reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jestem juz po wizycie i zaraz się porycze. Wszystko ok poza przeziernością - 3mm, dostałam skierowanie na badania na Polną do poradni patologii. To jest 13 tc i 4 dni. Nie mogła uchwycić maluszka bo ruszał się jak oszalały. Potem zmierzyła i serce mi zamarło. Może uda mi się w środę wcisnąć na te badania bo potem bedzie to już 14 tc i będzie za późno. MAM DOŚĆ ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO.:-(

Spokojnie. Sama dobrze wiesz, że to jeszcze o niczym nie świadczy:no: Pójdziesz na dodatkowe badania i napewno będzie ok. Moja dzidzia ma przezierność tez "taką sobie" bo 2,0mm ale mieście się w normie więc nic z tym nie robię. Synuś miał 2,2 mm:tak: Jak pisałaś dzidzxia bardzie ruchliwa jest, więc nie wiadomo tez na ile dokładny pomiar był...nie martw się na zapas. Napewno będzie ok. Tyyyle kciuków tu trzymamy za Ciebie i maluszka:-)


Krakowianka, wiem, że nie da się nie stresować...trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.
Ja nie pisałam od piątku bo nie chciałam siać paniki....W sobotę rano dostałam potwornych bóli brzucha (tak w dole jakby skórcze od lewej do prawej przechodziły) i biegunki. Było to jedno z drugim bardzo związane, po skurczu musiałam lecieć do łazienki. Pojechałam na pogotowie i Pan doktor (nikomu nie polecam) zbadał mnie i stwierdził zgładzenie szyjki i że jak nie zostane w szpitalu do do poniedziałku poronie (nie robił USG tylko zbadał) (był nieprzyjemny, po tym jak zobaczył kto prowadzi moją ciąże) oczywiście na włase życzeie nie zostałam dał mi leki kazał się podpisać że nie wyrażam zgody i sam swoją diagnozę napisał na skierowaniu(na biegunkę nawet nie zareagował)...zadzwoniłam do swojego lekarza i on dopiero kazał mi wziąć stoperan i jak będzie źle to dzwonić albo jechać do W-wy na Żelazną. Dziś miałam wizytę i.....szyjka jest (miałam badanie i USG) 3 cm więc wszystko OK z dzidziusiem też wszystko jest ok. Szlag mnie trafia przez takich lekarzy.

No brak słów na takich "lekarzy":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale najważniejsze że z Tobą i dzidziusiem wszystko jest ok:tak:
 
reklama
Ja właśnie skończyłam robienie pierogów :-)
Trochę się, jak zwykle, rozpadło podczas gotowania więc mąż i tata mieli wyżerkę .... baaaardzo to lubią ...;)

No i ubrałam z mamą choinkę - już sobie ślicznie stoi, pachnie i migocze ....

Czekam na wieści z dzisiejszych wizyt ... i trzymam kciuki za jutrzejsze!

EllaS - witaj na forum ;)

Dobrej nocki.
 
Witajcie, mam nadzieję, ze mnie jeszcze pamietacie, trochę sie to grono powiekszyło, ale niestety też trochę wykruszyło. Myslałam, że to juz koniec złych wieści, a tu czytam o Kamie, magdalence i Olapio, nadal zadnych wieści o Agnieszce (szkoda, że o niej troszeczkę zapomiałyscie), no a teraz tez niepokojący wynik u krakowianki - kolejnej czerwcóweczki. Oby to były tylko błedy pomiaru, a dzieciątka były zdrowe!
A ja poogladałam sobie z łezką w oku wasze brzuszki i zdjęcia pociech -są przecudne! Ja jak doczekam się takiego brzuszka, na pewno sie wam pochwalę.
Ale nie zaglądnęłam tu po to aby smęcić, wpadam tu do was, żeby wam już złożyć życzenia swiąteczne, bo pojutrze rano wyjeżdżam, więc jutro moge nie mieć czasu na BB.

Wszystkiego najlepszego dla was, waszych rodzin i tych maleństw, które rosną w waszych brzuszkach, oby zdrowo sie rozwijały i przysparzały swoim mamusiom jak najmniej dolegliwości ciążowych.
 
Witam.
Ja dziś mam wizytę u dentysty na 12.15 ale jade już z rana bo jeszcze musze trochę po sklepach pobiegać:tak:W południe zapowiadają u nas marznący deszcz, więc trochę się obawiam czy wrócę do świąt:eek::szok::-pale mam nadzieję że będzie ok.

Życze udanych dzisiejszych wizyt:tak:


Czesc!!
ja mam termin na 18 czerwca.

