reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzieńdobry!
pałaszuje sobie śniadanko i podczytuje co tam od wczoraj napisałyście i popijam kakao zamiast kawki pije je teraz codziennie niewiem co mnie nawiedziło ale pewnie też dzidzia czegoś tam potrzebuje bo to takie 100% kakao bez cukru i wogóle a teraz akurat mam na takie smaka.
Dziś dzień pełen wrażeń u córci choinka i jakieś przedstawienia o 14 a póżniej19 45 wizyta i usg chyba nie wytrzymam do tej godziny:tak:najchętniej bym poszła już
witam ella S !
 
reklama
Lasposa- super ze u dzidzi wszystko ok :tak: Ja tez teraz bede miala usg dopiero 22 stycznia. Bedzie dobrze, szybko zleci ;-)
Ewelinka- pozno ta wizyta Twoja. Jak dasz rade to napisz wieczorem co i jak, ale napewno wszystko ok :tak:

Ja sie przed chwila wystraszylam omal w gacie nie narobilam. Pomylilam sie przy robieniu przelewu i przelalam na zly rachunek prawie 3500zl :szok: ale zadzwonilam szybko do banku i udalo sie to cofnac, uff

A wczoraj straszna rzecz mnie spotkala. Zadzwonilam do mojego fryzjera- jedynego ktoremu ufam, mistrza, cudownego, cieplego czlowieka i dowiedzialam sie ze nie zyje:-( Chorował...
 
witajcie :-)
ja dzisiaj rowniez mam wizyte,mam nadzieje ze jak namowie lekarza,to zrobi mi usg:D ostatnie miialam robione w 6tc jak sprawdzal czy w ogole w niej jestem,wtedy byl tylko pecherzyk,ale i tak sie poplakalam :tak:minelo juz od tego czasu 8tygodni,chcialabym zobaczyc co i jak sie tam wyprawia :-) lekarz raczej nie stosuje usg co mc:( normalnie robi 3 przez cala ciaze. musi sie udac:D wizyta na 17.pozdrawiam
 
Witajcie,

Ja już po śniadanku :-)
Dziś jadę do fryzjera na nową fryzurę i kolor! A na razie dalej sprzątam i przygotowuję do Świąt :)

lasposa - cieszę się, że dzidziuś ok ... płeć to fajny byłby prezent na urodziny...,

ewelinka307 - szybko zleci ;) trzymam kciuki i daj znać koniecznie!
cobra18 - to życzę, żeby zgodził się na USG - zobaczysz coś pięknego ;)
 
Witajcie z rana,

ja własnie zbieram sie na badania a potem jade po reszte prezentów, niestety sama bo mężus po szpitalu odpoczywa.

EllaS - witamy, napisz coś wiecej o sobie:tak:
Ewitka- oczywiście, z eo Tobie pamiętamy, życze Ci wesołych, rodzinnych Świąt!!
lasposa - super, że u dzidzi ok:-D
mama mikołaja - czekam na wiesci!!!
cobra18 - mam nadzieje, ze uda się sie przekonać do tego usg:tak::tak:
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty:-D:-D
 
dzień dobry! Ale naprodukowałyście od wczoraj rana:tak:
Gosiagro - trzymam więc kciuki za maleństwo - na pewno będzie wszystko dobrze
Kpi123 - za Was też ściskam mocno - i za wszystkie dzisiejsze wizyty:-)
Kasiulka - a bardzo słabe masz te wyniki???
LenaDTR - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i gratulacje ogromne:-)
Sealet - super, że maluszek rośnie zdrowo - nospa mam nadzieję pomoże i zrobi Mu się wygodniej:tak:
Krakowianka79 - przykro mi, że przez to przechodzisz, ale pamiętaj, że to tylko statystyka - wierzę, że będzie dobrze
Anik79 - biedna córcia - samej Jej trudno pewnie beż mamy a i mamie bez córci też na pewno - powodzenia na wizycie
Athena83 - przemilczę temat lekarzy, bo by musieli moją wypowiedź wypikać:szok:
Ewitka - dla Ciebie również serdeczne życzenia:tak:
Lasposa - rośnij zdrowo - super wieści od lekarza
Agast22 - dobrze, że udało się ten przelew cofnąć:szok:

a ja wczoraj zrobiłam z siostrzenicą pierniczki - wyszły pyszne a dziś leniu****ę - choinkę dopiero ubierać będę w wigilię, a święta i tak spędzamy "po ludziach" więc duzo nie muszę szykować - tylko ciasto upiec:tak:
pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki
 
Krakowianka79 - głowa do góry i bądź dobrej myśli, maluszki odbierają pozytywne wibracje! To tylko szacunkowe ryzyko, a maluszek sie mocno wiercil + błąd pomiaru - jestem pewna, że będzie dobrze
Anik79 - doskonale rozumiem Ciebie i Twoja córcię...dobrze, że tylko do środy jesteście osobno
Mam podobną sytuację - sama się popłakałam. Właśnie dowiedziałam się, że moja siostrzenica ma ospę i w związku z tym przez całe święta nie mogę zobaczyć się z moimi rodzicami i siostrą, tylko spędzimy je z teściami :-( :-( :-( u dalszej rodzinki grasuje szkarlatyna :-( Tak mi smutno....
Poza tym denerwuję się bardzo, bo widziałam się z siostrzenicą w sobotę, a teoretycznie wtedy już mogła zarażać. Ja przechodziłam ospę w dzieciństwie, mąż też, ale bardzo boję się o nasze maleństwo...
 
cobra- mialam dokladnie taka samą sytuację :tak: W 6-ym tyg byłam na USG w celu potwierzenia ciąży i w zeszłym tygodniu na kolejnym:-D Gin powinien Ci zrobić USG, bo przecież zaczęłaś już 2 trymestr...
Zobaczysz, jak ten pęcherzyk się zmienił:tak::-D
Ja mam fotki z obu USG:-)
 
reklama
Do góry