reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam dziewczynki po krótkiej nieobecności
zaraz biorę się za nadrabianie co naskrobałyście a póki co
ewuś
Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest i co będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości.
Wszystko co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione:-)
 
reklama
Witam sie i ja w ten mroźny poranek!

Ewuś- wszystkiego co najlepsze, samych radosci, spelnienia marzen i samych radosci!!
 
Ode mnie też najgorętsze życzenia dla solenizantki, życzę Ci tego wszystkiego czego teraz najbardziej potrzebujesz :-)

Dziewczyny, ale dziś miałam sen :szok: w zasadzie to miałam dwa ale ten drugi już mi się zatarł za to ten pierwszy był taki realny że masakra. Śniło mi się że miałam szybki i łatwy poród i byłoby wszystko ok gdyby nie to że urodziłam trojaczki :-) dwóch chłopców i jedną dziewczynkę :szok: Jeden chłopiec miał podejrzenie zespołu Downa ale mnie i tak najbardziej interesowało jakim cudem lekarz do końca nie widział dwóch pozostałych maluchów na USG :-) Co do trojaczków to na pewno się nie spełni, prawda???? I że chory też nie będzie w końcu sny się nie spełniają :-) Chociaż ten początek o szybkim i łatwym porodzie mógłby być proroczy :-) ale ja niezdecydowana jestem :-D
 
Witam w mroźny poniedziałkowy poranek!!!

ewus2090 - sto lat zdrowia i radości z Twoimi pięknymi maluszkami, a także rodzinnego wsparcia i otuchy przez najbliższy rok!!!
Całym sercem i chęcią podpisuję się pod propozycją zdec - jak zdecydujesz, ze potrzebujesz takiego wsparcia, nie wstydź się i powiedz - założymy "Fundację czerwcowych bliźniaków" i pomożemy, choćby w ten sposób:tak::cool2:

Wczoraj mój mąż po raz pierwszy poczuł kopniaczki maluszka, chyba po raz pierwszy dzidziuś tak się ułożył, ze kopał w brzuch a nie w pęcherz ;-) Niezapomniane przeżycie!
 
Dzien doberek!!

Ale mrózz!!! Nosa się nie chce wyściubiać z domu, dobrze, że nie musze isc do pracy:tak::tak:
Ewus- Sto lat!!!
Anecznik - widzę, ze nie tylko ja mam ciekawe sny, hihihi:-D
Kasiulka - powodzenia na 3D, juz nie mogę sie doczekać zdjęc Hani:tak:
Co do spotkania to dla mnie czwartek tez jest oki:tak::tak:

lece na jakies sniadnko, miłego dnia:-)
 
Boże dziewczyny Wy z dnia na dzień zaskakujecie mnie coraz bardziej...Wasze wsparcie taj dla mnie naprawde wielka potęgą...Bo jak już to napisała Ania(zdec) że my naprawde stajemy się taka rodzina na odległość...Bo potrafimy się wspierać po mimo tego że się nie znamy, a tak naprawde wiemy o sobie czasami więcej niż wiedza o nas bliscy ludzie...Bo może tu łatwiej wylać swoje łzy...Ale naprawde DZIĘKUJE KOCHANE JESZCZE RAZ ZA WASZE WIELKIE SERDUSZKO I CHEC POMOCY...JESTEŚCIE PO PROSTU WIELKIE!!!!DLA MNIE LICZA SIE PRZEDE WSZYSTKIM WASZE INTENCJE....A TE SA DLA MNIE PO PROSTU CZYMŚ CO DAŁO MI SIŁĘ BY ZACZĄĆ NASTĘPNY DZIEŃ...

Ewa2323,Zdec,Paula24211,Eagle,Agast22,Anecznik,Gosia***,Sealat ,Gosiargo,Cobra dziękuję kochane za te wszystkie życzenia:******** (zapraszam na pączki:)


Ewciu dziękuję bardzo za propozycję pomocy mam tam rodzine która zawsze mi pomoże więc nie będe Cie fatygować, spotkanie jest bardzo kusząca propozycją....myśle że jak najbardziej powinnysmy coś takiego sobie zorganizować...tym bardziej że wszoraj doczytalam że i chyba scorpioniczka jest z naszych stron:) więc może jakas gromadka by się nas znalazła:) (tylko oczywiście jak będzie cieplej...) i dziękuje za link kliniki:*****

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE SŁONKA ZA ŻYCZONKA:***
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Od razu składam życzenia
ewus2090 życzę samych pogodnych dni i jak najmniej stresów.

