reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kurcze i znów dwa razy mi wstawiło to co napisałam... :-( ehhhh niewiem dlaczego...
Sorry ze znów dwa posty jeden pod drugim... :**** ;-)
 
reklama
U mnie brzuszek 99 cm:-D:-D, piszecie tak o tych truskawkach, ciekawe czy ja zdąze sie najeść przed porodem, mam na to tylko maj. ale dzisiaj kupiłam sobie mrożone jagody i własnie popijam koktajlik:-D, pyszny:-D
Odnosnie żelaza to treaz nie biorę, ale wcześniej brałam Hemofer
agast, hefi - super, że się odezwałyście, i ze nas cały czas podczytujecie:tak:
aga-sto - ciekawy ten pojazd:-D, już wyobrażam sobie jaką sensację wywołałabyś w PL
zdec- to pochwal się tym prezencikimi dla Ntalci jak już je dostaniesz:tak::tak:
Czarna wiedźmo - podziwiam twoj zapał do pisania pracy :), no ale skoro sobie z Anecznik ustaliłyscie deadliny, to nie ma zmiłuj, hiihi:)
 
U mnie brzuszek 99 cm:-D:-D, piszecie tak o tych truskawkach, ciekawe czy ja zdąze sie najeść przed porodem, mam na to tylko maj. ale dzisiaj kupiłam sobie mrożone jagody i własnie popijam koktajlik:-D, pyszny:-D
Odnosnie żelaza to treaz nie biorę, ale wcześniej brałam Hemofer
agast, hefi - super, że się odezwałyście, i ze nas cały czas podczytujecie:tak:
aga-sto - ciekawy ten pojazd:-D, już wyobrażam sobie jaką sensację wywołałabyś w PL
zdec- to pochwal się tym prezencikimi dla Ntalci jak już je dostaniesz:tak::tak:
Czarna wiedźmo - podziwiam twoj zapał do pisania pracy :), no ale skoro sobie z Anecznik ustaliłyscie deadliny, to nie ma zmiłuj, hiihi:)

Już się wszystkimi w sumie chwaliłam na wątku Idziemy na zakupy:) Teraz czekam aż przyjdą:)
Kurcze mi też by się przydał jakiś bat do pisania tej pracy, bo kurcze coś mi się wydaje że do końca kwietnia będę musiała ją oddać, a mam dopiero połowę:( I jakoś nie chce mi się jej tak strasznie dalej pisać, temat mi się przestał podobać.:)
 
dziewczyny ja Wam współczuje z pracami, ja co prawda broniłam sie 2 lata temu ale sobie teraz nie wyobrazam - może tylko ja jestem taka leniewa :)
 
I był listonosz, szkoda tylko że 1 paczkę z 3 przyniósł:) śmiał się że będzie trzeba jeszcze przychodzić:)
Ale przyszła różowa malusia sukienusia:):) Cudeńko:):)
 
Już się wszystkimi w sumie chwaliłam na wątku Idziemy na zakupy:) Teraz czekam aż przyjdą:)
Kurcze mi też by się przydał jakiś bat do pisania tej pracy, bo kurcze coś mi się wydaje że do końca kwietnia będę musiała ją oddać, a mam dopiero połowę:( I jakoś nie chce mi się jej tak strasznie dalej pisać, temat mi się przestał podobać.:)

ahhaa:-D, to tamte widziałam, piękne :tak:myslałam ze jeszcze coś nowego upolowałaś:-D:-D
 
reklama
Do góry