reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja wpadłam tylko powiedzieć dobry wieczór
miałam dziś troszkę zabiegany dzień, bo załatwiałam z mężem troszkę spraw, no i muszę się Wam pochwalić,ze mój mąż już też wpadł w zakupowe szaleństwo przed urodzeniem dzidzi, jutro zrobię zdjęcia i się Wam pochwalę co kupiliśmy
miłego wieczoru Wam życzę
 
reklama
Kochane macie jakiś pomysł na prezent na roczek dla chłopczyka, mój mąż jest chrzestnym;(

Wydaje mi się, że dziewczyny mają rację najlepiej zapytać rodziców. Mogę jedynie powiedzieć że moi znajomi kupili kiedyś chrześniakowi obligacje skarbowe 10 letnie :-) Wiem też pomyślałam że głupi pomysł ale po zastanowieniu się to takie roczne dziecko nawet nie wie że ma urodziny nie mówiąc już o tym że cały czas jest pewnie rozpieszczane przez wszystkich prezentami :-) a tak jak skończy jedenaście lat to będzie miał jakąś kasę z obligacji, oczywiście plus to co wtedy dostanie jeszcze od rodziców chrzestnych :-)

Ja dziś po wizycie, z maluchem wszystko ok tzn serce bije a moja macica jest rozluźniona :-) jakkolwiek to brzmi :-) USG nie miałam ponieważ nie chciałam znów malucha męczyć skoro niedawno miał dokładniejsze robione :-) Po wejściu na wagę zaznałam szoku, spodziewałam się jakiś 5 kg na plusie, biorąc pod uwagę to ile ostatnio jadłam zwłaszcza słodkiego a tu niewiele ponad 2 kg :szok:
Pytałam się o to spanie to faktycznie nie powinno się spać na wznak bowiem uciska się jakąś żyłę i może dojść do omdlenia, powiedział że nawet w szpitalu stoły w sali do CC są lekko przechylone w lewą stronę dla bezpieczeństwa. Tyle że to spanie dotyczy kobiet już w zaawansowanej ciąży tzn kiedy ta macica i dziecko jest duże, czyli takie jak teraz u nas :baffled: Czyli nie potrzebie dużo wcześniej katowałam się spaniem na lewym boku :wściekła/y:

W ogóle jakaś nie w humorze byłam podczas tej wizyty, ale to te hormony.
Zdałam sobie sprawę że kolejny tydzień się kończy a mojej pracy mgr to nawet pół strony nie przybyło :zawstydzona/y:

Agi78 szerokiej drogi i zamelduj się po dojechaniu :-)
 
Strasznie się cieszę bo na szczeście z serduszkiem maleństwa u mojej koleżanki nie jest tak źle:-)
i to co wychodzi to mija po porodzie z czasem - tak powiedzieli przynajmniej to co udało jej się zrozumieć po angielsku
Zrobiłam szaroltkę i pół blachy już nie ma:-D, a jeszcze jest pyszna w wersji na ciepło z bitą śmietaną i gałką loda i tak na słodko zakończę ten dzień. Niestety mój stres związany z wizytą w przyszłym tk nie mija, mam nadzieję, że wszystko będzie ok:-(
dobranoc, życzę wszystkim przespanej nocy.
 
Na forum to zawsze widać kiedy się weekend zaczyna:-D
Byliśmy u znajomych i po powrocie ze zdziwieniem zauważyłam, że mam tylko pół strony do nadrabiania:szok::szok: A to coś bardzo dziwnego, patrząc na produkcję stron jaka się tu dokonuje:-D
Coś mnie gardło pobolewa.... chyba mnie w pracy czymś zarazili:-:)-(
Więc chyba idę się już tylko myć i przed telewizor a potem w kimę:-):-)
Życzę wszystkim miłego weekendu, ja niestety na uczelnię:-(
lena pochwal się meblami jak już będą stały:-)
Oj pochwalę się pocHwalę;)wŁaśnie wrócił brat z nimi;)
 
Na wizycie dziś nie miałam robionego usg, ale zato słyszałam bicie serduszka Karolki :-).
Niestety wynik cukru po obciążeniu 75g glukozy wyszedł mi zły:-(. Jakoś dziwnie:
na czczo 93 mg%,
po godzinie 135 mg%,
a po 2godz 151 mg%.
Dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej.
Spadła mi również morfologia.

