reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

z tego co czytam na wątku listopadówek czy grudniówek już po porodzie zostawiają z 10kg, a po pierwszym miesiącu wchodzą w stare spodnie, więc chyba nie jest tak źle :-D

Oj to całkiem niezła perspektywa z tym mieszczeniem się w ciuszki już po miesiącu od porodu, bo w sierpniu siostra ślub bierze i chcę jakoś wyglądać :-D:-D dlatego mam nadzieję, że w maksymalnie 2 miesiące po porodzie wrócę przynajmniej do 55 kg :-):-)
 
reklama
Jakos mi sie ten materac malo stabilny wydawal... Zaczelismy uzywac jak mala sie obijala w nocy o szczebelki i budzila od tego..:wściekła/y:


rozumiem....
my raczej kupimy takie mamy mało miejsca i zawsze potem mozna takie turystyczne zlozyc i nawet zabrac ze soba jak bedzie trzeba wiec chyba z drewnianego rezygnujemy;-)
 
Turystyczne jest na początku mniej wygodne, bo dziecko od razu leży blisko ziemi... trudniej go brać na ręce, no i nie ma też jak zapewnić atrakcji typu karuzelka itd...,ale to kwestia przyzwyzcajenia i wyboru każdej z nas

Większość turystycznych jest teraz z 2 poziomami ułożenia materacyka :-) więc jest poręczniejsze. My się zdecydowaliśmy na takie bo jak maleństwo zacznie siadać i wstawać to chcemy kupić szczebelkowe z demontażem do normalnego łóżeczka :-D
 
z tego co czytam na wątku listopadówek czy grudniówek już po porodzie zostawiają z 10kg, a po pierwszym miesiącu wchodzą w stare spodnie, więc chyba nie jest tak źle :-D
Ja dopiero do 2 latach wróciłam do formy i się zmieściłam w spodnie,więc to sprawa indywidualna :blink:

My też mieliśmy dwa łóżeczka- szczebelkowe w domu do ok. 2 roku życia i turystyczne- do dziś na wyjazdach mój trzylatek w nim śpi... Turystyczne jest na początku mniej wygodne, bo dziecko od razu leży blisko ziemi... trudniej go brać na ręce, no i nie ma też jak zapewnić atrakcji typu karuzelka itd...,ale to kwestia przyzwyzcajenia i wyboru każdej z nas
A teraz w tych turystycznych są podwieszki dla dzicie do 7 kg:tak:

rozumiem....
my raczej kupimy takie mamy mało miejsca i zawsze potem mozna takie turystyczne zlozyc i nawet zabrac ze soba jak bedzie trzeba wiec chyba z drewnianego rezygnujemy;-)
Ja mam drewniane po synku ale nie będziemy z niego korzystać...:no:

chociaż mam już zrobioną całą listę co zamierzam kupić :-D:-):-D
Ja tak samo tyle że w głowie:-D:-D:-D
a teraz jakieś2,5 na plusie musze się chyba opanować z tym jedzeniem :tak:
:-D:-Ddobre:-D:-D

ja chyba zacznę się zmywać bo jakoś humorku nie mam:-(
 
Uciekam jak na dzisiaj, bo coś mnie kręgosłup boli :szok: poleżę w łóżku i poczytam, mam nadzieje, że minie i sie dzisiaj wyśpię

A wam życzę już dobrej nocy i spokojnych snów :-D:tak:
 
My też mieliśmy dwa łóżeczka- szczebelkowe w domu do ok. 2 roku życia i turystyczne- do dziś na wyjazdach mój trzylatek w nim śpi... Turystyczne jest na początku mniej wygodne, bo dziecko od razu leży blisko ziemi... trudniej go brać na ręce, no i nie ma też jak zapewnić atrakcji typu karuzelka itd...,ale to kwestia przyzwyzcajenia i wyboru każdej z nas
ja znalazłam takie ktore ma i przewijak i karuzelke i dwa poziomy czyli albo na dole albo w połowie cos takiego
LOZECZKO KOJEC KOLYSKA PRZEWIJAK +MOSKITIERA 5KOL (860122086) - Aukcje internetowe Allegro;-) ja tez uciekam juz spac Dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witacje Kochane:-D
my w koncu dotarlismy do domku, wczoraj u moich rodzicow na wsi bylo tyle sniegu, ze zrobilismy sobie kulig, ale było smiechu i zabawy co niemiara:-)
u mnie ze spaniem tez powoli pojawiają się problemy, na plecach jakos dlugo nie mogee, wiec przewracam sie z prawego na lewy bok, na brzuchu nie daje rady, choć to baardzo dawniej lubiłam. Ja mam slub siotry 10 lipca, wiec spokojnie urodzić zdaze, zastanawima się tylko nad tym jaka będę figure:szok::szok: i czy sie w jakąs sukienke wcisne:szok:
Gosiu nie spojrzałam w którym tygodniu jesteś ale ci powiem że mnie bóle pleców nękają prawie od początku ciąży i mam tak samo jak ty z tym spaniem i generalnie wszystko to co opisujesz....

