reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny proszę nie piszcie takich wzruszających rzeczy , bo siedzę przed komputerem i ryczę i nie mogłam wydusić z siebie jak mąz się mnie spytał co sie dzieje, myślał,że coś złego, bo poszedł na spacer z psem wraca a ja cała we łzach i jeszcze mi sie za to oberwało :-):-D
 
reklama
Myślałam,ze nie doczytam dokońca:szok:ponad 20 stron

cobra współczuję Ci takich problemów, musisz coś zrobić z tą sytuacją, popieram dziewczyny, które mówią o rozdzielności, jeszcze przyjdzie Ci (oby nie) spłacać jego długi do końca życia, tego Ci nie życzę!!

Ja też podpisuję się pod tym, co napisała zdec.
 
co prawda niewiele mam,ale takze jestem chetna do pomocy :D babcia mi zawsze powtazala , ze warto podzielic sie ostatnia zlotowka, bo dobro powraca:tak:

oczywiscie zapomnialam dodac ze mam juz wozek, firmy co prawda nie znam kaps3 , typ explorer, oliwkowo zielony,piekny i mega zadbany.. a suknia mi i tak juz potrzebna nie byla,to chetnie sie zamienilam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje kochana bardzo bardzo za przyśpieszone życzenia urodzinowe:***Tobie życze udanej podróży:tak:


Ewa 2323 do białegostoku mam 80km...Ale sęk w tym zę nie chcę już zaczynać rozmowy z nimi na ten temat...Wiesz co?? Twój post bardzo podtrzymał mnie na duchu i jakos troszke mi lżej...po tym jak napisałaś że Twoja koleżanka też była w takiej sytuacji...i że te łzy może są po to by kiedyś wyszło śłońce....

Naprawdę wszystkie dziewczyny się tu o mnie tak martwia że az mi miło...i naprawde nie wiem co bym zrobiła gdyby nie Wasze słowa w tak trudnych chwilach mojego życia,gdzie problemy naprawde stają się problemami poważnymi...DZIĘKUJE KOCHANE:**********

ewus 80 km nie jest dużo, myślę,że za bilet sporo nie zapłacisz, jeżeli będziesz miała siły żeby przyjechać daj znać, tym bardziej, że badania połówkowe masz jeszcze przed sobą :-)
Zadbam o to żeby zabrać Cię z PKS, zawiozę Cię do kliniki, i już teraz zapraszam na herbatę :-) jestem na urlopie wychowawczym, czas mam prawie zawsze :-)
Mieszkałam 60 km od B-stoku PKS jechała jakąś 1,20 linie prywatne szybciej. Pomyśl. Będziemy mogły się spotkać jak Wrocławianki :-D:-D:-D tylko w dużo mniejszym gronie.
Nie wiem czy uda mi się wysłać wiadomość do Ciebie z opiniami o tym lekarzu i str. do kliniki .
cobra pomyśl chociaż o oddzielnym koncie...wydatki są dopiero przed Tobą!!!
 
hej dziewczyny :-)

Odnośnie tego co wcześniej napisała zdec to również się podpisuję. Dzieci niczemu nie winne a zdrówko najważniejsze! :-D


Odnośnie spotkania to kiedy się umawiamy? Może czwartek? (w środę ja odpadam jak coś bo będę u promotora do 19tej pewnie siedziała).

Miłego dnia ja zaraz uciekam do pracy. :happy2:
 
ewus
Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin. Życzę Ci pomyślnego rozwiązania, wiele miłości, cierpliwości, wytrzymałości. Życzę Ci również, żeby ta druga połówka w końcu Cię odnalazła. Życzę Ci pracy, która da Ci wiele satysfakcji, pieniędzy i czasu dla dzieci:-):-):-)

I jeszcze tego czego pragniesz, a nie napisałam:-):-):-):-)

STO LAT !!!

 
ewus

Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin. Życzę Ci pomyślnego rozwiązania, wiele miłości, cierpliwości, wytrzymałości. Życzę Ci również, żeby ta druga połówka w końcu Cię odnalazła. Życzę Ci pracy, która da Ci wiele satysfakcji, pieniędzy i czasu dla dzieci:-):-):-)
I jeszcze tego czego pragniesz, a nie napisałam:-):-):-):-)

STO LAT !!!

I JA SIĘ POD TYM PODPISUJĘ RĘKAMI I NOGAMI!!!!
Wszystkiego naj naj naj naj lepszego i rozwiązania wszystkich problemów!!
 
reklama
czesc dziewczyny witam sie z rana po dwóch sniadankach juz hi hi

zimno brrrr

ewus- STO LAT, STO LAT, SPEŁNIENIA MARZEŃ ZDRWYCH DZIDZIUSIÓW JAK NAJMNIEJ TROSK I ZMARTWIEŃ A JAK NAJWIECEJ RADOŚCI I WZRUSZEŃ, SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ ZARÓWNO TYCH WIELKICH JAK I TYCH NAJMNIEJSZYCH I NAJSKROMNIEJSZYCH WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!

a ja zmykam zaraz do nauki bo znowu tydzien minal a ja nic nie zrobilam jak zwykle budze sie zawsze na ostaa chwile:no:
miłego dnia Wam zycze
 
Do góry