Miłej nocy i kolorowych snów:-)





 
Cześć cześć
Mój mąż i kuzynka mają jutro i pojutrze egzaminy na swoich podyplomowych studiach, więc siedzą teraz i kują, jak dobrze, że ja nie muszę :-)

Fajny ten podjęty temat i wątek dotyczący staników i naszych cycków, muszę sobie kupić centymetr, bo okazało się, że w domu nie ma :confused: Zastanawiam się tylko... bo mój biust jest już bardzo obwisły, a inny obwód mają piersi w "zwisie", a inny kiedy je podniosę ręką , czy nawet stanikiem... :baffled:to jak to mierzyć?....

Jestem w szoku jakim powodzeniem cieszą się knedle :szok: Miło mi :-)

Dziękuję też za wszystkie komplementy dotyczące mojego fortepianu- uwielbiam go!!!:-)

Gosia***- myślę, że truskawki można dodać do knedli i takie i takie... Przepis, ktory podałam i tak z założenia dotyczył świeżych truskawek ;-), hehe, doczytałam, że jakoś sobie poradziłaś ;-)
ita- hehe, wczoraj właśnie z Anglii przyleciało nasze szwagrostwo z chrześniakiem mojego męża :-), zmówili się z Twoimi, czy jak? :-D Przyjadą do nas do Bydgoszczy w przyszłym tygodniu :-)
Żelaza nie biorę, choć być może już powinnam... :baffled:
agula1982- gratuluję córeczki
agasto- rewelacyjna ta przyczepka!!!
annajak- zdrowka życzę, no i odpoczywaj ile się da!
czarna wiedźma- dobrze, że się zameldowałaś :tak: Powodzenia z magisterką! I pisz w miarę możliwości często- brakuje tu Twojego dowcipu :tak:
Koriander- ja teeeż chcę do Amsterdamu na piknik... zwłaszcza, że u nas znow bleeee zima... A jak tam- remoncik skończony?
eagle- mam identyczny problem z dopięciem się w zimową kurtkę :-( Teraz mnie jakieś choróbsko łapie, bo biegam z pracy do pracy niedopięta... Wiosno wiosenko, gdzie jesteś ?
karo- moja Małgosia też jest bardzo nisko, kopniaki w pęcherz, w pachwiny i w cipkę to norma :wściekła/y: Lekarz to widział, ale też mi nic nie mówił o ryzyku pęknięcia pęcherza płodowego....
lena - no to czekam na fotki sypialni, ja się ostatnio chwaliłam swoim "mebelkiem", pochwal sie i Ty :tak: Co do pomysłu na prezent na roczek to zależy ile chcecie wydać... polecam stoliczek edukacyjny Chicco Chicco Stolik edukacyjny - informacje i opinie użytkowników - bangla.pl , krzesełko-uczydełko fisher price Krzesełko uczydełko fisher price NIŻSZA CENA ! (931601630) - Aukcje internetowe Allegro albo po prostu jeździk- jajlepiej duży to na dłużej starczy np. zobacz JEŹDZIK-pchacz,UFO bezpieczny DUŻY*PG (935045397) - Aukcje internetowe Allegro ! Każda z tych zabawek służyła Piotrusiowi bardzo długo, krzesełko ma cały czas, a jeździk do dzisiejszego dnia to najważniejsza zabawka!
zdec- zdrówka! nie daj się choróbsku!
Agi78- Szerokiej drogi!
paulka82- czekamy jutro na prezentację zdjęciową zakupków :-)
anecznik- gratuluję udanej wizyty, trzymam kciuki za powrót weny twórczej :-)

A odnośnie truskawek to ja bardziej sie martwię kiedy zacznie się sezon na zielony groszek- bo jak jest to zjadam go po 2 kilo dziennie, żeby się zaspokoić na cały rok.... no a groch dla karmiącej to tak zaniebardzo.... ;-)

Weekend siedzę w domku, więc wreszcie będę z Wami na bieżąco, na prawdę trudno po powrocie z pracy wszystko wieczorem nadrobić....

