reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam i ja .U nas też dzisiaj nie ciekawie rano za oknem biało teraz też pada śnieg jak szalony .Co do teściowej to mam na temat swojej takie samo zdanie co athena83.aga_sto chyba to ja przebiję wszystkie u mnie w brzucholu bo chyba tak muszę napisać jest 122 cm.
 
reklama
Weszłam do was i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to post o Dniu teściowej:-D:-D Tak więc posłusznie wysłałam swojej z tej okazji sms-a:-D:-D Pewnie teraz ma niezły ubaw;-)
Gosiagro widzę też że wezwałaś wszystkie dziewczyny, które rzadko piszą do ujawnienia się:-) I bardzo fajnie, może się dowiemy co u nich:-)
Ja już dzisiaj skończyłam z pracą, teraz siedzę w domku i czekam może listonosz zajrzy z "prezentami" dla Natalci:-)
Jutro i pojutrze na uczelnię, ale w poniedziałek mam zamiar odpoczywać. Bo trochę w tym tygodniu "zaszalałam" i teraz mi źle z tym:-( Teraz do pracy dopiero we wtorek i środę.:-)
Muszę chyba coś do żarełka przygotować, bo do 16 zanim mąż wróci mogę nie wytrzymać;-)
 
Hej,
widzę że nie tylko ja mam problem ze spaniem, nie ma nocy, której bym spokojnie przespała, najczęśćiej budzi mnie ból nogi, staram się spać na lewym boku ale zawsze po kilku godzinach lewa noga mi drętwieje i zaczyna boleć tak jak na zmianę pogody, kolano rwie... i jak już się przebudzę to jest problem z ponownym zaśnięciem, jeszcze do tego mąż chrapie :szok: a dzisiaj w nocy to słyszałam jak myszka w łazience się na łapkę złapała.

Ja dzisiaj też udam że nie wiem o dniu teściowej :-), jakoś nie mogę ścierpieć tej baby wścipskiej, wciąż na wszystko narzekającej itd, mieszka budynek obok i wszystko kontroluje, kto u mnie był, o której itd :wściekła/y:

Dziewczyny to macie dość sporo w brzuszku, ja mam tylko 99cm
 
Witam się i ja między pierogowo-murzynkowym pichceniem:-)
ita no niestety jak widac Szczecin to nie partner dla Polo M.U mnie królują biedrony lidle netta banki banki banki i salony tel kom.:szok:
Lencja juz wiem czego masz szukać;:-DJutro zawijam rogala do Makro:-D
izia no to mnie przebiłaś:tak:Ja mam 117:-)
aga_sto zajefana bryczka dla smyków.Musisz rzeczywiście czuć się jak rodzina królewska:-D Uśmiałam się do łez z opisuTwoich biustników,ale to prawda tez mi druty przeszkadzają.
hmmm Dzien teściowej:szok: Ja w sumie nie mam, bo nie mamy ślubu to mnie to nie dotyczy:-D:-D
A w sumie o moich imieninach tez nie pamięta chociaz są raz w roku:baffled:
Ja nie biorę nic oprócz Feminatal400 ale wiem z doświadczenia ze buraki bd pomagają zresztą pisała o tym aga Ja jadłam tez na niedobór żelaza szparagi z puszki bo nie było jeszcze świezych więc też polecam jak lubicie.Zawsze to lepiej wspomóc organizm naturalnymi produktami niz łykać blety:szok:
 
Ostatnia edycja:
Policzyłam też obwód brzuszka na pępku i jakoś mam mały w stosunku do was, u mnie tylko 89cm:szok:
Co do spania w nocy natomiast to mam zupełnie odwrotnie niż większość z was, mogłabym przespać całą noc i cały dzień:-) A to wszystko przez mojego męża, który ostatnio potrafi pójść spać o 19:30, bo wstaje o 5:30. Więc ja siłą rzeczy, jak nie mam już z kim gadać to też idę spać, gdzieś koło 21. A wstaję najczęściej koło 8.:-) Czyli ze spaniem nie mam problemu:tak:
 
Specjalnie poszłam kupic miarkę krawiecką bo wszytskie mierzycie brzuszki więc ja też.:-) W tej chwili na wysokości pękpka mam 85 cm (ale nie mam pojęcia ile miałam przed ciążą) ale brzuszek mam naprawdę spory:-)
 
Specjalnie poszłam kupic miarkę krawiecką bo wszytskie mierzycie brzuszki więc ja też.:-) W tej chwili na wysokości pękpka mam 85 cm (ale nie mam pojęcia ile miałam przed ciążą) ale brzuszek mam naprawdę spory:-)

Ja zmierzyłam jakimś kabelkiem, który chyba do kina domowego miał służyć:-p I zmierzyłam jego długość kalkulatorem, który z boku ma linijkę:-D:-D
Więc wcale nie potrzeba miarki:-)
 
reklama
Dziewczynki czy Wy wiecie ze dzisiaj DZIEN TEŚCIOWEJ!!!!!!:szok::szok::szok::szok: boze musze złożyc jej życzenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i buziaczka dac bleee
Heh ja swojej nie wyśle, pewnie i tak niewie że dziś taki dzień ;-)

chyba to ja przebiję wszystkie u mnie w brzucholu bo chyba tak muszę napisać jest 122 cm.
No dzieć ma gdzie szaleć :-D

Policzyłam też obwód brzuszka na pępku i jakoś mam mały w stosunku do was, u mnie tylko 89cm:szok:
Co do spania w nocy natomiast to mam zupełnie odwrotnie niż większość z was, mogłabym przespać całą noc i cały dzień:-) A to wszystko przez mojego męża, który ostatnio potrafi pójść spać o 19:30, bo wstaje o 5:30. Więc ja siłą rzeczy, jak nie mam już z kim gadać to też idę spać, gdzieś koło 21. A wstaję najczęściej koło 8.:-) Czyli ze spaniem nie mam problemu:tak:
Mały brzuszek to tak nie przeszkadza pewnie ;-)

Ja zmierzyłam jakimś kabelkiem, który chyba do kina domowego miał służyć:-p I zmierzyłam jego długość kalkulatorem, który z boku ma linijkę:-D:-D
Więc wcale nie potrzeba miarki:-)
Heh dobre ;-) macie pomysły dziewczyny :-D

A ja jem sobie obiadek :-D i a=was doczytałam. wczesniej sąsiadka przyszła ze swoimi chłopakami wiec moje brzdące miały sie z kim pobawić a ja z kim pogadac;-)
 
Do góry