Witaj:-)

Witajcie, mam nadzieję, ze mnie jeszcze pamietacie, trochę sie to grono powiekszyło, ale niestety też trochę wykruszyło. Myslałam, że to juz koniec złych wieści, a tu czytam o Kamie, magdalence i Olapio, nadal zadnych wieści o Agnieszce (szkoda, że o niej troszeczkę zapomiałyscie), no a teraz tez niepokojący wynik u krakowianki - kolejnej czerwcóweczki. Oby to były tylko błedy pomiaru, a dzieciątka były zdrowe!
A ja poogladałam sobie z łezką w oku wasze brzuszki i zdjęcia pociech -są przecudne! Ja jak doczekam się takiego brzuszka, na pewno sie wam pochwalę.
Ale nie zaglądnęłam tu po to aby smęcić, wpadam tu do was, żeby wam już złożyć życzenia swiąteczne, bo pojutrze rano wyjeżdżam, więc jutro moge nie mieć czasu na BB.

Wszystkiego najlepszego dla was, waszych rodzin i tych maleństw, które rosną w waszych brzuszkach, oby zdrowo sie rozwijały i przysparzały swoim mamusiom jak najmniej dolegliwości ciążowych.

Dla Ciebie również wszystkiego dobrego, przede wszystkim nadziei...:tak:

Dlaczego uważasz że zapomniałyśmy o Agnieszce??? Czekamy na wieście od niej. Miała mieć robione badania, ale narazie się nie odzywa, a do tego nie możemy jej zmusić- jedynie czekać.
 
czesc dziewczyny
ju nas temperatura w koncu wzrosła troche z -16 do -5 w koncu nie bede marzła hi hi

ciesze sie z udanych wizyt
Lena- Wszystkiego Naj na Nowej Drodze Życia
Krakowianka - trzymam kciuki za pomyślny wynik napewno wszystko bedzie dobrze
Zdec- kołyska sliczna nawet prześliczna chyba sie w niej zakochałam jest boska az sama bym taka już kupiła:tak::tak::tak:
Ewitka- pewnie ze Cie pamietamy my również życzymy Tobie spokojnych świąt i napewno tez sie doczekasz brzuszka wierze w to z całego serca ;-)
a o Agnieszcze pamietamy tylko czekamyu az sie odezwie do nas znowu
Witam nowa czerwcóweczke
a ja dzisiaj musze połazic po sklepach troche kupic mamie mojej prezent bo nic nie mam dla niej :-(

mówilam tesciowej ze bede robic uszka bo mojej mamie obiecalam ze zrobie a rano ide do kuchni a ona zrobila troche wiec ja specjalnie tylko kilka musze zrobic dla swojej mamy a miałam robic dla tesciowej tez wogole nie mozna sie z nia dogadac jaks ie wkurze to nic nie bede robic i tyle dosyc ze chce cos jej pomoc to nawet nie powie ze ona sobie robi sama wszystko

MIŁEGO I SPOKOJNEGO DNIA WAM ZYCZE JA UCIEKAM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc!!
ja mam termin na 18 czerwca.

Cześć Ella :-)


Witajcie, mam nadzieję, ze mnie jeszcze pamietacie, ...

Wszystkiego najlepszego dla was, waszych rodzin i tych maleństw, które rosną w waszych brzuszkach, oby zdrowo sie rozwijały i przysparzały swoim mamusiom jak najmniej dolegliwości ciążowych.


Ewitka jasne że Cię pamiętamy tak jak i Agnieszkę tylko tak jak napisała Gosia czekamy i więcej nic zrobić nie możemy.

Tobie również wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń (szczególnie tego jednego ;-)).

Dziewczyny udanych zakupów :-)
Ja dzisiaj ostatni dzień do pracy a później do niedzieli laba :-D:-D.
 
witam ja tez sie malduje z Pl podroz minela szybko o spokojnie jechalismy 7 godzin wiec nie zdazylam sie zmeczyc za bardzo...
na 19.00 mam dzis wizyte i jestem ciekawa wszystkiego strasznie sie denerwuje i martwie jednoczesnie bo w Holandi niczego na temat mojej dzidzi sie nie dowiedzialam ani jej dobrze nie widzialam jeszcze wiec mam nadzieje ze P. doktor zrobi wszystkie pomiary jakie powinny byc i wyjasni moje wszystkie watpliwosci no i, moze, ,poznam plec????,,,,,,

trzymAjcie kciuki !!!!
wlasnie maly mi pomaga pisac
Napisz koniecznie jak po wizycie?

Jestem juz po wizycie i zaraz się porycze. Wszystko ok poza przeziernością - 3mm, dostałam skierowanie na badania na Polną do poradni patologii. To jest 13 tc i 4 dni. Nie mogła uchwycić maluszka bo ruszał się jak oszalały. Potem zmierzyła i serce mi zamarło. Może uda mi się w środę wcisnąć na te badania bo potem bedzie to już 14 tc i będzie za późno. MAM DOŚĆ ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO.:-(
Kochana, juz tu Ci dziewczyny pisaly ze pomiar moze byc nie dokladny, ze to niczego nie oznacza i ze na pewno wszystko bedzie dobrze.