Dobranoc!
 
Wpadłam jeszcze napisać dobranoc, mam nadzieję, że tej nocy jednak sie wyśpimy :tak: a jak nie to mam nadzieję, że chociaż część z nas, bo w końcu padniemy ze zmęczenia :eek:

Gratuluję udanych wizyt :tak:
Agi78 - jasne, że będziemy trzymać kciuki za waszą bezpieczną podróż :biggrin2: jak już będziesz miała możliwość to się zamelduj, że wszystko w porządku i zdaj relację z podróży ( nie dziwię sie, że sie boisz takiej długiej jazdy, ja jak mam godzinę jechać to ledwo żyję) Ale trzeba być twardym :-D

Dobranoc dziewczyny :happy2:

Edit: Cholera coś skasowałam i musiałam dwa razy to samo pisać :sorry2::dry:
 
Strasznie się cieszę bo na szczeście z serduszkiem maleństwa u mojej koleżanki nie jest tak źle:-)
i to co wychodzi to mija po porodzie z czasem - tak powiedzieli przynajmniej to co udało jej się zrozumieć po angielsku
Zrobiłam szaroltkę i pół blachy już nie ma:-D, a jeszcze jest pyszna w wersji na ciepło z bitą śmietaną i gałką loda i tak na słodko zakończę ten dzień. Niestety mój stres związany z wizytą w przyszłym tk nie mija, mam nadzieję, że wszystko będzie ok:-(
dobranoc, życzę wszystkim przespanej nocy.

Wrzuć może przepis na szarlotkę??? Ja teraz pożeram wszystko co słodkie...:zawstydzona/y::-D

Dziewczyny ja krótko, bo wczoraj już nie dałam rady poczytać. Gratuluje wszystkich udanych wizyt:tak:cieszę się że maluchy zdrowo rosną:-)
EWA1981 mam nadzieję że w poradni diabetologicznej coś zaradzą:tak:najważniejsze że ktoś się Tobą zajmie- trzymam kciuki.

kajdusia knedle rzeczywiście rewelacyjne:tak:tak się objadłam wczoraj, że aż wstyd się przyznać:zawstydzona/y::-D

Ja dziś spalam jak suseł:tak:tyle że synuś jakos mało wyrozumiały i nie pomyślała że w sobotę rodzice chcę się wyspać jak zwykle przed 7 przywędrował do nas z podusią i kotem.:-D
 
hej weekendowo.:-)

My dziśiaj też sie wyspaliśmy, synek też nad ranem do nas wpadł i juz spał do rana ;-) ale dobrze ze łóżko duże to sie mieścimy :-D widzę ze jak weekend to tu w miare cicho jest;-) ja ide zaraz rozpalic w piecu i sie położę... jakoś mi sie spać chce ... ehhh...
 
reklama
Witajcie porannie sobotnio :happy:
Ale szaro buro i ponuro za oknem:baffled:
Ja dziś wyspana jak rzadko kiedy, mąż na szkoleniu w firmie czyli pół soboty spędzam w domku sama.
Musze pomyśleć nad obiadkiem na dziś, może Kajdusiowe knedle skoro takie pochwały zbierają?:tak:
No i na wątku gotujących czerwcówek athena wrzuciła przepis na bułeczki drożdżowe z owocami i coś mi się zdaje, że je zrobię.
Porobiłam też zdjątka moich ostatnich zakupów dla Nelci i zaraz się na odpowiednim wątku pochwalę, a póki co wszystkim Wam miłego dzionka życzę.
 
Do góry