reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dzieńdoberek :-)

A mnie dziś czekają porządki ależ mi się nie chce ale w końcu kiedyś muszę pozbyć się tych kartonów.

pytam z ciekwaości bo ja w 22 tyg miałam 0 stopień dojrzałości łożyska, ważne żeby po 30 tyg nie było za stare...

Pierwsze słyszę o czymś takim, mój lekarz a włąsciwie lekarze mówią tylko że łożysko ok ale nigdy nie słyszałam o dojrzałości.

Czarna wiedźmo - do cywilizacji mam w sumie całkiem niedaleko bo do granicy Warszawy mam 5 km, sąsiadów też trochę jest ale okolica się dopiero rozrasta -jakiś czas temu były tu same łąki i lasy. Może nie byłoby do końca tak źle gdyby ta zima nie była taka wyjątkowa. Ja nie pamiętam kiedy tyle czasu leżał śnieg na dworze i co najlepsze coraz więcej go przybywa i to prawie codziennie więc jak na pierwszy raz mamy niezłą szkołę przetrwania, no bardziej ma mój M :-) bo ja grzecznie siedzę sobie w domku ;-).

agula, marta - witam nowe Mamusie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Wczoraj mężuś zabrał laptopa do pracy, a później do nocy pisał na nim pracę, więc myślę, że moja nieobecność na forum jest usprawiedliwiona :-)

Jak tylko wstałam to cały czas myślę o naszej Gniesi i Stasiu. Kochana, myslę o Tobie cieplutko i mocno zaciskam kciuki!!!

Paula- fajnie, że już jesteś po sesji :-) Teraz możesz z czystym sumieniem nowe TV oglądać :-)
Mama mikołaja- u nas maluszka też będzie nosić większość rzeczy po Piotrusiu, wszystkie niezbędne rzeczy są , tylko część musimy poodbierać od znajomych, którym pożyczyliśmy... Ja też chodzę do pracy i cieszę się, bo lubię pracować i lubię kontakt z ludźmi, ale może jak się gorzej czujesz to przystopuj trochę- musisz siedziec całe 10 godzin? :szok:
Olimpia- piekne te małe buciczki
Paulka82- ja też chyba bym zaryzykowała z tą jazdą bez prawka :rofl2: Chociaż ostatnio mąż jeździ do pracy (do Torunia) moim autem (ma lepsze opony on jego Omegi), a dojeżdzam do pracy autobusem z przesiadkami, ale specjalnie nie narzekam- wreszcie mam czas, żeby poczytać książkę no i mogę sklepy poodwiedzać na trasie- w tym lumpeksy w poszukiwaniu łupów dla Małgośki :-) No ale z dzieckiem do przedszkola to by mi się nie chciało...
madziaja- miłego wyjazdu, odpoczywaj!
koriander- a w Holandii nie ma USG przed porodem? To chyba ważne sprawdzić jak jest dziecko ustawione- czy nie pośladkowo itp... :confused2:W Polsce są proszki do prania specjalnie dla maluchów- my używaliśmy Jelpa :tak:, nie chce mi się wierzyć, żeby u Was takich nie było,przecież maluchy mają takie delikatne dupcie :-D
Ewus- jak dobrze, że jesteś już w domku i z nami :tak:
ita- super ten wózeczek! bardzo bardzo ładny :-) i drogi :eek:;-)
ewelinka307- ja nie wiem, jak mala jest ułożona, ale od dwóch dni słabiej czuję ruchy i nie tak nisko, więc może się przekręciła właśnie...
emalia- też jesteśmy z mężem zachwyceni Avatarem, rozważam, żeby się wybrać jeszcze raz...;-) A jak z Twoim?- już pogodzeni, foch Ci minął? :-D
Czarna wiedźma- na pewno nikt Cię tu nie zlinczuje- kupuj dalej ciuszki, kupuj... A jak już uznamy, że masz za dużo to zrobimy najazd i trochę Ci podbierzemy :-D:-D Miłego seansu i zakupków!
Agula1982- witaj wśród nas! Brzuszek masz piękniusi:tak:
marta w- Ciebie też witam serdecznie :-)
nemezizaki- fajne to opowiadanie :tak::tak:
neti79- gratuluję udanej wizyty i "prawdopodobnie" dziewczynki :-) Fajnie, że Twój facet byl z Tobą w weekend i w Walentynki :-)
zdec- fajnie, że z Natalcią wszystko ok :-) Skoro taka malusia to na pewno dziewczynka :tak:
magdalena79- mnie piersi bolały i swędziały na początku ciąży, teraz juz nie :-)
Cobra- gratuluję zdrowego Kubusia :-)I bardzo ładne imię :-) Fajnie, że szeregi bb chłopaków są zasilane :-)
IIwka- no i znów chłopak :-) Cudownie, gratuluję!
Andzia- to tak jak ja miałaś pracowite walentynki :-) Ale jaka później satysfakcja!
Kurcze, nie wiedziałam, że Wy nie będziecie znać płci do porodu :szok: - podziwiam za cierpliwość!:tak:
liliti- wyjdę na kretynkę, ale nawet nie rozumiem pytania z tym łożyskiem... :-(
gosiagro- miłego spotkania ze znajomymi!


Mam takie pytanie do dziewczyn wierzących- praktykujących- czy nas na jutro obowiązuje post ścisły, czy mamy jakąś dyspensę z racji naszego stanu? Chodzi mi o te 3 posiłki w ciągu dnia- jakoś sobie nie wyobrażam- bo ja co godzinę muszę przegryźć coś małego :eek: Ktoś coś wie?
 
racja, prawdziwy urodzaj Amelek :-) pękne imie wiec pewnie dlatego. ostatnio byl fajny artykuł na onecie apropos popularnych imion i byla historia z przeczkolem gdzie było w grupie 9 dziewczynek: 5 Amelii i 4 Oliwie:-) i panie musialy nadac dzieciom numery bo jak ktrąs wolały to begly wszystkie hehe
 
Mam takie pytanie do dziewczyn wierzących- praktykujących- czy nas na jutro obowiązuje post ścisły, czy mamy jakąś dyspensę z racji naszego stanu? Chodzi mi o te 3 posiłki w ciągu dnia- jakoś sobie nie wyobrażam- bo ja co godzinę muszę przegryźć coś małego :eek: Ktoś coś wie?


kajdusia - z tego co wiem to nie dotyczy to ludzi starszych i dzieci, więc mysle sobie ze jak my dla dobra naszych dzieci zjemy więcej niż trzy posiłki to nie popełnimy grzechu:-Dja sie przynajmniej tego będę trzymac:-)
 
Kajdusiu z tego co wiem to kobiety w ciazy i karmiace sa wylaczone z postu

dzisiaj sledzik, ostatni dzien karnawalu!!!

choc dla mnie to dzien jak co dzien, takiego lenia mam ze nawet nie chce mi sie obiadu zaplanowac a co dopiero zrobic
zaraz zmierze sobie cisnienie, jak berdzie niskie to latte sobie zrobie

caly czas mysle o Gnieshi, oby wyniki byly pozytywne

edit: cholera jasna, teraz doczytalam
 
reklama
Do góry