reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć Mamuśki, ostatnio rzadko zaglądam, jak to się zwykło mówić "zarobiona jestem" praca, przygotowania do świąt, prezenty, a zimno na zewnątrz tak, że nic się nie chce, nawet komputera włączać, od kilku dni mm też problem z ogrzewaniem w mieszkanku, mam 18 st i ani hydraulik ani zarządca nie potrafią nic na to poradzić.

Marznę sobie..

Napiszcie mi kochane, czy wiadomo co się dzieje u Kartoteks?
Z tego co pamiętam miała mieć bliźniaki i chyba nawet wyjść za mąż, ale... milczy...
 
a miałąm napisac ze ja juz tak czesto ostatnio maluszka czuje nawet teraz zjadłam sobie i juz poczułam delikatenego kopniaczka oby codzinnie takie czuc

i normalnie jestem w szoku biust urósł mi juz o 1 rozmiar ale fajnie he he mogłby jeszcze jeden hi hi


Też wczoraj i dzisiaj kilka razy poczułam coś jakby mały pęcherzyk pękł mi zaraz pod skórą, ciężko nawet to wytłumaczyć i jestem pewna ze to mój Skarbek malutki, nikt mi nie powie że to za wcześnie.
Brzuszek coraz bardziej widoczny, jutro wstawię aktualną fotkę. Najbliższą wizytę z USG mam 7 stycznia i lekarz powiedział że byćmoże określi już co siedzi w brzuszku:-)

Jeżeli chodzi o piersi to niedługo jak Pamela będę wyglądać hihi

JUż jakiś czas się nie odzywałam
Gratuluję wszystkim Mamusiom udanych i wzruszających wizyt:-) i pozdrawiam w mroźny wieczór, brrrrr
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie opanowałam kuchnię po pieczeniu pierniczków. Cali się z Piotrusiem, umorusaliśmy, nabałaganiliśmy i dopiero teraz pierniczki wylądowały w piekarniku :-)

Paula- fajnie masz z tymi kopniaczkami, mi się czasami wydaje, że też coś czuję, ale jednak nie jestem pewna...
A co do piersi, chętnie oddam drogim koleżankom troszeczkę, mam duże, a w ciąży jeszcze większe, nie mówiąc co się działo w pierwszym okresie karmienia...Miałam wtedy 90E... wyobrażacie sobie? :szok:
Lasposa- z tego co pamiętam z koleżanką Kartoteks wyszła niezła afera, okazała sie trolem i została zablokowana na forum przez moderatorów...

Na razie dziewczynki :-)
 
Jak ja Wam zazdroszczę tych rosnących piersi :-D moje się chyba nawet nie zorientowały że jestem w ciąży :-D :-D

Właśnie jestem po kolejnej wizycie u księdza w sprawie ślubu i nic nie załatwiliśmy. Ach musimy jeszcze raz po świadectwa chrztu jechać ach.

Jeśli chodzi o ruchy dziecka to nie wiem czy je czuje czy nie :-D To moja pierwsza ciąża i pewnie pułki mnie porządnie nie kopnie to nawet nie będę wiedziała że to ono :-D :-D
 
Nas ostanio odwiedzil kolega, ktorego nie widzielismy ok 4miesiecy, a ze zwykle mowi co mysli... "Cycki Ci urosly. No i dupeczka troszeczke":szok:
A co mnie to... ja chce brzuszek!:tak:
 
cześć dziewczyny u mnie w końcu choinka kupiona leży sobie na tarasie zakupy porobione otworzyli wczoraj u nas yuska kurcze ludzie są nie poważni wesszłam zobaczyć co mają a tam kolejka do kasy jakieś 100 m.przez cała długość sklepu jak to zobaczyłam to odwróciłam się na pięcie i wyszłam przecież to jakieś 2 godz.stania szok
wracając do domu staliśmy wkorku bo straż pożarna miała zastawioną część ulicy paliło się w domku jednorodzinnym tragedia i to przed samymi swietami
 
reklama
Do góry