Ja jestem do tyłu z czytaniem. Wybaczcie.
Dołączam się do pomocy dla ewus2090 . Dajcie dziewczyny znać co i jak.
Nie doczytałam oczywiście dokładnie, ale ewus 2090 jeśli masz konto w banku to napisz na priv. Podzielę się tym co mam.:tak: I tak jak już wcześniej ktoś pisał - Dla każdej z nas mała suma to niewiele, ale zebrać się może pomoc dla ciebie.

Ogłaszam wszem i wobec, ze wczoraj moja córka poczuła kopniaczki swojego braciszka :-) ależ ona była szczęśliwa.
 
reklama
Dziewczyny Was też wieczorem a czasem w ciągu dnia boli kręgosłup?? Mnie ostatnio bolą plecy zwłaszcza jak się kładę spać ale ból promieniuje po prawie całym kręgosłupie nie tylko w dolnej części. To tak jak bym przez cały dzień robiła coś w skłonie, np plewiła czy truskawki zbierała, okropne.
Jakie to były tabletki na ból gardła dla ciężarnych???
Mnie na szczęście plecy nie bolą, ale wiem , że w ciąży mogą się pojawić - w końcu nosimy mały słodki, ale ciężar:-) Co do tabletek na gardło to bezpieczne jest tantum verde.

Z tego co kojarzę to mieszkasz w domku? Jak tak to są takie bakterie w saszetkach, które nieźle działają na udrażnianie odpływów i rur, ale nie pamietam niestety nazwy :-( możesz sobie w necie poszukać
Myślałam, że te bakterie są raczej do likwidowania zapachu itp - ale dzięki za podpowiedź, na pewno poszukam.

izia_tcz - niestety sporo wciąż jest oszustów na allegro:wściekła/y::no::wściekła/y:Zadzwoń , zagroź policją a jak nie pomoże to faktycznie pozostaje zgłoszenie na policję i zgłoszenie allegro - oni maja z tego co wiem jakieś ubezpieczenie transakcji i zwracają do jakiejś kwoty pieniądze, ale musisz mieć zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa

Agi78 - Bezpiecznego lotu na Wyspy!!! Świetnego masz ojca - skoro teraz tak szeleje za wnukiem/czką to co będzie po narodzinach :szok::szok::szok:

paula24211 - ja tam się nie dziwie Twoim koleżankom, jak sie jest studentem trzeba wykorzystywać każdą możliwą okazję;-)Pewnie dziewczyny liczą na to ze jak będziesz przedstawiać prace z brzuszkiem to lepsza ocena będzie ;-)Ale mnieładnie z ich strony, że postawiły Cie przed faktem dokonanym, a nie próbowały tego ustalić wcześniej

Witajcie dziewczyny,
Dobrze że nie napisałyście za dużo w weekend:-) My dopiero wróciliśmy ze od rodziców i jestem tak wyczerpana, że zaraz idę spać.
Zauważyłam też że jak więcej chodzę to mi więcej ścieka ciemnej starej krwi:-(
Dobrze, że ciemna i stara - znaczy co nic nowego nie przybywa. Może jakiś krwiak sie ciągle opróżnia. Kiedy masz kontrolę?


Dziewczyny, ale dziś miałam sen :szok: w zasadzie to miałam dwa ale ten drugi już mi się zatarł za to ten pierwszy był taki realny że masakra. Śniło mi się że miałam szybki i łatwy poród i byłoby wszystko ok gdyby nie to że urodziłam trojaczki :-) dwóch chłopców i jedną dziewczynkę :szok: Jeden chłopiec miał podejrzenie zespołu Downa ale mnie i tak najbardziej interesowało jakim cudem lekarz do końca nie widział dwóch pozostałych maluchów na USG :-) Co do trojaczków to na pewno się nie spełni, prawda???? I że chory też nie będzie w końcu sny się nie spełniają :-) Chociaż ten początek o szybkim i łatwym porodzie mógłby być proroczy :-) ale ja niezdecydowana jestem :-D
Powiem Wam że czasem tak się może zdarzyć:-D Koleżanka szwagierki chciała bardzo mieć dziecko - JEDNO. W końcu zaszła w ciążę, cieszyła się bardzo do 14 tyg - okazało się, ze bliźniaki. Z lekka załamana zaczęła się skarżyć rodzince, a oni do niej - nie narzekaj, zawsze mogą być jeszcze trojaczki!!! Poszła na USG połówkowe, a tam gin jej mówi - przyjdzie pani do mnie na USG 3D/4D bo wydaje mi się, że ja tam piątą nóżkę widzę:-p I faktycznie:szok: trojaczki.
Ale anecznik nie przejmuj się - sny często wróżą na opak :-D na pewno urodzisz zdrowego dzidziusia!
 
Do góry