reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Szczęśliwego Nowego Roku Kochane!!!

U mnie imprezka właśnie się skończyła. Było BARDZO milusio:tak:i wesoło:-) Dzieci wytrzymały do północy prawie, daliśmy im dziś wolne od wczesnego pójścia spać:-D Zmykam do łóżeczka.
 
reklama
Szczęśliwego Nowego Roku !!! niech ten rok przyniesie nam spełnienie naszych marzeń!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
A nas niespodziewanie zaprosili sąsiedzi jak wyszlismy puszczać fajerwerki, no i dopiero wróciliśmy. M. juz zaczął chrapać czyli jutro będzie kac gigant:baffled: Fajnie było, pośmialiśmy się, były gratulacje, bo oczywiście każdy przypuszczał...;-) dla mnie też pora się kłaść, dobranoc:-)
 
Witam Kochane w Nowym Roku !!!!

Ja już wyspana po nocnej zabawie, która dla nas trwała aż do 4! Nie sądziłam, że tyle wytrzymam ... Ale było super i dzidzia była grzeczna ... chyba lubi imprezy i taniec po rodzicach :-):-):-). A jak u Was się udało?

Kasia&Kubuś - ja na Ursynowie mieszkałam jakieś 20 lat ... To może i z widzenia się znamy!:-)
Ja na zwolnieniu byłam od 4 tc aż do teraz a raczej do 5 stycznia jestem. I wracam do pracy. Zobaczę jak będzie czy dam radę i co będę robić po 4 godzinach swojej pracy przy kompie ...

paula24211 - gdybyś potrzebowała jakjeś pomocy, porady albo coś w tym klimacie pisz na priva to pomogę ... to poniekąd moja praca i wiem, jak towarzystwa ubezpieczeniowe podchodzą do sprawy ... jak tylko się nie znasz to od razu masz mniej ... dobre pismo i od razu inna suma ....
 
Witam i ja się z wami w Nowym Roku!
U nas też impreza się udała. Siedzieliśmy do 3, i nawet byłam zdziwiona bo nie chciało mi się jakoś strasznie spać. Teraz mnie małż obudził więc się nie wyspałam:-(
Jeszcze raz życzę wszystkim wszystkiego Najlepszego w Nowym - 2010 roku.:-)
 
Równiez się witam w ten noworoczny poranek:-)

U nas też sylwester udany - wesoły i rodzinny, poszłam spać o 2 i tez sie dziwię że wytrzymałam, chociaż kryzys mnie dopadł o 22:-) ale go pokonałam.
 
Witajcie w Nowym Roku,

u nas zabawa była baardzo sympatyczna, wytrzymałam do 2, więc jak na mnie to całkiem nieźle:-D

paula - wspólczuje tej sutyacji z okiem, no ale jak zabieg ma Ci pomóc to bym sie nie zastanawiała:tak:
Kasia&Kubuś - ja jestem na zwolnieniu od 6 pażdziernika i całkiem mi z tym dobrze:tak::-D, lekarz w ogole nie robi problemu ze zwolnieniem, nawet się juz nie pyta tylko wypisuje:-D
agast - brzuszio bardzo ładny, taki kształtny:-)
Gosia** - ja jeszcze żadnej kontoli nie miałam i mam nadzieję mieć nie będę, a zresztą i tak rzeczywiscie odpoczywam i większość czasu jestem w domu, więc się tego tak nie boje
 
Witam!
Ja to już siedze od 11 w pracy niestety na dwie godzinki musiałam przyjść.Wczoraj zabawa się udała super wytańczyłam się za wszystkie czasy oczywiście wszyscy zdziwieni bo chyba myśleli że jak przyjdzie ciężarna to tylko będzie siedziała i marudziła hi hi a tu pierwsza na parkiecie .Zabawa skończyła się u nas po 4 dziwie się jak ja wytrzymałam myślałam że koło12 będe padnieta.Wróciliśmy do domu a mój nawijał 2 godziny w łóżku popił troche i mu się gadanie załączyło więc teraz jestem śpiąca jak niewiem:tak:
 
Gosia** - ja jeszcze żadnej kontoli nie miałam i mam nadzieję mieć nie będę, a zresztą i tak rzeczywiscie odpoczywam i większość czasu jestem w domu, więc się tego tak nie boje

Ja bardziej się boję tej kontroli w miejscu pracy, bo pracuję bardzo krótko:szok:słyszałam że robią takie kontrole żeby stwierdzic czy to nie jest fikcyjne zatrudnienie czy coś:confused: wiecie może o co w tym chodzi??? nie chciałabym żeby z mojego powodu pracodawcu ZUS na głowę się zwalil:no:
 
reklama
Do góry