reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć Dziewczyny- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2010:-)

ja dziś też mam lenia, poleżałam troszkę w wannie i jeszcze bardziej się rozleniwiłam. Mąż śpi cały dzień przez kaca, żadnego pożytku nie ma z niego :-D

Leżałam dzisiaj w wannie i dotknęłam ciepłą ręką brzuch i pierwszy raz ręką poczułam jak dzidzia kopie:-)niesamowite
 
Kasia&Kubuś- witaj wśród czerwcówek, widzę, że jesteś wprawioną forumowiczką, mam nadzieję, że u nas też będziesz często i gęsto :-)
Witaj Kajdusia tak trochę się znam na forach....Będę u was często i gęsto tak tylko jak mi czas pozwoli:-)
Tylko zadziwia mnie tempo pisania postów często nie nadążam ale wczuje się w rytm.
Dziekuję wszystkim za miłe powitanie:-D
 
Ja też sie nie moge doczekać kiedy poczuje ruchy małej istotki...
Ruchy maluszka są super bardzo miło wspominam ten etap ciąży brakowało mi tego potem...
Teraz czekam na odzew drugiego maluszka:-D
To jest moja pierwsza ciąża i koleżanki któe już rodziły opowiadały, że to super przezycie:)Ciekawa jestem jakie to uczucie i kto tam mieszka:)Dobrze, że istnieje cos takiego jak picolo:)
 
reklama
witajcie w nowym roku nowe i stare mamusie,nadal jestem bez kompa i wlasnie pisze z telefonu ale ciezko tak pisac :) chciałam napisać że wczoraj poczułam delikatne ruchy i nam nadzieję że nadal wszystko ok :)ją czuje się dobrze brzuchol wielki że aż rozstepy mam na biodrach gdzie w pierwszej ciąży nic nie miałam teraz jestem w szoku że takie czerwone rozstepy będę miała ale cóż chyba od tego się nie umiera. Cho serca mam 11 stycz. Więc może coś się dowiem jak u mojej lokatorki i czy wogóle się potwierdzi to że będzie córka. Ok odezwie się za kilka dni .-trzymajcie się zdrowo i powodzenia w nowym roku.
 
Do góry