reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Nom jedno po drugim bylo to na poczatku bylo troszke cieżko ale teraz jest spoko:) dzieciaczki juz praktycznie odchowane, nie zajmuja juz tyle uwagi;-) a jak dzidzia sie urodzi beda miec prawie 4 i 3 lata:-)
I tak uważam że dzielna i odważna jesteś.Ja mam tylko 2.5 rocznego smyka i czasami nie wyrabiam:-D:-D

o ruchach maluszka też mogę na razie zapomnieć, pewnie jeszcze z miesiąc będę czekać :crazy:
Ja z Kacperm na początku 16 tygodnia czułam ruchy.więc mam nadzieję że i teraz tak będzie.
Elizka a Ty czujesz ruchy???
 
Witajcie kochane czerwcoweczki :-D
Melduje sie cala i zdrowa, na miejscu w Polsce, oczywiscie nie obylo sie bez przygod bo na lotnisku w Gdansku ktos zapomnial bagazu i mysleli ze to bomba, wezwali pol armii i ewakuowali wszystko a my siedzielismy w tym samolocie prawie godzine :-)
Dzisiaj bylam na badaniu krwi, a jutro wizyta, a stracha mam ze nie wiem :eek: Za to rozpiera mnie energia, caly czas lazimy po miescie, bulwarze torunskim, snieg we wlosach i sople w nosie :-p:-D

Troche was poczytalam na szczecie przed swietami troche chyba mniej czasu na pisanie wiec pochlonelam wszystkie wspaniale informacje o dzidziusiach, wizytyach i rosnacych brzuszkach za jednym zamachem :tak: Gratuluje i ciesze sie z wami ogromnie!

W Legnicy nie pada i w dodatku świeci słońce. Pogoda niby ładna ale ja chce mieć białe święta, ciężarnej ponoć się nie odmawia :-D
ANECZNIK tez tak mysle! :-D:-D
Witam i ja po weekendowej przerwie ...
Zakupy, gotowanie, sprzątanie i odwiedziny - energia wykorzystana w 100%!!!

Zaraz jadę kupić nowy biustonosz, albo nawet dwa bo moje wszystkie już za małe ... i cisną i piersi wyłażą ...
kpi gratuluje tej energii, fajna sprawa, jak juz pisala Kajdusia mamy to szczescie ze na swieta u wiekszosci mdlosci i ekstramalne zmeczenie juz mina..w przeciwienstwie do lipcowek i sierpniowek :tak:
A co do biustonosza ja juz dwa razy zmienialam rozmiar i teraz widze ze kolej na trzecia runde.. mam wieczorem piersi tak czerwone i scisniete ze az strach patrzec :szok:

Jak znjadziecie te rosnace biustonosze to dajcie cynk bo ja jeszcze ich nie widzialam

już się poprawiam:)
super brzusio! az milo patrzec :-D Ja mam taki po wielkim talerzu bigosu i misie pierogow :-D:-D

Nas ostanio odwiedzil kolega, ktorego nie widzielismy ok 4miesiecy, a ze zwykle mowi co mysli... "Cycki Ci urosly. No i dupeczka troszeczke":szok:
A co mnie to... ja chce brzuszek!:tak:
:-D:-D:-D:-D

Trzymajcie sie cieplutko i trzymajcie prosze kciuki za jutrzejsza wizyte...
Ja juz trzymam za te dzisiejsze jutrzejsze i srodowe :-D
 
Cześć dziewczynki witam po długiej nieobecność tzn zaledwie 3 dni:-DŚlub cywilny wypadł nam przepiękny, wiele atrakcji, gości co nieco, wszyscy szczęśliwi a najważniejsze, że my jeszcze bardziej zapatrzeni w siebie!!:-)Koleżanki z pracy zrobiły niespodziankę i się zjawiły wraz z szefem;-)ale emocje:)Dzisiaj dokańczałam tortai zagryzałam krokietem:-)a teraz czas na ogarnięcie wszystkiego;-)Dzisiaj wolne więc trzeba wykorzystać ten dzień:-)Pozdrawiam Was bardzo cieplutko:):tak:

Powinnaś dostać na dupsko i ostrzeżenie za to, że po wizycie, nie napisałaś co i jak po wizycie :-D:-D:-D:-D:-D

Wymyśl sobie karę, bo my się wszystkie tutaj martwiłyśmy :rofl2:
 
Choinkę pewnie będziemy ubierać jutro - niby powinno się ubierać w Wigilie, ale praktycznie całe Święta spędzamy z rodzicami i teściami i chcemy się nią trochę nacieszyć ;-)
Macie śliczne brzuszki dziewczyny - tylko pozazdrościć - u mnie nic nie widać w ciągu dnia, nawet się w normalne spodnie mieszczę spokojnie, dopiero wieczorem trochę widać, ze w ciąży jestem :-p o ruchach maluszka też mogę na razie zapomnieć, pewnie jeszcze z miesiąc będę czekać :crazy:

grrrr... psiak mi podgryza drzewko....

u mnie brzuch było widać w pierwszej ciąży dopiero na początku 6-tego miesiąca, jak się pokazał to nagle i to spory, więc się nie martw ;-)
 
o ruchach maluszka też mogę na razie zapomnieć, pewnie jeszcze z miesiąc będę czekać :crazy:

grrrr... psiak mi podgryza drzewko....

Ja też nie spodziewam się poczuć ruchów malucha prędzej niż ok 20 tygodnia. Nie martw się doczekamy się a pułki co to cieszmy się że jeszcze nam ruchy malucha nie dają do wiwatu :-) Potem to różnie może być :-)
 
reklama
koriander - to mialas przygode na lotnisku:szok: juz trzymam kciuki za jutrzejrzą wizytę:tak::tak:

krakowianka
- będzie oki:tak::tak:, trzymam kciuki i nie zapomnij zameldowac sie po wizycie;-)
 
Do góry