witam w nowym roku :-)
u mnie sylwester byl ciezki, w pracy do 19,a od 20 impreza.. o 2 rano kregoslup nie dawal rady ,ale posiedzialam do 4. impreza byla na wsi w ktoryej teraz mieszkam z mezem ( mieszkam na niej tylko w weekendy) re:-)szte u mamy w poznaniu siedze :tak:moj maz o godz 24 poszedl gdzies nie wiadomo gdzie i juz nie wrocil... szukalo go 20osob, w koloo sali ,po wsi , obok jest stara zwirownia,juz zalesiona, i latalam po niej w sandalkach bez rajstop w sniegu po kostki zeby go znalesc...dzwonie do domu,tesciu mowi ze go nie ma... okazalo sie ze za sala jest studnia,ktora nie jest zabezpieczona,tez go tam nie bylo. w koncu dalam sobie spokoj, stwierdzilam ze jak gdzies zamarznie to bede miec jeden problem mniej z glowy... wracam do domu po 4. a on spi w naszym pokoju...nikt z tesciow nie byl na tyle inteligentny aby do mnie zadzwonic albo isc 50m dalej i mi powiedziec ze jest w domu i ze mam go nie szukac...

maz wstaje rano,i pyta mi sie o ktorej wrocilismy:tak: film mu sie urwal po 12.
To w sumie miałaś pracowity dzień a za razem dobrą zabawę niestety ja nie daje rady siedzieć do 4 morzy mnie znacznie wcześniej choć pozornie nie chce mi sie spać staram sie w miarę wcześniej chodzić spać bo potem jestem nie wyspana a mój maluch wstaje przed 9 i nie ma zmiłuj:tak:


Hejo mamuśki:tak::tak:;-)
Co tam słychać???? Widzę że teat spania się pojawił.Ja śpię na lewym boku z nogą zgiętą-więc problemu nie ma:tak::-)
W poniedziałek muszę badania zrobić bo później nie mam jak a i tak 11 mam wizytę więc nie będzie tak źle:tak:;-):tak:
Muszę się Wam przyznać że ostatnio mam myśli na dziewczynkę i nie mogę się doczekać wizyty w lutym,bo "powinnam się " dowiedzieć jaka płeć,chyba że dzidziuś zadecyduje inaczej:-D:-D:tak::-D
Ja też bardzo chciałabym dziewczynkę chłopca już mam więc teraz czekam na dziewczynkę ja postaram się zapisać na USG tak za 2 tygodnie może mi styknie do wizyty:-) Jeśli się sugerować zabobonami to mi wypada akurat dziewczynka bo Kubusiem byłam wszystko-żerna a rutaj najpierw mam na coś smaka a potem mnie na to samo odrzuca:-D


Kochana ja w pierwszej ciazy w pierwszych 4 miesiącach schudłam 6 kg a potem przytyłam 20 :szok::szok::szok: czego oczywiście żadnej z Was nie zycze[/FONT]
Madziu ja w pierszej ciąży szłam równo z wagą aż dobrnęłam do 25 kilo oj ciężko było to zrzucać tym bardziej że karmiłam tylko miesiąc:-D
Teraz na początku schudłam a ostatnio znów przybieram na wadze:-D
Jestem na diecie na dwoje a czasami na troje zależy haha :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie,

Dziś dzień odpoczynku i spacerów.
Do 15 leżeliśmy na kanapie przed TV, później wybraliśmy się na Starówkę połazić i iluminację obejrzeć ... Naprawdę fajnie ustroili w światełka tą część Warszawy w tym roku :-), potem jeszcze lody z przyjaciółmi ... i już w domku!

