reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry!
Tak jak wczoraj pisałam, postanowiłam, że będę więcej się do Was odzywać - trudno mi jest wszystko zapamiętać, bo widać, że zżyłyście się bardzo, ale mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie;-)

Hefi - spóźnione życzenia urodzinowe - super prezent od Mężusia - ja też uwielbiam rafaello;-)

Wszytskim Dziewczynom po wizytach gratuluję - dobre wieści podnoszą na duchu - ja swoja mam 23 grudnia, więc trochę jeszcze muszę poczekać:sorry:
 
reklama
gniesha - super, że dzidziuś się rozwija prawidłowo :tak:

karo85 - ech współczuję włamania, ludzie nie mają za grosz poszanowania cudzej własności :wściekła/y:

Andzia_S - przed samymi świętami dobrze usłyszeć dobre wieści :-)
 
Wystarczy że przez jeden dzień się na forum nie zagląda i już ciężko nadrobić :-)

Ja po wczorajszych kilkugodzinnych zakupach padłam już o 17 :-) Jeszcze taka wkurzona wróciłam. Doszłam do wniosku że powinni wprowadzić badanie psychologiczne na obecność śladowych ilości szarych komórek i empatii przed kupnem lub adopcją psa (zresztą nie tylko psa). Bo to trzeba być kompletnie pozbawionym mózgu kret.... żeby przy -12 stopniach mrozu przywiązać psa przed supermarketem (mimo że była możliwość przywiązania go w środku z czego inni właściciele skorzystali). Biedne psisko trzęsło się całe z zimna i tak strasznie szybko przebierało łapkami które pewnie mu już strasznie zmarzły. Ten poj.... właściciel powinien sam ściągnąć buty i postać na chodniku w takim mrozie ciekawe ile minut by wytrzymał. Przepraszam za te nerwy ale jak sobie przypomnę tego biednego zmarzniętego psiaka to jeszcze mnie trafia.
Oczywiście mimo kilku godzin na zakupach nie kupiliśmy jeszcze wszystkich prezentów :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!
Wreszcie się wyspałam po wczorajszych przeżyciach i wreszcie mogę poczytać co u was.wczoraj wszystko super się udało ja stresu nie miałam ale jak zaczełam mówić przysięge wtedy myślałam że słowa nie wydusze z siebie ale jakoś dałam rade dobrze że już po wszystkim bo troszke się na przyjęciu umęczyłam oczywiście jak każdy sobie popił to mnie męczyli babcie dziadki tatusiowie i mamusie biedny człowiek jaj nie pije ile się musi nasłuchać hi hi.Wkurzona jestem tylko tym że narazie mam tylko jakieś kiepskie zdjęcia bo dałam aparat komuś żeby porobił fotki bo tak przeważnie ja fotografuje ale wczoraj niemogłam niestety i jak dziś zobaczyłam te fotki to się załamałam jeszcze nadzieja w teściu on wczoraj też cykał i zawsze robi ładne zdjęcia więc może coś wybiore.
Dziękuje wszystkim za życzenia!
dorotka28de,zdec,izia tcz,gniesha-super czytać same dobre wiadomości:tak:gratuluje ślicznych zdrowiutkich bobasków
 
Witajcie w ten mroźny przedświąteczny poranek:)

Po wizycie u lekarza od razu lepiej mi się spało:) Nie mogłam się wczoraj nadziwić jakie to moje dziecko ruchliwe okropnie:) Próbowaliśmy podejrzeć płeć, ale pępowina wszystko przysłoniła.Dostałam oczywiście ochrzan że za mało jem i mało śpię :eek: Powinnam więcej wypoczywać i więcej jeść bo zamiast coś przytyć, to ciągle chudnę. Lekarz powiedział że nie ma się co dziwić że brzuch mnie boli, bo mam małą miednicę i brzusio wypycha w bardzo szybkim tempie... Uspokoiłam się bardzo i teraz mogę cierpliwie czekać na pukanie od środka:)

Miłego dzionka kochane
 
Cześć dziewczynki :-)
pospalam konkretnie, ale na dzisiaj mam dużo planów- na pewno pójdziemy na sanki z młodym, chcę też dzisiaj upiec pierniczki- jak się uda, bo nigdy ich nie robiłam....
Wiecie co, tak patrzę na siebie i mam wrażenie, że jakby ciąża mi się wchłonęła :confused2::-D -brzucha już prawie nie mam (a pamiętacie jaki był spory...), energia mnie rozpiera, mdłości żadnych, wczoraj za mną "chodziło" piwko i papierosy- pierwszy raz od kilku miesięcy. Normalnie zapominam, że jestem w ciąży... Też tak czasem macie?

Ewelinka- witaj wśród zamężnych :-D:-D

Buziaki dla wszystkich dziewczyn, muszę ulożyć jakię "gryplan" z moim mężem na dziś i ....do roboty
 
cześć mamusie!

Nie odzywałam się przez tydzień prawie bo niestety nie mam dostępu do kompa. W poniedziałek miałam włamanie do domu i między innymi ukradli nam komputery. Na razie więc będę wpadać tylko okazjonalnie, w styczniu kupimy nowy sprzęt to będę częściej. Z tego wszystkiego nie byłam u lekarza i idę w poniedziałek dopiero. Dam znać jak poszło.

Pozdrawiam cieplutko

Współczuję Ci tego włamania:eek: No brak słów po prostu...:-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dzien dobry Mamusie:-D

Brr...alez zimno:-(Dobrze, ze dzis wolne... W sumie i tak musze ruszyc swoje szanowne 4litery, bo w przyszlym tyg swieta, a ja jeszcze nic nie mam:szok:
No, ale ale... Chialam sie dzidzia pochwalic:-D W czwartek bylam na USG. Fasolka cala i zdrowa:-D Tylko niesmiala taka...chowala sie skutecznie:ninja2:
 
reklama
Dzien dobry Mamusie:-D

Brr...alez zimno:-(Dobrze, ze dzis wolne... W sumie i tak musze ruszyc swoje szanowne 4litery, bo w przyszlym tyg swieta, a ja jeszcze nic nie mam:szok:
No, ale ale... Chialam sie dzidzia pochwalic:-D W czwartek bylam na USG. Fasolka cala i zdrowa:-D Tylko niesmiala taka...chowala sie skutecznie:ninja2:


jak to dobrze słyszeć dobre wiadomości:-)
 
Do góry