reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama

kajdusia
- właśnie to łóżeczko zamierzam kupić, tylko nie wiem czy w opcji z kołyską

Polecam z kołyską... W każdej chwili możesz łatwo zablokować kołyskę, a jednak "bujawka" w pierwszym okresie bardzo nam się przydała...

A ja nie wiem ile przytyłam, ile ważę teraz... nie mam wagi, zważę się dopiero we wtorek u lekarza, sama jestem ciekawa...
 
To widzę, że rozbieżność jest duża w przybieraniu na wadze :-) przyznam, że trochę mnie przeraża perspektywa utycia ponad 15 kg... a jak z zrzucaniem wagi po porodzie??
 
Ja też oglądałam takie łóżeczka.....Wprawdzie my na początek chcemy używać łóżeczka szczebelkowego ale chcemy również zakupić takie łóżeczko kiedy będziemy jeżdzic z dzidzią do Polski....musi w czymś spać wygodnie nasz skarbek....narazie z tego co oglądałam podobały mi się te dwa....
Buy Fisher-Price Rainforest Travel Cot. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .
Argos - www.argos.co.uk
no ale ja jeszcze nie mogę się przekonać żeby coś dzidzi kupić...po wizycie w Polsce może zaczniemy coś kupować...przynajmniej mamy takie plany:biggrin2:
 
To widzę, że rozbieżność jest duża w przybieraniu na wadze :-) przyznam, że trochę mnie przeraża perspektywa utycia ponad 15 kg... a jak z zrzucaniem wagi po porodzie??

z tego co czytam na wątku listopadówek czy grudniówek już po porodzie zostawiają z 10kg, a po pierwszym miesiącu wchodzą w stare spodnie, więc chyba nie jest tak źle :-D
 
Aha apropos tycia....to ja nie wiem dokładnie na samym początku w pierwszym miesiącu przytyłam nieco 1kg...w środę mam kolejne spotkanie z położna i kolejne ważenie więc pewnie się dowiem....sądząc po tym jak wyglądam doszło mi co nie co ale ile dokładnie to już niedługo sie dowiem....ne wiem czy powinnam już sie bać!!!!:-D:-D:-D
 
to znaczy, że teraz to dopiero zacznę tyć? :-D
No zazwyczaj po polowie dopiero sie porzadnie zaczyna przybierac :) Aczkolwiek ja nie zamierzam przeskoczyc 15kg tym razem. Poprzednio zrzucilam w 5 miesiecy wszystko :tak: ale diete mialam taka ze hoho, no i karmienie cycem :)

a dlaczego nie używaliscie od poczatku tego turystycznego?
my tez chcemy wlasnie takie kupic,,......
Jakos mi sie ten materac malo stabilny wydawal... Zaczelismy uzywac jak mala sie obijala w nocy o szczebelki i budzila od tego..:wściekła/y:
 
reklama
a dlaczego nie używaliscie od poczatku tego turystycznego?
my tez chcemy wlasnie takie kupic,,......

My też mieliśmy dwa łóżeczka- szczebelkowe w domu do ok. 2 roku życia i turystyczne- do dziś na wyjazdach mój trzylatek w nim śpi... Turystyczne jest na początku mniej wygodne, bo dziecko od razu leży blisko ziemi... trudniej go brać na ręce, no i nie ma też jak zapewnić atrakcji typu karuzelka itd...,ale to kwestia przyzwyzcajenia i wyboru każdej z nas
 
Do góry