Krakowianka, wiem, że nie da się nie stresować...trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.
Ja nie pisałam od piątku bo nie chciałam siać paniki....W sobotę rano dostałam potwornych bóli brzucha (tak w dole jakby skórcze od lewej do prawej przechodziły) i biegunki. Było to jedno z drugim bardzo związane, po skurczu musiałam lecieć do łazienki. Pojechałam na pogotowie i Pan doktor (nikomu nie polecam) zbadał mnie i stwierdził zgładzenie szyjki i że jak nie zostane w szpitalu do do poniedziałku poronie (nie robił USG tylko zbadał) (był nieprzyjemny, po tym jak zobaczył kto prowadzi moją ciąże) oczywiście na włase życzeie nie zostałam dał mi leki kazał się podpisać że nie wyrażam zgody i sam swoją diagnozę napisał na skierowaniu(na biegunkę nawet nie zareagował)...zadzwoniłam do swojego lekarza i on dopiero kazał mi wziąć stoperan i jak będzie źle to dzwonić albo jechać do W-wy na Żelazną. Dziś miałam wizytę i.....szyjka jest (miałam badanie i USG) 3 cm więc wszystko OK z dzidziusiem też wszystko jest ok. Szlag mnie trafia przez takich lekarzy.
Co za palant z tego lekarza. Mialam podobna akcje w 7 miesiacu ciazy. Dostalam takich skurczy i myslalam ze rodze :cool2: Jak sie pozniej okazalo, bylo to zwykle rozwolnienie :sorry:

Czesc!!
ja mam termin na 18 czerwca.
Witaj!


Ja wczoraj mialam aktywny dzien. Rano pojechalam na badania. Jakas mloda siksa mi pobierala krew i pierwszy raz w zyciu mnie bolalo i mam siniaka :crazy: Potem ruszylam do galerii handlowej bo musialam kupic kolorowe lampki na choinke bo do tej pory mielismy tylko niebieskie i corcia prosila zeby w tym roku byly kolorowe :tak: Choinka juz stoi! Kupilam tez kilka ubranek dla naszej niuni (lub niuńka). Wszystko rozowe :tak:.Fajnie jak sie okaze ze to jednak synus, hehe. Pozniej pojechalam na Wigilie do mnie do firmy. Objadlam sie ze hej, ale doszlam do wniosku ze za praca to ja nie tesknie :no: Nie wracam tam w ciazy :no: A na koniec dnia bylam u dentysty. Jeszcze jedna wizyta i wszystkie ząbki będą cacy :-) Jak dla mnie to byl baaardzo aktywny dzien... Pierwszy taki od dlugiego czasu..
 
reklama
Cześć Kochane, ja w wirze przygotowań świątecznych i pracy w ogóle nie mam czasu na internet, od jakiegoś tygodnia nie wymiotuję i mdłości mam tylko leciutkie... W końcu!
Wczoraj byłam u lekarza z wynikami, ale nie robił mi USG, tzn, sprawdził tylko serduszko i zrobił tylko jedną fotkę dzidzi, bo to podobno ostatnia gdzie cała dzidzia się mieści... Próbowałam go przekonać do tego aby w prezencie świątecznym sprawdził czy to chłopiec czy dziewczynka, ale powiedział, że nie można dzidzi przeszkadzać, że w 20 tc zrobi mi USG, takie 30 minutowe i wtedy sprawdzimy... Czyli dopiero pod koniec stycznia :o( No ale może na moją 30-tkę poznam płeć dziecka.
Serduszko bije, dzidzia rośnie... no i ja zaczęłam przybierać na wadze, bo jem... muszę się trochę opamiętać z tym jedzeniem... Brzuszka na razie nadal brak, ale jakaś taka "oklejona" się zrobiłam w okolicy brzuszka...

Zaraz zabieram się za porządku w dużym pokoju, choinka wstawiona, żeby się rozmroziła,a le stroić będę w wigilię...

Miłego dnia...

PS. Krakowianka, nic się nie przejmuj, znam historię dziewczyny, której nawet te drugie badania wykazały, że coś jest nie tak, rodzina namawiała na aborcję, a ona się nie zdecydowała i urodziła zdrowe dziecko, tak naprawdę to wszystko to tylko statystyka. Ja sobie od razu powiedziałam, ze poza przeziernością żadnych dodatkowych badań nie robię, przezierność robiłam u dwóch lekarzy i na szczęście powiedzieli, że w normie i nie są potrzebne dodatkowe badania.
 
Do góry