reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,

ja dzisiaj odbieram męża ze szpitala, jestem z tego powodu szczesliwa, bo razem to zawsze inaczej:-) przez te codzienne dojezdzanie do szpitala, zobaczylam dzisiaj ze wyłazi mi opyszczka na ustach, a fe akurat na swieta:szok::szok:, ale moze zdaze ja zaleczyc, na szczęscie mialam juz ja przed ciązą także maleństwu nie zagraża.
Za wszystkie ktore maja dzisiaj wizyty trzymam mocno kciuki!!!:-) ja mam w srode i już doczekac sie nie moge:-D:-D
 
reklama
Hej dziewczyny mające w najbliższym czasie wizyty, mogłybyście się zapytać swoich lekarzy czy są jakieś przeciwwskazania do regularnego picia tranu przez ciężarną.
Pewnie niema ale lepiej żeby lekarza potwierdził.
 
Witam i ja po weekendowej przerwie ...
Zakupy, gotowanie, sprzątanie i odwiedziny - energia wykorzystana w 100%!!!

Zaraz jadę kupić nowy biustonosz, albo nawet dwa bo moje wszystkie już za małe ... i cisną i piersi wyłażą ...
Kupię też ostatni prezent, dla teścia, a wieczorem robię z mamą pierogi ...zazwyczaj jest to pierwszy moment kiedy tak naprawdę czuję Święta ...

I wczoraj naprawdę czuliśmy dzidzię w brzuszku, tak jak na USG - jakby machała rączkami i nóżkami ... tym razem chyba nie możemy się mylić!!! było po prostu przecudownie!

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i życze wszystkim miłego dnia!
 
gniesha- brzuszek pokaźny :-) A Ty jaka ładna dziewczyna jesteś :-)

Kajdusia dziękuję Ci bardzo za komplement:) Przyda się :)

Dziewczyny, lece po jemiołę i świerk na stroik świąteczny:-) Przyśnił mi się bigos, zjadłam na śniadanko...i go zwróciłam przed chwilą:no: Dostałam od lekarza czopki przeciwwymiotne. Do tej pory ich nie używałam, ale na święta chyba się jednym "poczęstuję" :tak::tak::tak: Miłego dzionka
 
Witam się w poniedziałek!
Ja tylko na chwilkę, bo zaraz jadę do siostry - jak siostrzenica wróci z przedszkola to będziemy robić pierniczki:-)

Anecznik - u nas też biało i mam nadzieję, że się utrzyma, chociaz teraz nie pada

Gosiagro - ja też mam wizytę w środę:tak:

ściskam kciuki za dzisiejsze wizyty:-) i pozdrawiam
 
Zaraz jadę kupić nowy biustonosz, albo nawet dwa bo moje wszystkie już za małe ... i cisną i piersi wyłażą ...

Ja też musze kupić, bo mierzyłam wczoraj te co mam w domu i w zaden nie wchodze, zostal mi tylko jeden:szok:


jutro to w ogóle chyba będzie dzień wizyt:-D bo o ile się orientuje będzie ich dużo

Andzia S
- mam nadzieje, że zobaczymy piękne fikające maluszki:cool2::cool2:, ja swojego już 3 tygodnie nie widzialam, i troche się martwię czy wszystko ok, szczegolnie po ostatnich stresach jakie mielismy:-(
 
już się poprawiam:)

1006130.jpg
Wyglądasz ślicznie:tak::tak:
maluszek tak mnie dziisaj kopnał że az zabrałam reke bo sie normalnie wystraszylam:szok: hi hi:-D:-D:-D:-D:-D
Ale Ci fajnie:tak:;-):-)

Nas ostanio odwiedzil kolega, ktorego nie widzielismy ok 4miesiecy, a ze zwykle mowi co mysli... "Cycki Ci urosly. No i dupeczka troszeczke":szok:
A co mnie to... ja chce brzuszek!:tak:
Szczery:-DFajnie:tak:

Przepraszam, ale przeczytalam tylko po lebkach. Bylam wczoraj u lekarza, mam brac luteine 3xdziennie i no spe oraz jak najwiecej lezec bo mam skurcze. Dzidzia super, ma sie swietnie, jest sliczna i na 90% jest dziewczynką :tak: Mam nawet zdjecie cipeczki:-) Postaram sie pozniej wkleic.
Gratki dziewczynki:tak::tak:

Nie wiem jak Wy ale ja po pierwszym trymestrze przestałam się bawić w mamę "męczennice" tzn nie brałam niczego przeciw bólowego żeby dziecku nie zaszkodzić. Teraz jak tylko zaczyna mnie boleć głowa to od razu sięgam po paracetamol, jest on bowiem na tyle słaby że później na ewentualny silniejszy ból już nie pomoże. Częściej też pozwalam sobie na niekoniecznie zdrowe jedzenie jeśli mam tylko taką ochotę :zawstydzona/y:
Myślę że to dobre podejście:tak::tak:

Dziś miałam wizytę usg i wszytsko jest w jak najlepszym porządku. Maluch ma 12 cm i waży 162g. płci nie udało się podejrzeć bo leżał sobie na brzuszku i miał nóżki podkurczone. Nawet nie wiecie jak się cieszę. ja też od kilku dni już "schizowałam", mąż miał mnie dosyć, no, ale teraz już sobie pwoiedziałam, że żadanych głupich mysli. wszytsko jest dobrze:). Mam tylko trochę za mało żelaza i muszę pobrać tabletki, ale lekarz mówi, że dziecko wyciąga to wszytsko.

w sumie przytyłam 4 kilo,widać to tylko na brzuszku.
Super że w dzidzią OK:tak: Ja 3 mam na plusie i też tylko na brzuchu widoczne:tak:
Dzieńdoberek!
właśnie zajadam śniadanko a po śniadanku powoli biore się za szykowanie ślub o 15 30 więc jak zaczne się stroić to wcale nie tak dużo czasu a jeszcze swoje dziewczyny musze przygotować do wyjścia i oczywiście mój pewnie też będzie potrzebował pomocy jak to facet:tak:Pewnie dziś niebęde zaglądać zbyt często ale postaram się już po ślubie i przyjęciu zajrzeć
Spóźnione ale szczere-WSZYTSKIEGO NAJ!!!!!

Ja za półtora metrową żywa w doniczce dałam 25 zł, ale ja mieszkam na zadupiu....dziś rano sobie taka sprawiłam :)
My za żywą,ciętą 2m zapłaciliśmy 30zł a w tamtym roku za 1,5m 12zł:-D


Rany,zanim Was doczytałam to godzina mineła:szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale macie tempo:tak::-):-)
U nas wszystko OK.Śnieg pada.Termometr pokazuje -6 więc nie jest źle.W środę jedziemy do rodziców na święta....
A ja mam katar:-(męczy mnie strasznie:-:)-(
Energ rano dostałam więc już mam posprzątane,pranie muszę powiesić i drugie nastawić więc lecę.Będę za 10min:tak:
 
reklama
Do góry