reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam was dziewczyny,

Tak czytam że kupujecie te rogale, chyba też muszę zainwestować w ten zakup. Po co się męczyć?:-) Zawsze śpię do ściany,czyli na lewym boku, ale już mi trochę nie wygodnie, a na plecach to strasznie. I tak samo nie wiem czy powinnam spać z rękami do góry, bo ponoć nie powinno się nic w ciąży robić z rękami do góry, nie wiem czy to ciąży też dotyczy.

Widzę że u większości z was sylwester minął ciekawie. Cobra ty to masz przeboje z tym mężem;-)

Co do przytycia w ciąży, to jestem 1,5kg do przodu. Jeszcze mi trochę zostało po poprzedniej ciąży, więc może narazie lepiej by było jak bym za szybko nie tyła:-)

Zazdroszczę wam tych słodziutkich kopniaczków. Ja niestety jeszcze nic nie czuję:-( Wiem że to za wcześnie, ale już nie mogę się doczekać.....

Tak się też zastanawiam bo zaraz będę się umawiać do lekarza, czy jest sens jeszcze teraz robić za 2 tygodnie USG, czy lepiej już zrobić to połówkowe 4D.

A tak co do dat, to piszecie o ślubach, ja też mam nadzieję że niunia pozwoli się mamie obronić po albo przed swoim pojawieniem się na świecie:) Też będę musiała z nią o tym pogadać:)
Dzisiaj znowu byłam u mamy, no i oczywiście nie mając internetu z nudów pisałam pracę i powiem wam że to jest super sprawa:) Mam już ponad 30 stron:):):) Ale jeszcze będzie mi potrzebne jakieś drugie tyle. Chociaż na razie się nie martwię bo na 16.stycznia mam oddać 20 stron:) I tak jestem do przodu:)

A tymczasem znowu się z wami żegnam:):) Zajrzę do was jutro popołudniu:)
Miłego wieczorka wszystkim życzę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, tak was czytam i jestem w szoku, ja przytyłam już 6kg, mój organizm chyba nadrabia bo przed ciążą ciągle byłam na diecie.
Ja mam 3 na plusie:happy2::nerd:A i cieszczę się że od początku tyję,bo w I ciąży tyłam od 6 miesiąca i przybyło mi 24kg:baffled::nerd: no i oczywiście pozostawiło swój ślad w postaci rozstępów:-(Do tej pory się do nich pełni nie przyzwyczaiłam:-(
A ja się pochwalę dzisiejszym zakupem
http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/847/91/03/847910388 :-D

Poza tym byliśmy w Smyku i nie mogłam się powstrzymać i kupiłam pierwsze ciuszki dla maleństwa :-D
Super.Ja też zaczynam od tego miesiąca zakupy dla maleństwa,pieluszki flanelowe,tetrowe,ciążki,szczoteczkę do włosków-to mój cel w tym miesiącu:-):tak:
A łóżeczko chcemy takie same kupić tylko ze w innym kolorze:tak:;-):tak:;-)
Świetna sprawa:tak::tak::-);-)Szwagierka ma i bardzo sobie chwali:tak:I inne mamy też polecają:tak:

a ja DZISIAJ poczułam już wyraźnego kopa:szok::szok::szok::szok: ale to było takie śłodkie wczesniej czulam maluszka jak przykladalam rece do brzuszka a dzisiaj siedziałam i go poczulam dostałam doladnie 2 kopniaczki:-):-):-):-)
Super!!!Gratki!!!!!
Ja dalej czekam na kopa:-D:-D:-D
 
Ja muszę sobie zrobić listę potrzebnych rzeczy dla maleństwa :-D i wtedy szał po sklepach... :tak:
Co do łóżeczka to chciałam inny kolor ale nie bardzo jest wybór :dry: więc stwierdziłam że kolorystykę będę nadrabiać pościelą :-D:blink:
 
Hefi ja myślałam o zielonym albo czerwonym-dzisiaj oglądałam,ale przeliczyłam że dopiero na kwiecień planuję go kupić:tak:;-)
Cieszę się że wiem co mi było potrzebne a co nie bo tak to nie mogłabym się oprzeć chyba niczemu:-D:-D:-D
 
Ja jestem 3 kg na plusie :-) ale specjalnie tego nie widać nawet, moja mama w ciąży na mnie przytyła 25 kg... o zgrozo... mam nadzieje, że ja więcej niż 15 nie przytyję ;-) a wy w poprzednich ciążach ile przytyłyście? bo nie bardzo mam rozeznanie w jakich granicach skacze waga :happy2:
Powoli też zabieram się do zakupów, ale na razie tylko drobne rzeczy podobnie jak iiwka jakieś szczoteczki, pieluszki itp. :-D jak kupię to wstawię zdjęcie z moim łupem:happy2::-D chociaż mam już zrobioną całą listę co zamierzam kupić :-D:-):-D

kajdusia
- właśnie to łóżeczko zamierzam kupić, tylko nie wiem czy w opcji z kołyską
 
reklama
Ja jestem 3 kg na plusie :-) ale specjalnie tego nie widać nawet, moja mama w ciąży na mnie przytyła 25 kg... o zgrozo... mam nadzieje, że ja więcej niż 15 nie przytyję ;-) a wy w poprzednich ciążach ile przytyłyście? bo nie bardzo mam rozeznanie w jakich granicach skacze waga :happy2:

W poprzedniej ciazy w 1 trymestrze schodlam 4 kilo a od 20 tc przytylam 30 kilo..
Teraz +2 na plusie :)

Hefi- fajny zakup. Mam podobne po Hani, ale nie uzywalismy go od poczatku. Na kilka pierwszych miesiecy wole normalne szczebelkowe... ale to jak kto woli..
 
Ostatnia edycja:
Do góry