reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
plastry karkówki przekładane cebulą, zalane sosem ketchupowym i wszystko w piekarniczku- najszybsza w przygotowaniu potrawa na świecie
pycha :tak:

Co do wozka to jakbysmy mieli kupowac gondole to bylaby wlasnie w stylu Roana albo tych co kpi wybrala :tak:

A ja juz uciekam sie dotleniac, piekne slonce za oknem trzeba skorzystac z okazji
:-) milego dnia!!
 
Dzieki wszystkim dziewczynom, które wczoraj mi doradziły w sprawie cisnienia - duuuuzo picia i lezenie pomoglo :)

Zdec - wszystkiego, wszystkiego naj, naj, naj :)Przede wszystkim zebys w czerwcu była baaardzo szcześliwa ze swojej zdrowej córeczki :)

Ja też mam mały problem z moim mężem, tylko zamiast wychodzić umie cały dzien i wieczór siedzieć i grać na kompie. Na szczescie zdaje sobie sprawe, ze od czerwca juz tak nie bedzie :p

Ale mam chcice na pączka...zaraz chyba wyślę męża do sklepu :p W miedzyczasie przygotuje obiadek, dzisiaj spagethi bolognese :)
 
Ja też mam mały problem z moim mężem, tylko zamiast wychodzić umie cały dzien i wieczór siedzieć i grać na kompie. Na szczescie zdaje sobie sprawe, ze od czerwca juz tak nie bedzie :p

Ale mam chcice na pączka...zaraz chyba wyślę męża do sklepu :p W miedzyczasie przygotuje obiadek, dzisiaj spagethi bolognese :)


Mój też każdą wolną chwilę na konsoli gra ;-)

A u nas na obiadek lasagne :-D Własnie idę wyciągać bo się już zrobiło i pachnie w całym domku :-D:-D
 
reklama
nietka-ja dla córci miałam też quinny ale buzz no i niestety sprzedałam teraz myśle o mutsy transporter albo abc -design 4 tec.

Właśnie dzwoniłam do koleżanki zaczeła rodzić i jest w szpitalu płacze mi w słuchawke że już nie wytrzymuje tych bóli biedna a to dopiero się zaczyna bo nawet szyjka zamknięta ona pyta mnie jak wytrzymałam bez znieczulenia bo ona już chce a mówią jej że za wcześnie i trzeba poczekać na większe bóle ojojoj niedługo nas to czeka:baffled:
 
Do góry