reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam.
Zapracowałam się dziś strasznie...robię szopkę betlejemską na konkurs do przedszkola i normalnie zapomniałam spojrzeć na zegarek. Teraz patrzę a tu juz po północy:szok::szok::szok:jutro będę nieprzytomna:-pale szopka prawie gotowa:tak:

Jeśli chodzi o wagę to u mnie 3 kg na plusie. O dziwo na początku tej ciąży czułam się znacznie gorzej niż w poprzednich ale nie schudłam:no:a z Wojtusiem na początku zrzuciłam 6kg:szok: Po poprzednich ciążach do "formy" wróciłam praktyczie natychmiast po urodzeniu, ale to może dlatego że bardzo mało przytyłam, a teraz zobaczymy jak będzie...

Spokojnej nocy. Ja padam z nóg:sorry2:
 
reklama
Hej.
A ja od rana do Was zaglądam w tak podłym nastroju że szok:-:)-( Rok zaczyna mi się poprostu fantasycznie:-:)-:)nerd: Z M się pożarłam:confused: Dość mam wszystkiego:-:)nerd:
Dobrze że dzisiaj ma służbę i nie musze na niego patrzeć:confused::dry:

Kasia&Kubuś-musiałam edytować Twoje posty z powodów napisania kilku pod sobą w krótkim odstępie czasowym.;-) Nie bierz tego do siebie,ale jako moderator musimy oto dbać razem z Kasiulką .
 
czesc dziewczyny ja tez sie witam z chcecia bym poszla lepic bałwana tyle śniegu jest:szok::szok::szok::szok:

ja wcinam śniadanko

kpi-powiedz mi doszła do Ciebie prywatna wiadomosc?
 
Hej.
A ja od rana do Was zaglądam w tak podłym nastroju że szok:-:)-( Rok zaczyna mi się poprostu fantasycznie:-:)-:)nerd: Z M się pożarłam:confused: Dość mam wszystkiego:-:)nerd:
Dobrze że dzisiaj ma służbę i nie musze na niego patrzeć:confused::dry:

Kasia&Kubuś-musiałam edytować Twoje posty z powodów napisania kilku pod sobą w krótkim odstępie czasowym.;-) Nie bierz tego do siebie,ale jako moderator musimy oto dbać razem z Kasiulką .
to dobrze ze jedzie ns służbe to odpoczniecie od siebie i nie denerwuj sie dbaj o maluszka pametaj on odczuwa kiedy jestes smutna i zła;-)
 
Witam i ja!
Niestety zaraz na 11 zmykam do pracy kiepsko tak mieć pracującą niedziele:no:
Też mi się podobają te łóżeczka turystyczne tylko niewiem czy jednak nie lepsze drewniane jeszcze troche czasu mam na zastanowienie:tak:
 
Witajcie,

ale dzisiaj ciezko było mi wstać:szok:, ateraz czytam wasze posty i jem sniadnako, tylko musze sie pospieszyć, bo na 11 umowilam sie z 2 kolezankami z pracy, dawnio ich nie widzialam, wiec sie bardzo ciesze:tak::tak:

lenaDTR - fajny ten rogal chyba sobie zamowie, dzisiaj w nocy tez mi ciezko bylo spac, chyba mam za miekkie to łozko, na szczeście niedługo planujemy je zmienic
hefi - piękny zakup, ja jeszcze nic nie kupowałm dla maluszka, chyba jeszcze troche zaczekam
zdec - no to duzo masz juz tych stron pracy, teraz juz z górki:tak::tak:
iiwka - M. wyszedł wiec postaraj sie o nim teraz nie myśleć, pamiętaj, że dzidziuś czuje twoje zdenerwowanie, zrób dla siebie cos przyjemnego i będzie ci od razu lepiej:-D:-D
 
reklama
Do góry