reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam już z pracy!
U mnie też dziś sniegu dosypało i jeszcze sypie ale co z tego jak na święta ma się rozpuścić:no:po pracy muszę się wziążć za reszte sprzątania i chyba na wieczór też ubiore choinke albo jutro jeszcze zobacze mój wczoraj przytargał taką śliczną jodełke srebrną i olbrzymią jemiołe ta jemioła jest prawie taka jak choinka:tak:
krakowianka-powodzenia na wizycie ja jutro i stres rośnie ale ciesze się że dzidzie zobacze nareszcie już prawie miesiąc nie widziałam:tak:

dzięki kochana, ja tez będę trzymała kciuki za twoją jutrzejszą.:-)
 
reklama
A ciekawe jak tam Mama Mikołaja, bo zdaje się miała mieć dzisiaj wizytę u polskiego gina? Mam nadzieje, że zaprezentuje nam zdjęcie pięknego malucha:tak::tak: i same cudowne wiadomości:tak::tak:
 
Cześć dziewczynki witam po długiej nieobecność tzn zaledwie 3 dni:-DŚlub cywilny wypadł nam przepiękny, wiele atrakcji, gości co nieco, wszyscy szczęśliwi a najważniejsze, że my jeszcze bardziej zapatrzeni w siebie!!:-)Koleżanki z pracy zrobiły niespodziankę i się zjawiły wraz z szefem;-)ale emocje:)Dzisiaj dokańczałam tortai zagryzałam krokietem:-)a teraz czas na ogarnięcie wszystkiego;-)Dzisiaj wolne więc trzeba wykorzystać ten dzień:-)Pozdrawiam Was bardzo cieplutko:):tak:
 
Cześć dziewczynki witam po długiej nieobecność tzn zaledwie 3 dni:-DŚlub cywilny wypadł nam przepiękny, wiele atrakcji, gości co nieco, wszyscy szczęśliwi a najważniejsze, że my jeszcze bardziej zapatrzeni w siebie!!:-)Koleżanki z pracy zrobiły niespodziankę i się zjawiły wraz z szefem;-)ale emocje:)Dzisiaj dokańczałam tortai zagryzałam krokietem:-)a teraz czas na ogarnięcie wszystkiego;-)Dzisiaj wolne więc trzeba wykorzystać ten dzień:-)Pozdrawiam Was bardzo cieplutko:):tak:


GRATULACJE KOCHANA I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ:happy:
 
Ja też witam po weekendowej nieobecności.
Troche nadrobiłam zaległosci. :-)
Wstawię tez fotke z równego 17tyg.
U mnie śnieg pada, jest w sumie tak super i światecznie;-)
 

Załączniki

  • 17t.jpg
    17t.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 27
Cześć dziewczynki witam po długiej nieobecność tzn zaledwie 3 dni:-DŚlub cywilny wypadł nam przepiękny, wiele atrakcji, gości co nieco, wszyscy szczęśliwi a najważniejsze, że my jeszcze bardziej zapatrzeni w siebie!!:-)Koleżanki z pracy zrobiły niespodziankę i się zjawiły wraz z szefem;-)ale emocje:)Dzisiaj dokańczałam tortai zagryzałam krokietem:-)a teraz czas na ogarnięcie wszystkiego;-)Dzisiaj wolne więc trzeba wykorzystać ten dzień:-)Pozdrawiam Was bardzo cieplutko:):tak:


Super że wszystko sie udalo :-) GRATULUJE!!
A jak tam usg i maleństwo bo się nic nie chwalisz :cool2:

Elizka jaki brzusio :-D super.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja już po dzisiejszej wizycie - maluch rozmiarowo rośnie regulaminowo, termin się nie przesuwa i waży 172g - prawie tyle co kostka masła :-) wprawdzie nadal muszę łykać duphaston, ale już na następnej wizycie mam go odstawić :tak: Płci nie było widać...
Martwi mnie trochę jedna rzecz, mam bardzo silny mięsień macicy przez co maluch ma mało miejsca i nie może fikać spokojnie - lekarz przepisał mi no-spe 2x1 tabl.:-( mam nadzieję, że nie zaszkodzi maleństwu i będzie lepiej następnym razem.

A tak świątecznie to kupiliśmy właśnie choinkę i odtaja w korytarzu :)
 
Do góry