reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny,czy ktoras z was zdecydowala sie na porod w prywatnej klinice,czy wszystkie ide do panstowowych szpitali?? Ja tak sie boje,ze jak narazie to jestem zdecydowana raczej na prywatna poliklinike Arciszewskich w Bialymstoku.
Aniu - ja jestem zdecydowana na szpital państwowy, ale z najlepszą opinią oddziału położniczego w regionie:tak: niestety opinie oddziału noworodkowego juz nie sa takie dobre:no: ale poczytałam opinie dziewczyn z forum i nawet te, które rodziły już tam pierwsze dzieci mimo narzekania na pielęgniarki z nowordków decydują sie tam rodzić ponownie, więc raczej tam urodzę. To jest równiez szpital polecony pzrez mojego lekarza prowazącego ciążę (a ciążę prowadzi mi klinika leczenia niepłodności) więc mam zaufanie:tak: w okolicy mamy szpital prywatny z refundacją NFZ za poród - trzeba dopłacić tylko za ZZO. Ten prywatny jest obok 2 ogromnych klinik (dla dorosłych i dla dzieci) i jak coś jest nie tak z maluszkiem to szybko przewożą. Moja koleżanka tam rodziła i była zadowolona:tak:
Jak dziewczyny z imionami? macie wybrane?

Andzia S to kolor sciany jest na zdjęciu.........ah marzy mi się taka profesjonalna sesyjka u fotografa.....
Agula - my nie wiemy, czy będzie chłopczyk, czy dziewczynka - jak chłopczyk - to Bartosz, jak dziewczynka - to Michalina. A dowiemy się dopiero w czerwcu, bo mój mąż nie chce znac wczesniej płci:eek:
Super kolorek na ścianie - ja chcę taki podobny mieć w dodatkach po rozbudowie - ale to jeszcze trochę czasu minie;-)
pytanie do ziewczyn po badaniach szczegołowych : który ( w czterostopniowej skali) stopień dojrzałości łożyska macie w połowi ciązy???
Ja miałam połówkowe 27 stycznia - wtedy miałam stopień 0
 
pytam z ciekwaości bo ja w 22 tyg miałam 0 stopień dojrzałości łożyska, ważne żeby po 30 tyg nie było za stare...
 
Agula co do imienia to mamy na razie tylko dla dziewczynki, bo oboje liczymy że to będzie "ona", więc jak na chwilę obecną jest dziewczynka i ma być Amelia. Jeśli na kolejnym badaniu okaże się że chłopiec to wtedy będziemy szukać:-)
 
Witam po porannej coli ;) W końcu was nadrobiłam z wczorajszego popołudnia :)
Zdec, czarna wiedzma – ja wczoraj się zaczęłam nudzic w pracy wiec weszłam na Aleegro. Niestety wpadłam...zalicytowałam na kilkunastu aukcjach...Na szczęście jeszcze mało ubranek miałam i nawet, jak wszystkie wygram, to bedzie akurat. Mam nadzieje, że już mi się nie bedzie nudzić, bo się nie powstrzymam :p
agula1982, marta_w – witajcie :)
nemezizaki – ale się uśmiałam Twoim opowiadaniem :) Wysłałam mojemu mężowi i aż mu łzy pociekły ze śmiechu ;)

zdec, Neti – gratuluje udanej wizyty i zdrowych dziewczynek :)

cobra18, iiwka – gratuluje zdrowych chłopczyków :)

gniesha – co u Ciebie? Jakieś wieści?

czarna wiedzma – mój mąż wczoraj był na Avatarze, ale niestety się z nim nie wybrałam :( Bałam się, że dla dzidzi będzie za głośno i po powrocie mąż powiedział, że dobrze zrobiłam, bo aż krzesła od basów się trzęsły – Krystianek na pewno byłby przerażony :(

ewus2090 – trzymaj się!!! Co lekarze zamierzają zrobić z tymi kamieniami??
 
reklama
Witajcie,

ja z ranka wybrałam się do lab w celu zrobienia badan na jutrzejrzą wizytę, mam nadzieje ze bedą oki:-D, ciekawe co tam u mojej Majusi słychac? już nie mogę się doczekać jutra kiedy ją zaobacze:-D

iwwka - gratuluje synusia:tak:
marta_w - witaj:-)
agula1982 - chyba większośc z nas ma już imiona wybrane, zajrzyj na wątek "Imiona dla naszych bobasków", bądź na "Liste czerwcoweczek bez komentarzy" po więcej szczegółów;-)
liliti - ja mam pierwszy stopień dojrzałości łożyska
Andzia_S - dziękuje:tak:, czuje się już dobrze:-)
zdec- tylko nie siedź za długo w tej pracy;-)
Ghiesha - trzymam kciuki za dobre wyniki

Zabieram się za porzadki, dzisiaj odwiedzaja nas znajomi:-), więc po porzadkach przyjdzie czas na urzędowanie w kuchni:-D

Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry