reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam w roku 2010

zycze Nam wszystkim wiele szczescia, zdrowia, rosnacych brzusiow, szczesliwych rozwiazan i zdrowych, pieknych dzieci
oby 2010 byl dla kazdego lepszy niz 2009

moja imprezka skonczyla sie przed 2 a dzis poranek noworoczny bez kaca i z dobrym samopoczuciem:-)
 
reklama
klementinka-właśnie bez kaca rzadko zdarza się noworoczny poranek bez kaca więc trzeba się tym cieszyć jak pomyśle jak mój mężulek będzie się dziś męczył to mu współczuje
 
Kochane

życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku, niech będzie dla nas wszystkich szczęśliwy i przyniesie zmiany, których sobie życzymy.
 
Kochane Czerwcóweczki!!!

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku....to już całkiem blisko do narodzin naszych maleństw....oby szczęśliwie wszystko się skończyło i oby nasze zdrowe silne i piękne dzieci dawały nam wiele radości.....

Pozdrowionka
 
Witam dziewczyny w nowym roku jak spędziliście Sylwestra??
Witam Kochane w Nowym Roku !!!!

Ja już wyspana po nocnej zabawie, która dla nas trwała aż do 4! Nie sądziłam, że tyle wytrzymam ... Ale było super i dzidzia była grzeczna ... chyba lubi imprezy i taniec po rodzicach :-):-):-). A jak u Was się udało?

Kasia&Kubuś - ja na Ursynowie mieszkałam jakieś 20 lat ... To może i z widzenia się znamy!:-)
Ja na zwolnieniu byłam od 4 tc aż do teraz a raczej do 5 stycznia jestem. I wracam do pracy. Zobaczę jak będzie czy dam radę i co będę robić po 4 godzinach swojej pracy przy kompie ...
Może i się znamy nie wiadomo :-D Miło wspominam ten czas kiedy mieszkało się na ursynowie.Ja też bym chciała wrócić do pracy bo męczy mnie też taki pustostan ale nie mam wyboru czeka na mnie zwolnienie...

Uuu to mocna jesteś ja bym do 4 nie dała rady.U nasz też było wesoło mały nie spał widział fajerwerki trochę się bał ale nie tak jak w tamtym roku ;-)My o 1 poszliśmy spać a ja miałam ochotę iść znacznie wcześniej.Coś słabo ze mną jeśli chodzi o tego typu imprezy;-) Wypiliśmy z małym po lampce picola i było dobrze spodobało mu się nawet wznoszenie toastów stukanie kieliszkami heheh:-D
 
Witajcie w Nowym Roku,
Kasia&Kubuś - ja jestem na zwolnieniu od 6 pażdziernika i całkiem mi z tym dobrze:tak::-D, lekarz w ogole nie robi problemu ze zwolnieniem, nawet się juz nie pyta tylko wypisuje:-D
To tylko pozazdrościć lekarza u nas bardzo ciężko jest i nie jestem pewna czy będzie mi przedłużała zwolnienie do końca...:dry:
Miałyście coś takiego jak posiew z pochwy??Czy wymaz??Chyba na jedno wychodzi.Ja jak byłam Kubusiem w ciąży to nie miałam czegoś takiego dlatego dla mnie to nowość?? Jak wygląda takie badanie??
 
Witam się w noworoczny poranek! - a raczej noworoczne południe;-) wrócilismy wczoraj do domku po 2 ale już trudno mi było wysiedzieć na końcu
Sealet - ja też czuję to pzresuwanie - w dodatku nie jest to zbyt częste i myślę, ze to jest to
Ola_fasola - przykro czytać o Twoim M, ale myslę podobnie jak dziewczyny - rozmowa powinna to wyjaśnić - moim zdaniem to Go trochę przerosło - pewnie to, że jest jedynakiem w tym pomogło, że nie potrafi podjąc decyzji tylko zmienia zdanie w zalezności od "widzimisię":sorry2:
Anecznik - mojemu M niestety naczynia w zlewie nie przeszkadzają - a mnie różnie - są dni, że przejdę obok i mnie nie ruszy:tak:
Paula - współczuję zaćmy - mój M ma na lewym oku od dzieciństwa - nie śmiejcie się, ale kolega wbił mu strzałe z łuku - bawili się w indian;-) i teraz tylko oko musi kontrolować, ale nie kazali Mu usunąć - może dlatego, że zaćma jest w jednym miejscu a nie na całym oku:confused:
Kasia&Kubuś - ja jestem na zwolnieniu od 8 października i też nie mam problemu z L4
Agast - brzuszek śliczny - taki duży:tak:
Gosia - ja kontroli nie miałam, ale nawet gdyby - lekarz na pewno na druku L4 nie pisze głupot tylko symbol, który ZUS-owi powie, że to zagrożona ciąża, a pracodawcą się nie martw - jak masz umowę o pracę to nie powinno być kłopotów:tak:

Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-)
 
kasia&kubuś-mi na ostatniej wizycie pobierał gin ten wymaz robił to razem z pobraniem cytologii to tak samo jakby pobierał cytologie tylko cytologie z szyjki a ten wymaz z pochwy .
 
Witam
Może i ja się przyłącze do pogaduch z Wami, jesli się zgodzicie.
Andzie juz znam :tak:;-)
Z Kasia&Kubusiam tez, jeszcze z forum POLKI.PL ;-)
Kasia ale mnie zaskoczyłas-nic sie nie pochwaliłaś a czasem na n-k klikałysmy
 
reklama
Do góry