reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie dziewuszki :-D
Dziś postanowiłam wreszcie w domu jakoś ogarnąć, bo zrobil się już taki syf, że aż wstyd :zawstydzona/y: Do tego zrobię ptasie mleczko i ciasto z colą- w końcu nie mogę być gorsza od Was :-D

Zdec- dużo słońca dla Ciebie- na niebie, w sercu Twoim i Twoich bliskich :-) No i oczywiście najjasniejszego i najpogodniejszego Słoneczka w czerwcu :-D
Karo- mnie czasami też kłuje na dole brzucha, tak nagle, że aż się skręcam- ale zwykle tylko rano i jak rozchodzę to jest ok...Ale to chyba nie to samo... Zapytaj koniecznie lekarza, choć też myślę, że to tylko macica się rozciąga...
Koriander- wydaje mi się , że u nas chyba nie leci ta Alicja w Krainie Czarów :-(
Paulka- fajny ten Twój synuś :-) Ja właśnie sprzątam a mój ogląda mini-mini... (choć w sumie dzięki temu robota idzie mi szybciej ;-))
Anik79- no piekną miałaś przygodę ze śniegiem, przynajmniej będziecie mieli co wspominać! :-)

Coś jeszcze miałam napisać, ale zapomnialam:sorry2:
 
reklama
koriander fajny wózek :tak: Mi w sumie podobają się takie bo sa stylowe ale chyba bym go nie kupiła chociażby ze względu na to, że u nas jedną z wytycznych jest składanie do w miarę niewielkich rozmiarów.

Co do jedzenia bo znowu weszłyśmy na temat to ja zaraz robię obiadek bo już powoli się głodna robię - ostatnio cały czas coś jem :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż właśnie mi oznajmił ( mimo iż jest strasznie zmęczony jak sam wcześniej twierdził), idzie z kolegami na piwo dziś i na jutro też jest umówiony i czy nie mam nic przeciwko. Jasne że nie mam z chęcią posiedzę cały weekend sama w domu z moimi cholr..... hormonami. Ci faceci czasem nie mają w sobie za krzty empatii. Nie chce być złośliwa ale mam nadzieje że dziś lub jutro kumple go wystawią.
Skąd ja to znam. Mój mi się wczoraj zapytał czy nie mam nic przeciwko jak dziś pójdzie do kumpla na męski wieczór - no ja wiem już w jakim stanie wróci :wściekła/y:
Zgodziłam się a w zamian powiedziałam, żeby mnie zawiózł na spotkanie Warszawianek. He he żebyście widziały jego minę. Powiedział, że on tylko na drugą dzielnicę jedzie a ja aż do Warszawy sobie wymyśliłam :szok: ha ha ha.

Wroclawianki- proszę o dokładniejszy raport ze spotkania :tak: Najlepiej z fotorelacją :tak:
o tak, tak, zdjęcia mile widziane :-D no i doczytałam, że nie będzie, a szkoda

moje dziecko najpier miało ubaw a później wielkie przerażenie w oczach - i co najbardziej mnie wtedy rozbawiło to jej tekst - mamusiu w przedszkolu nikt mi nie uwierzy:-)
tekst niesamowity :tak::tak:

zdec wszystkiego naj naj naj :-)

Co do tej szyjki to mierzył mi w 8 i w 13 tyg usg dopochwowym a teraz co wizyta zagląda jak szyjka przy badaniu bo mówi że prawie miesiąc jej nie widzieć to długo a stan szyjki jest bardzo ważny.
no i jak ta szyjka? moja ma 53 mm
 
koriander fajny wózek :tak: Mi w sumie podobają się takie bo sa stylowe ale chyba bym go nie kupiła chociażby ze względu na to, że u nas jedną z wytycznych jest składanie do w miarę niewielkich rozmiarów.
my pewnie tez bysmy nie kupili, bo te w sklepach kosztuja oo 1500€ wzwyz :szok::szok: A ten to rodzinna perelka, bardzo wygodny, i duzy, bedzie pewnie nam rowniez jako kolyska sluzyl.. A zainteresowanie wzbudza, pamietam jak z nim szlismy do domu kilka osob sie zatrzymalo by go poogladac. Na jesieni przesiadamy sie jednak na "zwykla" spacerowke ;-)

Kajdusiu to powodzenia z wypiekami :-) Ja juz mam ochote na cos slodkiego domowego :cool2:
 
Koriander- ten wózek jest genialny!!! Ja też najbardziej lubię takie klasyczne i eleganckie, dlatego mamy w klasycznym stylu Roana Maritę- po Piotrusiu oczywiście- połączenie klasyki i funkcjonalności :-)
Kuchnia prawie sprzątnięta, czas robić obiadek :-)
 
reklama
Do góry