitalu? U ginekologa? Bo nie bardzo wiem :sorry:
 
Tutaj piekna pogoda, slonecznie ale nie jest tak strasznie cieplo. Posiedze tu 2 tyg a potem wracam i zaczynam przygotowania. Na poczatku czerwca jade do rodzicow.

ewus koniecznie lez i jesli se nie poprawi to oczywiscie szpital. Trzymam kciuki aby jeszcze clopcy poczekali troche
 
W związku z tym nie bardzo wiem co się u mnie w szpitalu wymaga żeby mieć ze sobą do porodu a co ewentualnie daje szpital. I mam pytanie, kogo/gdzie się pytacie o takie rzeczy ? Bezpośrednio w szpitalu? U ginekologa? Bo nie bardzo wiem :sorry:

Ja teoretycznie od kwietniówki wiem co muszę zabrać do szpitala, jednak i tak zamierzam iść na początku maja na oddział położniczy i się położnej zapytać dokładnie (a może będzie gdzieś wywieszone) i przy okazji sobie oddział obejrzę :-) Oby tylko żadna wtedy nie rodziła :-D
 
Tutaj piekna pogoda, slonecznie ale nie jest tak strasznie cieplo. Posiedze tu 2 tyg a potem wracam i zaczynam przygotowania. Na poczatku czerwca jade do rodzicow.

ewus koniecznie lez i jesli se nie poprawi to oczywiscie szpital. Trzymam kciuki aby jeszcze clopcy poczekali troche
 
Witam i ja,

Zwyczajowo po dłuższej przerwie ale jestem ;)

Pochłonęły mnie sprawy mieszkaniowe - umawianie transportu i montażu mebli, sprzątanie ... ;). A później weekend w Polsce (nad morzem i na Kujawach ;)

Wszystkie mebelki mają przyjechać w tym tygodniu więc w przyszłym przeprowadzka! Super i nie mogę się doczekać ;)

Poza tym zgaga męczy, i kręgosłup też ;)
Mała kopie ;). A w piątek wizyta i USG więc zobaczę jak urosła ;)

dużo zdrówka dla wszystkich, a w szczególności dla paulki i ewus
 
Ewus trzymaj sie!a bole to pewnie nerwy przed rozprawa!ale jak nic sie nie zmienii to jedz na pogotowie.

co do wyprawki to ja wiem ze kazdy szpital w Polsce ma jakies inne wymagania.ja rodzac w Polsce bralam "na oko"(i tak sie nie przydalo:(()
a w irlandii jak sie idzie na pierwsza wizyte do szpitala dostaje sie dokladny spis tego co mamy ze soba zabrac i ksiazke porodowa w ktorej wpisuje sie to co oczekuje sie od porodu (rodzaj znieczulenia,czy porod rodzinny,karmienie piersia czy butla,w swoich ubraniach czy szpitalnych itd.ja i tak jestem jakas dziwna i nigdy na ta liste nie patrze bo ja chociazby niecierpie pajacykow i spiochow dlatego juz chocby to sie nie pokrywa z lista!zamiast tego biore spodenki i bluzeczki.
 
A teraz mam kolejne pytanie czy Wy tez wydajecie tyle kasy na jedzenie? Ja co 2-3 dni zostawiam w sklepie 120-140zl!!!! i juz sama nie wiem czy wszystko takie drogie czy ja rozrzutna jakas jestem?? Nic szczegolnego nie kupuje a kasy tyle ze szok!!!
Hahaha zupełnie jakbym siebie widziała:p Może nie codziennie, ale tak raz w tygodniu to musi być rajd po sklepach, a dzisiaj to rekordy pobiję, bo zaraz jeszcze muszę zamówić poduszkę i drugi komplet pościeli, a już wydałam 360zł(200 w sklepie i 160 przed chwilą na allegro):):):) Ale mówiłam dzisiaj mężowi że robię rajd po sklepach, sam mnie nie ograniczył finansowo, więc uważam że to ciche przyzwolenie ( a swoją drogą to on zrobi wszystko żeby go jakiekolwiek zakupy dla małej ominęły, bo on nie ma totalnie cierpliwości:p, już w Tesco zawsze jest problem:)

ewus odpoczywaj jak najwięcej. Mam nadzieję, że przejdzie i to wszystko znowu ze strachu. Za bardzo się kochana stresujesz tym wszystkim, musisz trochę wrzucić na luz dla dobra chłopaczków:)
 
Wróciłam od denstysty - na szczscie w ramach reklamacji nic nie płaciłam uff :-)

I kupiłam przesłdki komplecik bluzeczke w paseczki z krótkim rekawkiem i do tego spodenki kryte cudeńko i pajacyk a wsio za 20zł :-):-):-). Moze macie u sibie taki sklep PEPCO ? tanie bodziaki tam maja i naprawde dobre ciuszki

Wogóle mam zgage okropną :crazy:
 

Załączniki

  • pupcie.gif
    pupcie.gif
    54,7 KB · Wyświetleń: 22
reklama
athena - to Ty odpoczywaj więcej, może ból przejdzie ..., a porządki poczekają ... jak będziesz leżeć i odpoczywać to i tak nie zauważysz ;)

ewela28 - witaj w klubie okropnej zgagi ;( nie mam już siły .... ;(
 
Do góry