reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ewelinka307 :szok:ałła, boli mnie na samą myśl... w pierwszej ciąży miałam cesarkę, więc w sumie nadal nie znam tego bólu i boję sie tak samo jak Wy...
nietka- w przepisie był w zasadzie tylko ketchup, ale ja dodaję trochę majonezu i musztardy i czosnku :tak: podaj przepis na muffinki na gotujących.... :-p
 
reklama
Witajcie sobotnio, wyrwałam się z kuchennej krzątaniny by poczytać co u Was :)
Zdec - widzę, że masz swoje święto dziś, więc najlepsze życzenia urodzinowe. A swoją drogą to ciekawa jestem skąd wiecie kiedy która z nas ma urodziny, gdzie to znaleźć?

Na obiad dziś pomidorowa na bazie wczorajszego rosołu.
Jutro szykują się goście więc conieco dobroci do kawki herbatki chcę zrobić.
W planach mam ciasto z colą, zmodyfikowaną wersję ptasiego mleczka - zamierzam je zrobić w tortownicy z zatopionymi pokrojonymi kawałkami stężonej galaretki - kupiłam takie różnokolorowe więc mam nadzieję, że ucieszą i oko, i podniebienie.
No i jeszcze jeden eksperyment pralinki malinowe. Jak wyjdą podzielę się przepisem :happy2: Mam ostatnio fazę na różnego rodzaju pralinki, ciekawe jakie wyjdą tym razem :)
Miłej soboty!
 
dziewczyny chciałam ogłosić,że jedyna strata po odkurzaniu przez synka,jest przewrócony kwiatek:-):-D, ale za to mam wrażenie że teraz jest na podłodze więcej śmieci niż przed odkurzaniem :-D:-D:-D no ale cóż liczą się intencje, Patryk jest kochany:-)
a ja mam dziś na obiad ogórkową, a później mąż przywiezie pizzę,żebym nie musiała stać przy garnkach:-):-)

piszecie o szyjkach, ja mam badana na każdej wizycie, bo mój lekarz bardzo o to dba,żeby wszystko było ok, zresztą kiedyś mi mówił, że czasem szyjka potrafi się skrócić w bardzo krótkim czasie, dlatego uczulił mnie na wszelkie bóle brzucha i twradnienia w podbrzuszu,zebym niczego nie bagatelizowała

a co do wózków, to my też zaczynamy powoli o nim myśleć, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia jaki wybrać, dla Patryka miałam Atlantica z Baby Dreams i byłam bardzo zadowolona, sprawdził się bardzo w zimę, Patryk jeździł nim prawie dwa lata, potem przeszedł na zwykła parasolkę,ale na krótko bo się buntował i nie chciał jeździć w wózku tylko chodzić na nóżkach:-):-):-)
 
Lecę pod prysznic(co moje urwiski w brzuszku uwielbiają:-D:-D bo od razu brzuch dwa razy taki:-):-D ) a potem meczyk piłki ręcznej (kocham sport więc nie mogę tego przegapić:tak::tak: ) A przy pkazji w trakcie podjem sobie rogaliki z czekoladą które właśnie produkuje moja mama:-)

A kochanym dwupakom(czkom) życzę spokoju (i nie szaleć za mocno przy sobocie:-D:-D:-D )

dziewczyny prosze:-)

teraz musze zabunkrowac sie w kuchni i robic rogaliki
oparlam sie chruscikom i nawet ciasto na coli dalam rade odpedzic ale rogalikom juz nie dam rady powiedziec nie
 
nietka- w przepisie był w zasadzie tylko ketchup, ale ja dodaję trochę majonezu i musztardy i czosnku :tak: podaj przepis na muffinki na gotujących.... :-p
dzięki :-)
przepis na muffiny już wklejam, szybko sie toto robi i jeszcze szybciej jje :tak:

nietka-ja dla córci miałam też quinny ale buzz no i niestety sprzedałam teraz myśle o mutsy transporter albo abc -design 4 tec.

Właśnie dzwoniłam do koleżanki zaczeła rodzić i jest w szpitalu płacze mi w słuchawke że już nie wytrzymuje tych bóli biedna a to dopiero się zaczyna bo nawet szyjka zamknięta ona pyta mnie jak wytrzymałam bez znieczulenia bo ona już chce a mówią jej że za wcześnie i trzeba poczekać na większe bóle ojojoj niedługo nas to czeka:baffled:
drugi raz juz bym go nie kupiła :no:
trzymam kciuki za szybki poród koleżanki, u mnie w szpitalu nie dają wcale znieczulenia :no:


No i jeszcze jeden eksperyment pralinki malinowe. Jak wyjdą podzielę się przepisem :happy2: Mam ostatnio fazę na różnego rodzaju pralinki, ciekawe jakie wyjdą tym razem :)
oo to czekam na przepis :tak:
 
Widzę, że wiele z was na sobotę jakieś słodkości sobie przyszykowało :-) a ja się chciałam pochwalić, że kisielowca upiekłam :-D i powiem wam, że całkiem dobry :-p Cala rodzina się dziwi, bo teraz ciągle coś robię w kuchni, a przed ciążą to ciężko, żebym chciała jeść cokolwiek poza chińszczyzną, pizzą i kebabami, już o gotowaniu nie wspominając :-D a teraz zachcianki mam tylko i wyłącznie na domowe jedzenie :tak:
 
Czesc Kochane własnie wrocilam potem nadrobie co napisałyście ale za pamięci skladam Kochanej ZDEC najserdeczniejsze życzenia
Aniu aby w Twoim życiu zawsze świeciło słoneczko, samym wspaniałych chwil zarówno teraz jak i W czerwcu Kiedy na świat przyjdzie Wasza upragniona córeczka, duzo miłości, pomyślnych egzaminów i samych RADOSNYCH CHWIL:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry