reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
a zapomnialam napisac że ja jako jedyna chyba mam wizyte dopiero 14 stycznia i wtedy sie pewnie dowiem kto siedzi w brzuszku ;-)
A ja mam 11 stycznia:tak:
Cześć dziewczynki witam po długiej nieobecność tzn zaledwie 3 dni:-DŚlub cywilny wypadł nam przepiękny, wiele atrakcji, gości co nieco, wszyscy szczęśliwi a najważniejsze, że my jeszcze bardziej zapatrzeni w siebie!!:-)Koleżanki z pracy zrobiły niespodziankę i się zjawiły wraz z szefem;-)ale emocje:)Dzisiaj dokańczałam tortai zagryzałam krokietem:-)a teraz czas na ogarnięcie wszystkiego;-)Dzisiaj wolne więc trzeba wykorzystać ten dzień:-)Pozdrawiam Was bardzo cieplutko:):tak:
Wszytskiego NAJ!!!A jak dzidziuś???
 
Cześć dziewczyny!
Ja już po dzisiejszej wizycie - maluch rozmiarowo rośnie regulaminowo, termin się nie przesuwa i waży 172g - prawie tyle co kostka masła :-) wprawdzie nadal muszę łykać duphaston, ale już na następnej wizycie mam go odstawić :tak: Płci nie było widać...
Martwi mnie trochę jedna rzecz, mam bardzo silny mięsień macicy przez co maluch ma mało miejsca i nie może fikać spokojnie - lekarz przepisał mi no-spe 2x1 tabl.:-( mam nadzieję, że nie zaszkodzi maleństwu i będzie lepiej następnym razem.

A tak świątecznie to kupiliśmy właśnie choinkę i odtaja w korytarzu :)
Dobrze żez dzidiziusiem wszytsko OK:tak: A nospa pewnie pomoże :tak:
Kiedy ubierasz choinkę???
 
hefi - powodzenia i przede wszytskim wytrałości w pisaniu pracy;-)

lena DTR - Wszystkiego najlepszego Kochana!!!! Pochwal sie jakimis fotkami ze ślubu:tak::tak:

Elizka21 - piękny brzuszek:-D, widze, że jestesmy równo z suwaczkiem:tak:

sealet - gratuluje takiego dorodnego maluszka:)) kostka masła fiu fiu:tak:, a z mieśniem się wszystko ułozy, no-spe spokojnie w ciązy mozna brać mi ją dawali na krwiaka no i oczywiscie duphaston
 
Dziewczyny co za nietakt z mojej strony.
Składam najlepsze życzenia wszystkim które ostatnio obchodziły urodziny i wkroczyły na nową drogę życia :-D
Przepraszam, że tak hurtowo ale nie jestem w stanie odnaleźć każdej z osobna teraz :-D tak szybko to się tu zmienia :-D

U mnie teraz przerwa na kolejny posiłek :-( Piernik już upieczony, pranie się robi i zaraz odkurzanie mycie podłogi i ubieranie choinki :-D a potem się zobaczy czy będę miała jeszcze na coś ochotę i siłę :-D
 
Elizka właśnie zobaczyłam ze my z tego samego wieku jesteśmy a Ty już będziesz mieć trzeciego bobaska;-):-) Rany-odważna jesteś:tak:Ja poprzestanę na dwójce:tak: A nie boisz się jak to będzie z trzecim maluchem???Nie jest ciężko z dwójką(bo widzę że masz rok po roku)?
 
Elizka21 - piękny brzuszek:-D, widze, że jestesmy równo z suwaczkiem:tak:
no ja mam termin na 31 maja lub na 8 czerwca ;-)



Elizka właśnie zobaczyłam ze my z tego samego wieku jesteśmy a Ty już będziesz mieć trzeciego bobaska;-):-) Rany-odważna jesteś:tak:Ja poprzestanę na dwójce:tak: A nie boisz się jak to będzie z trzecim maluchem???Nie jest ciężko z dwójką(bo widzę że masz rok po roku)?

Nom jedno po drugim bylo to na poczatku bylo troszke cieżko ale teraz jest spoko:) dzieciaczki juz praktycznie odchowane, nie zajmuja juz tyle uwagi;-) a jak dzidzia sie urodzi beda miec prawie 4 i 3 lata:-)
 
reklama
Choinkę pewnie będziemy ubierać jutro - niby powinno się ubierać w Wigilie, ale praktycznie całe Święta spędzamy z rodzicami i teściami i chcemy się nią trochę nacieszyć ;-)
Macie śliczne brzuszki dziewczyny - tylko pozazdrościć - u mnie nic nie widać w ciągu dnia, nawet się w normalne spodnie mieszczę spokojnie, dopiero wieczorem trochę widać, ze w ciąży jestem :-p o ruchach maluszka też mogę na razie zapomnieć, pewnie jeszcze z miesiąc będę czekać :crazy:

grrrr... psiak mi podgryza drzewko....
 
Do góry