reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No pierogi juz ukulane:-DZrobiłam takie BIG na max a co tam:zawstydzona/y:.Srednica kółka 12 cm:-p

Ale bym sobie zjadła pierożki<mniam><mniam> Ale nigdy ich nie robiłam:( Zawsze mama mi robi:):)
A tak poza tym strasznie szybko te tygodnie lecą:) Już widzę że coniektóre z was mają na sukaczku 27tydzień:) Bomba:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Od tygodnia nadrabiam co napisałyście i co już myślę, ze już mi się uda a tu kolejne posty:-D:-D.
I tak sobie czytam o tych truskawkach, że aż będę musiała dzisiaj wypić koktajl z truskawek.
Ale muszę poczekać aż mężuś wróci z pracy, bo po ostatniej wizycie u mojej gin. mam kategoryczny zakaz chodzenia i nawet siedzenia- tylko leżenie :wściekła/y: (które mi już bokami wychodzi, a do porodu jeszcze tyle czasu), jedyny spacer to do łazienki lub toalety.

I tak z czystej ciekawości zmierzyłam sobie mój brzuszek i jestem w szoku bo mam 99 cm, a ostatnio tak mi urósł, że stawiałam na min. 110 :-):-)
 
Hej. Wczoraj nie mialam jakos czasu wiecej Was poczytac i dzis mam sporo nadrabiania,jak zwykle nadprodukcja,ale to juz tutaj norma :)
Przeczytalam narazie tylko o wielkosci brzuchow... tez wiecznie jestem tam upaprana i moj rosnie jak na drozdzach. W zeszlym tyg bylo 100cm... dzis104cm... (oh my god!!)tym samym dobialm do meza,ktory tez zahodowal sobie taka pile w trakcie mojej ciazy... to sie nazywa wspolodczuwanie:)
Staram sie tez spac na lewym boku,ale nie sposob to robic przez cala noc, tym bardziej,ze w dzien tez zdaza mi sie lezec,tym bardziej po ostatnich wiadomosciach;/ gin. u ktorej bylam ostatnio powiedziala ze optymalna pozycja dla ciezarnych to na lewym boku, tak zeby brzuch 'lezal' troche na lozku, lewa noga prosto,a prawa zgieta w kolanie,tak na boku,ale lekko na brzuchu,mam nadzieje,ze obrazowo wytlumaczylam. Lubie tak lezec,mimo to czasem musze polezec na prawym lub na wznak,ale wtedy staram sie leze dosc wysoko,zeby za duzego ucisku nie bylo i nogi wyzej. Mam strasznie spiczasty,dosc waski brzuch i ostatnio jak leze tak naprawde na boku to musze cos pod niego podkladac,zeby jaky 'nie zwisal',bo mi ciagnie i boli;/
Cos mi sie kiedys o uszy obilo i nie wiem czy to prawda, ze to co teraz jemy bedzie mialo wplyw na to jak maluszek po urodzeniu bedzie sie czul pod wzgledem kolek... niby tajk teraz bedziemy jakdlu jakies nieodpowiednie rzeczy to pozniej sie to dziecku odbije w ten sposob...??
Oj ide jesc i dalej nadrabiam.
 
Ostatnia edycja:
cześć brzuchatki!

ja już po wizycie- bez usg- no ale posłuchałam serduszka i jestem szczęśliwa. No ale.....dosłałam opierdziel od mojej ginki bo szyjka mi się trochę skróciła. Kazała mi dużo leżeć i wyluzować bo za dużo łaże i dzwigam....także teraz więcej odpoczynku. Pytałam też o odczuwanie ruchów tak bardzo nisko ( prawie w @) Twierdzi, ze to normalne i nie ma powodów do niepokoju. Widocznie jest nisko ułożona i tylko tak czuję najmocniejsze kopniaki. Jedna z was pisała, że ma nisko ułożoną dzidzie i to grozi pęknięciem pęcherza płodowego....przeraziłam się...czy to zawsze tak jest?

Co do truskawek...ja dziś kupiłam koszyczek importowanych....i zaraz je pożre....

athena...ja mam pod biustem 84 a w biuście 104.....powiedz gdzie ty kupujesz swoje biustonosze? Możesz coś polecić?
 
Cześć Grubaski;)Ja dzisiaj zakupiłam super sypialnię;)Właśnie brat pojechał z kolega po nią, już się nie mogę doczekać kiedy wrócą;)
 
oj ja tez Was na chwilkę opuszczę, my juz po obiadku więc pora na spacerek poki jeszcze jakieś słoneczko świeci, hmmmm... tylko co ja na siebie ubiorę...
Olimpia ale mi smaka zrobiłaś tymi pierożkami, może podeślesz odrobinke :-)

a moje dziecko właśnie postanowiło rozsadzić mi brzuch, nie wiem co on tam wyprawia ale mam wrażenie jakby próbował sobie zrobić więcej miejsca i wypycha mi brzuch w okolicach pępka, a jakie to bolesne
 
Ostatnia edycja:
cześć brzuchatki!

ja już po wizycie- bez usg- no ale posłuchałam serduszka i jestem szczęśliwa. No ale.....dosłałam opierdziel od mojej ginki bo szyjka mi się trochę skróciła. Kazała mi dużo leżeć i wyluzować bo za dużo łaże i dzwigam....także teraz więcej odpoczynku. Pytałam też o odczuwanie ruchów tak bardzo nisko ( prawie w @) Twierdzi, ze to normalne i nie ma powodów do niepokoju. Widocznie jest nisko ułożona i tylko tak czuję najmocniejsze kopniaki. Jedna z was pisała, że ma nisko ułożoną dzidzie i to grozi pęknięciem pęcherza płodowego....przeraziłam się...czy to zawsze tak jest?


Co do truskawek...ja dziś kupiłam koszyczek importowanych....i zaraz je pożre....

athena...ja mam pod biustem 84 a w biuście 104.....powiedz gdzie ty kupujesz swoje biustonosze? Możesz coś polecić?
Ja też właśnie rozmroziłam turkawki;)i idę zmiksować;)Pewnie wyjdzie pyszny koktajl;)Gdzie przed ciąża nie cierpiałam turkawek;)
 
reklama
Do góry