reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

a mi właście TYLKO takie się podobają, żadne trójkątne wózki, żadne z różnymi kółkami ... i weszelkie inne dziwne opcje
ale rzecz gustu ;)
sugerowałam się też opinią znajomych ... zdecydowanie polecają duże koła, piankowe ... śniegi, plaża nie straszne ... i łatwo się prowadzi ....
mi sie tez takie podobaja nie cierpie trojkolowych :-D Musialabys zobaczys nasz wozek, mamy klasyka z wieeeeelkimi kolami :-)
 
reklama
Zdec - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ I SZCZĘSLIWEGO ROZWIĄZANIA W CZERWCU.


Karo mnie czasami dopada taki kłójący ból brzucha. Na początku jest na całym dole ale jak wezmę nospę powoli słabnie i przemieszcza się w jedno miejsce (na lewy lub prawy bok). A jak leżysz i jak dotykasz dołu brzuszka, lekko naciskając to bardziej boli??? Bo wiem że taki ból jest groźny.

podotykałam się właśnie - nie boli jakoś bardziej- na szczęście


a dacie jakies linki?

Karo a jestes pewna ze ten bol brzucha nie ma nic wspolnego z praca jelit?

takiego ogolnego klucia nie mialam

faktycznie, możliwe że i jelita...bo całą ciążę mam wzdęcia i zaparcia...:confused:
 
Myślałam że tylko mi maluch daje pomału do wiwatu i zastanawiałam się czy czasem jaka nadwrażliwa nie jestem że tak mocno odczuwam te kopniaki :-)
Wam też się zdarza coraz częściej że ruchy maluchów wcale do przyjemnych nie należą?? Co dopiero będzie za miesiąc :szok:
Ale mamy wysyp solenizantek w tym tygodniu :-D :-D :-D Dużo styczniówek musiało być :-D
Oj mi malutka daje czasem popalić zdrowo :tak::tak: a termin porodu mamy taki sam :-D
Czerwcówek też chyba mamy sporo :-D

Witam i ja ;)
później poprawię sobie humor bo jedziemy kupić płytę indukcyjną do kuchni ... i pooglądać mebelki i wózki dla naszego maleństwa ... może coś już wybierzemy????
miłego dnia życzę ;)
Życzę owocnych poszukiwań :-) chociaż ogladanie rzeczy dla dzieci to sama przyjemność :-D płyta indukcyjna fajna sprawa :tak:
nie konsultowałąm jeszcze....w poniedziałem jestem umówiona na wizytę i chciałam poczekać do tego czasu.....jak mi się pogorszy to będę interweniować. Na razie chciałam z wami omówić, bo to może tylko rozciągająca się macica i więzadla....

mnie podobne bóle męczyły do końca 19 tygodnia, no-spa nie pomagała za bardzo, ale to jedyne zalecenie jakie miałam no-spa +leżenie i nie przemeczanie się po 19 tygodniu minęło całkowicie i teraz mnie już kompletnie nic nie boli :tak: mam nadzieję, ze u Ciebie to też minie niedługo
 
Życzę wam miłego weekendu:-)
JA już uciekam, bo jedziemy na obiadek do Pizza HUT:-):-):-)
A potem egzaminek i na wieś do rodziców.
Jeszcze raz miłego weekendu:-):-)
 
reklama
Do góry