Ja bardzo lubiłam spać na brzuchu a teraz jakoś tak sama z siebie nie mogę ... Dziwnie mi i nie wygodnie :no:. Ale za to bardzo chwalę sobie kojec ... Super się w nim śpi, polecam bo warto!

Ja jakoś nie mam przekonania do takiego łóżeczka turystycznego na codzień. My myślimy o drewnianym ze szczebelkami. Bardzo podobało mi się to łóżeczko - kołyska ... może takie???
A turystyczne to na wyjazdy ...

Ja powoli uciekam spać - jutro czeka nas odśnieżanie przed domem ... może jakiś bawłanek powstanie przy okazji??? :-):-):-)
Dobrej nocki!
 
Fajne są te rogale może i ja się skuszę tym bardziej że znalazłam też trochę tańsze
Poduszka dla kobiet w ciąży i do karmienia ROGAL (862056859) - Aukcje internetowe Allegro
ja nie używałam takich poduszek w pierwszej ciąży moze dlatego że pierwszą ciąże przechodziłam książkową i bez doczliwych czasami dolegliwości.
A teraz to ja mam nie raz cyrk...

ja mam Paulka wizyte na 17 juz sie nie moge doczekac zrobiłam juz wyniki krwi wszystko jest ok;-)

ja tez staram sie spac na lewym boku bo tak najzdrowiej...

a ja DZISIAJ poczułam już wyraźnego kopa:szok::szok::szok::szok: ale to było takie śłodkie wczesniej czulam maluszka jak przykladalam rece do brzuszka a dzisiaj siedziałam i go poczulam dostałam doladnie 2 kopniaczki:-):-):-):-)

ja zabieram sie do pisania pracy wiec zycze Wam milego popołudnia:tak::tak::tak:
Gratuluję pierwszych ruchów dzidziusia!!!

A ja się pochwalę dzisiejszym zakupem
http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/847/91/03/847910388 :-D

Poza tym byliśmy w Smyku i nie mogłam się powstrzymać i kupiłam pierwsze ciuszki dla maleństwa :-D

Zastanawiam się też nad zakupem tego rogala bo z tego co czytałam bardzo przydatna rzecz, uwielbiam spać na brzuchu ale obecnie jest mi nie zabardzo wygodnie ;-)
Fajny zakup ile kosztował?? Może na cos takiego sie skuszę jak łóżeczko po małym nie będzie dobre zobaczymy.


My łóżeczko mamy po Piotrusiu takie: 24 Klupś ŁÓŻECZKO Radek sosn SZUFLADA KOŁYSKA (862149402) - Aukcje internetowe Allegro
Polecam, służy jako kołyska i łóżko, Piotrek korzystał do ok. 2 roku życia :-)
Tez fajne my mamy coś takiego ale ja chciałabym mieć łózeczko turystyczne choc wiem że te są o wiele lepsze:tak:


Witajcie,

Dziś dzień odpoczynku i spacerów.
Do 15 leżeliśmy na kanapie przed TV, później wybraliśmy się na Starówkę połazić i iluminację obejrzeć ... Naprawdę fajnie ustroili w światełka tą część Warszawy w tym roku :-), potem jeszcze lody z przyjaciółmi ... i już w domku!

Ja bardzo lubiłam spać na brzuchu a teraz jakoś tak sama z siebie nie mogę ... Dziwnie mi i nie wygodnie :no:. Ale za to bardzo chwalę sobie kojec ... Super się w nim śpi, polecam bo warto!

Ja jakoś nie mam przekonania do takiego łóżeczka turystycznego na codzień. My myślimy o drewnianym ze szczebelkami. Bardzo podobało mi się to łóżeczko - kołyska ... może takie???
A turystyczne to na wyjazdy ...

Ja powoli uciekam spać - jutro czeka nas odśnieżanie przed domem ... może jakiś bawłanek powstanie przy okazji??? :-):-):-)
Dobrej nocki!
Byliśmy na Starówce i Nowym świecie to prawda pięknie tam jest bardzo ładnie to zorganizowali naprawdę:-DFaktycznie można sie w tym czasie zakochać w Warszawie:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry