reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam
Może i ja się przyłącze do pogaduch z Wami, jesli się zgodzicie.
Andzie juz znam :tak:;-)
Z Kasia&Kubusiam tez, jeszcze z forum POLKI.PL ;-)
Kasia ale mnie zaskoczyłas-nic sie nie pochwaliłaś a czasem na n-k klikałysmy
Badaicka - no w końcu, bo juz myślałam, ze tu nigdy nie zajrzycie - myślę, że wiele dziewczyn skorzysta z Twoich zdolnosci kulinarnych (nie ma to jak reklama);-)
 
Witam
Może i ja się przyłącze do pogaduch z Wami, jesli się zgodzicie.
Andzie juz znam :tak:;-)
Z Kasia&Kubusiam tez, jeszcze z forum POLKI.PL ;-)
Kasia ale mnie zaskoczyłas-nic sie nie pochwaliłaś a czasem na n-k klikałysmy
Witaj Madziu jak miło Cie widzieć:-D
Hmm ja jestem tak samo zaskoczona jak ty i to z tego samego powodu :-D
A na nk dawno nie gadałyśmy bo ja mam kompa sprawnego ok 1.5 mies no cóz nadrobimy zaległości prawda??:-D
 
a chodzisz prywatnie czy na NFZ? ja chodze prywatnie, więc chyba łatwiej o zwolnienie
:tak:
Chodzę na NFZ byłam też prywatnie raz zapłaciłam 140 zł i lekarz dał mi 17 dni zwolnienia ale teraz znalazłam fajna pania doktor może uda mi sie z nią załatwić żebym do końca na zwolnieniu była powiedziałam jej uczciwie o co chodzi...zobaczymy...
 
Cześć dziewczyny! Witam noworocznie :-)
U nas Sylwester super, dzieciaki dotrzymały do północy i wspólnie wyszliśmy na dwór oglądać fajerwerki, a że mieszkam na górce to mamy widok na sztuczne ognie z całej Bydgoszczy i okolic :tak:Piknie :tak: Dorosła część imprezy wysiedziała do 4, panowie przy whisky, panie przy karmi malinowym :-p Było super, tylko dziś boli mnie gardło i w ogóle cosik mnie "bierze"... Mam nadzieję, że się nie rozłożę...

Koriander- jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, że do nas przyjechałaś, nie sądziłam, ,że dzięki bb będę miała nową fajną koleżankę, a Piotruś ciocię :-) No i wujek Ałek też jest super- uściskaj go od nas :-)
Kasia&Kubuś- witaj wśród czerwcówek, widzę, że jesteś wprawioną forumowiczką, mam nadzieję, że u nas też będziesz często i gęsto :-)

Nie dam rady wszystkim odpisać, bo nie pamiętam co i jak u kogo :zawstydzona/y:, ale obiecuję, że teraz już będę na bieżąco :tak:
 
klementinka-właśnie bez kaca rzadko zdarza się noworoczny poranek bez kaca więc trzeba się tym cieszyć jak pomyśle jak mój mężulek będzie się dziś męczył to mu współczuje

Ewelinka mysle ze za rok powtorzymy ten bezkacowy poranek
u mnie ciagle wszyscy snuja plany na z rok
ciagle slysze jak za rok na sanki z maluchem pojdziemy, jak prezenty bedziemy robic itd

a dzisiaj cos poczulam:-)
ale nie wiem czy to TO czy tylko skurcz jakis miesni, takie fajne postukanie od srodka


witam nowe Mamusie!
 
Ostatnia edycja:
Ależ mam dziś lenia ...nic nie chce mi się robić i spać strasznie mi się chce a przecież wstaliśmy po 11.00
No i do pracy już w poniedziałek....ależ szybko minęły te 2 tygodnie wolnego... Pociesza mnie fakt, że pochodze 2 tygodnie do pracy i do Polski na tydzień...jupi:tak::-D
A jak Wasze samopoczucie dzis??? Wiem, że kacyk nie męczy ale sam fakt że poszłyśmy spać duzo później niż normalnie nam się teraz zdarza...może dać nam w kość...
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif
 
reklama
Do góry