reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam poranną porą:-) poszłam wczoraj w miarę szybko spać i przed chwilą wstałam i szczerze mówiąc wcale sie nie wyspałam. Od kilku dni budze się w nocy i niemoge ułożyć się do spania, na wznak źle, na prawym boku źle bo coś mnie wtedy ciągnie w brzuchu na lewym nie umiem i szybko się męczę. Przed ciążą spałam na brzuchu i teraz tego mi brakuje:-) No cóż jakoś się przemęczę te kilka miesięcy:-)
Miłego dnia
 
reklama
Dokładnie tak, chociaż mam nadzieje,ze ten termin nie dojdzie do skutku, bo 12 czerwca mój brat ma ślub i chciałabym być obecna na tym wydarzeniu, miałam być świadkiem, ale niestety w tym przypadku to nie jestem za bardzo przekonana czy się nadaje:-):-D
Witam wszystkich rano, ale tu spokojnie czyżby wszyscy odsypiali sylwestrowe szaleństwa :-):-D
a ja już odliczam godziny do mojej poniedziałkowej wizyty i po cichu liczę na to,że lekarz siusiaka nadal nie zobaczy:-);-)


Ja mam podobną sytuację...12 czerwca ślub ma moja młodsza siostra (jedyna zresztą)...i my niestety nie pojedziemy na slub....termin mam na 24 czerwca więc nie będę mogła już latać...Czuję, że cały 12 czerwca przepłaczę w domu...no ale cóż...moja dzidzia jest dla mnie najważniejsza...choć szkoda że nie moge byc na tym ślubie...zobaczyć mojej siostry i całej rodzinki...Smutne to troszkę:-(
 
Ja mam podobną sytuację...12 czerwca ślub ma moja młodsza siostra (jedyna zresztą)...i my niestety nie pojedziemy na slub....termin mam na 24 czerwca więc nie będę mogła już latać...Czuję, że cały 12 czerwca przepłaczę w domu...no ale cóż...moja dzidzia jest dla mnie najważniejsza...choć szkoda że nie moge byc na tym ślubie...zobaczyć mojej siostry i całej rodzinki...Smutne to troszkę:-(
a nie mozesz isc i chociaz posiedziec i poruszac sie tylko przy jakis wolnych kawałkach? szkoda ominac taka impreze :tak::tak::tak:
 
a nie mozesz isc i chociaz posiedziec i poruszac sie tylko przy jakis wolnych kawałkach? szkoda ominac taka impreze :tak::tak::tak:
No nie za bardzo...bo ja mieszkam w Anglii teraz a siostra ma ślub w Polsce....i to wyklucza choćby możliwość bujania sie przy wolnych kawałkach....Nie moge latać i nie zaryzykowałabym już nawet gdybym mogła....Chyba że chce aby moje dziecko załapało sie na darmowe loty z Anglii do Polski w razie porodu na pokładzie:-D
 
ja tez mam wizyte w poniedzialek w koncu bop juz nie moge sie doczekac a na która masz godzine?;-)

ja mam na 15:40, a w ten sam dzień u tego samego lekarza na 16 ma moja przyjaciółka, która jest w 28 tc,więc mamy większe wyjście, bo idziemy z naszymi mężami i chłopaki się z lekarzem umówili po wizycie na noworoczne piwko :-):-D
 
Ja mam podobną sytuację...12 czerwca ślub ma moja młodsza siostra (jedyna zresztą)...i my niestety nie pojedziemy na slub....termin mam na 24 czerwca więc nie będę mogła już latać...Czuję, że cały 12 czerwca przepłaczę w domu...no ale cóż...moja dzidzia jest dla mnie najważniejsza...choć szkoda że nie moge byc na tym ślubie...zobaczyć mojej siostry i całej rodzinki...Smutne to troszkę:-(

wiem jakie to przykre, sama się zastanawiam jak się potoczą sprawy w czerwcu, mam nadzieje,że moje maleństwo urodzi się kilka dni wcześniej albo zaczeka z wyjściem na świat,żeby mamusia mogła iść na ślub wujka, cały czas mówię do brzucha,że jakoś z dzidziusiem musimy się dogadać :-):-D
 
reklama
Witam dziewczynki :-D
Ja się w końcu chyba wyspałam :-D:-D:-D
Ja idę na ślub koleżanki 8 maja, ale 30 maja mam komunię chrześniaka i na niej niestety już nie będę bo musiałabym przejechać trasę 600km a to już na takim etapie ciąży niewskazane. :zawstydzona/y:

Miłego dnia :tak:
 
Do góry