reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
sealet jesli chodzi o odraznianie rur,to dobry jest np Kret. bo jest tani i dobry.. tylkko kurcze trzeba uwazac jak sie go uzywa - jak sie go za duzo wsypie i poleje woda,to unosi sie taki gaz,ktory niezle podraznia . nie wiem czy o to bylo pytanie,ale pozwolilam dodac cos od siebie;p
 
Witam dziewczyny z rana :-D dziś poniedziałek, więc pewnie ruch po weekendzie się zacznie :-) Sporo spraw dziś mam do załatwienia i pewnie za często nie będę wpadać.
Ewuś - wszystkiego najlepszego dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich skarbów, szczęścia, aby los był dla Ciebie łaskawy, spełnienia każdego dużego i małego marzenia, sto, a nawet dwieście lat życia!!!




 
dzien dobry wszystkim mamusiom
widze ze same pozytywne emocje:-)

ewus, do pomocy na pewno wszystkie jestesmy gotowe:tak:

sto lat, pomyslnosci, Milosci takiej przez duuuuuuze M! zdrowia dlka Ciebie i twoich maluszkow i wszystkiego co miesci sie w slowie szczescie
 
Dzień dobry!
Ewuś - i ja dołączam się do życzeń - sto lat, spokojnej ciązy i spełnienia wszystkich marzeń:-)
Ewuś, Cobra - doczytałam się Waszych opisów sytuacji i aż trudno mi uwierzyć, że tak można postąpić - dużo siły Wam życzę:sorry2:

ja miałam jechać dziś na spotkanie z koleżanką, ale taki mróz, że zadzwoniłam i przełożyłam - skoro nie muszę to nie wychodzę;-) tym bardziej, ze jakiś kaszel mnie łapie - mam nadzieje, że to wpływ kaloryferów a nie jakaś choroba:szok: tym bardziej, że jutro musze zrobić badania a w środe mam usg rozwojowe

Dziewczyny - czy macie jakieś wieści od Krakowianki i Agnieszki - dziś się obudziłam i od rana mi chodza po głowie????:sorry2:
 
Andzia_S nie ma ich na naszej klasie? w naszej paczce?moze tam beda dostepne,albo chociaz wiadomosc by przeczytaly,a moze nr tel jest;p
 


EWUS------Wszystkiego naj naj naj lepszego!!!!!!!

Witajcie:-)
ewus-wspołczuję!Jestem przekonana,ze gdzieś czeka na Ciebie i Twoje malenstwa druga połowka:-)Ja rozwodziłam się 2 razy.I trafiłam na faceta który zaopiekował się mną i moją czwóreczką dzieci.Jestesmy juz piąty rok razem i czekamy na nasze maleństwo;-)
Podpisuję się pod słowami zdec!
Cobra-
brak mi słów:no:Działaj jak najszybciej.Twój mąż nie musi wiedzieć o rozdzielności!Radzę jak dziewczyny wysupłać te parę stówek i udaćsie po rozdzielność .To jest okradanie rodziny.Mój drugi mąż też nas okradał,może w inny sposób-chodził do domów publicznych:wściekła/y:Rozwiodłam się a moja była teściowa oczywiście mnie obwiniła mówiąc--jakbyś mu dawała to by tam nie chodził:shocked2:Było mi bd przykro,wiem jak Ty się czujesz:no:Zyczę wytrwałości.
Moja 9 letnia Rozalia codziennie wsłu****e sie w brzuszek ale ciągle stwierdza ze śpi słodko chociaż ja czuję ruchy.Widocznie są jeszcze za słabe,zeby ona i A je wyczuli:-DSuper ze Wszym dzieciaczkom i facetom juz sie udało .to musi byc fantastyczne widziec ich uśmiech na twarzach.
Okłady z kapusty są rewelacyjne,po zatorze nie ma śladu,ból minoł jak za dotknieciem czarodziejskiej różczki!Polecam w razie WU:tak:
Tom się rozpisałam;) Miłego dnia zyczę udanych wizyt i czekam na wieści:-)
Przepraszam za pominięcia niektórych postów ale ledwo ogarnęłam tyle tego naprodukowałyście:-DSzkoda ze ustaw w sejmie tak szybko nie produkują:p
 
Witam w mrożny poranek a może już raczej przedpołudnie!
ewus-wszystkiego naj naj naj spełnienia najskrytrzych marzeń żebyś dała rade i przetrwała wszystkie problemy!jak coś równierz dołącze się do pomocy.

Właśnie też myślałam o krakowiance i Agnieszce długo się nie odzywają:-(
 
reklama
:-)
ewus wszystkiego najlepszego, sto lat i przede wszystkim zdrowych dzieciaczków :-)
u mnie dziś -22 rano a teraz -18 ale piękne słoneczko świeci :-D
 
Do góry