reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie,

ja dzisiaj odbieram męża ze szpitala, jestem z tego powodu szczesliwa, bo razem to zawsze inaczej:-) przez te codzienne dojezdzanie do szpitala, zobaczylam dzisiaj ze wyłazi mi opyszczka na ustach, a fe akurat na swieta:szok::szok:, ale moze zdaze ja zaleczyc, na szczęscie mialam juz ja przed ciązą także maleństwu nie zagraża.
Za wszystkie ktore maja dzisiaj wizyty trzymam mocno kciuki!!!:-) ja mam w srode i już doczekac sie nie moge:-D:-D
Niestety też mam to g***, wyskoczyło mi wczoraj. Muszę zaraz męża popędzić do jakieś apteki po te plasterki Coomped, bo Vratizolin nic nie pomaga:-(
I będę miała na święta, takie brzydkie coś na ustach:-:)-:)-(

Zdec,ciesz się bo Ty masz i tak mało:-D:-D
Jak dziś samopoczucie????

W sumie rzeczywiście za dużo nie pisałyście, udało mi się to w miarę szybko nadrobić.
Karo 85 współczuję włamania:-( Jacyś idioci żeby tak ludzi na święta załatwić:wściekła/y::wściekła/y:
Widzę że euforia świąt już się większości udzieliła, choinka, potrawy przygotowania. A ja dosłownie nic, siedzę sobie i nic nie robię:tak:
Jutro na chwileczkę do pracy, w środę Wigilia w pracy i jeszcze czeka nas zakup dwóch prezentów:-)
Życzę wszystkim miłego dzionka, bo my powoli lecimy po karpiki dla teściowej:-)
 
Witam już z pracy!
U mnie też dziś sniegu dosypało i jeszcze sypie ale co z tego jak na święta ma się rozpuścić:no:po pracy muszę się wziążć za reszte sprzątania i chyba na wieczór też ubiore choinke albo jutro jeszcze zobacze mój wczoraj przytargał taką śliczną jodełke srebrną i olbrzymią jemiołe ta jemioła jest prawie taka jak choinka:tak:
krakowianka-powodzenia na wizycie ja jutro i stres rośnie ale ciesze się że dzidzie zobacze nareszcie już prawie miesiąc nie widziałam:tak:
 
Witam :-D ależ mi humor dziś od rana dopisuje :-) biorę się za sprzątanie skoro akurat mam więcej siły :-)

Powodzenia na wizytach :-) czekam na dobre wiadomości :tak:
 
reklama
Ja też musze kupić, bo mierzyłam wczoraj te co mam w domu i w zaden nie wchodze, zostal mi tylko jeden:szok:


jutro to w ogóle chyba będzie dzień wizyt:-D bo o ile się orientuje będzie ich dużo
A mi nie urosły jeszcze aż tak piersi i spokojnie mieszczę się w swoim rozmiarze:tak:
A wizyt zapowiada się naprawdę dużo:tak:

A ja własnie oglądam swoje wyniki badań krwi i chyba mam anemię... :szok:
Ja w pierwszej ciąży miałam od początku dużą anemię i nie mogłam się jej pozbyć do końca,ale ja nie brałam witamin prawie do połowy ciąży i nie jadałm żadnych owoców i warzyw.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry