reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć Mamuśki, ostatnio rzadko zaglądam, jak to się zwykło mówić "zarobiona jestem" praca, przygotowania do świąt, prezenty, a zimno na zewnątrz tak, że nic się nie chce, nawet komputera włączać, od kilku dni mm też problem z ogrzewaniem w mieszkanku, mam 18 st i ani hydraulik ani zarządca nie potrafią nic na to poradzić.

Marznę sobie..

Napiszcie mi kochane, czy wiadomo co się dzieje u Kartoteks?
Z tego co pamiętam miała mieć bliźniaki i chyba nawet wyjść za mąż, ale... milczy...
 
a miałąm napisac ze ja juz tak czesto ostatnio maluszka czuje nawet teraz zjadłam sobie i juz poczułam delikatenego kopniaczka oby codzinnie takie czuc

i normalnie jestem w szoku biust urósł mi juz o 1 rozmiar ale fajnie he he mogłby jeszcze jeden hi hi


Też wczoraj i dzisiaj kilka razy poczułam coś jakby mały pęcherzyk pękł mi zaraz pod skórą, ciężko nawet to wytłumaczyć i jestem pewna ze to mój Skarbek malutki, nikt mi nie powie że to za wcześnie.
Brzuszek coraz bardziej widoczny, jutro wstawię aktualną fotkę. Najbliższą wizytę z USG mam 7 stycznia i lekarz powiedział że byćmoże określi już co siedzi w brzuszku:-)

Jeżeli chodzi o piersi to niedługo jak Pamela będę wyglądać hihi

JUż jakiś czas się nie odzywałam
Gratuluję wszystkim Mamusiom udanych i wzruszających wizyt:-) i pozdrawiam w mroźny wieczór, brrrrr
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie opanowałam kuchnię po pieczeniu pierniczków. Cali się z Piotrusiem, umorusaliśmy, nabałaganiliśmy i dopiero teraz pierniczki wylądowały w piekarniku :-)

Paula- fajnie masz z tymi kopniaczkami, mi się czasami wydaje, że też coś czuję, ale jednak nie jestem pewna...
A co do piersi, chętnie oddam drogim koleżankom troszeczkę, mam duże, a w ciąży jeszcze większe, nie mówiąc co się działo w pierwszym okresie karmienia...Miałam wtedy 90E... wyobrażacie sobie? :szok:
Lasposa- z tego co pamiętam z koleżanką Kartoteks wyszła niezła afera, okazała sie trolem i została zablokowana na forum przez moderatorów...

Na razie dziewczynki :-)
 
Jak ja Wam zazdroszczę tych rosnących piersi :-D moje się chyba nawet nie zorientowały że jestem w ciąży :-D :-D

Właśnie jestem po kolejnej wizycie u księdza w sprawie ślubu i nic nie załatwiliśmy. Ach musimy jeszcze raz po świadectwa chrztu jechać ach.

Jeśli chodzi o ruchy dziecka to nie wiem czy je czuje czy nie :-D To moja pierwsza ciąża i pewnie pułki mnie porządnie nie kopnie to nawet nie będę wiedziała że to ono :-D :-D
 
Nas ostanio odwiedzil kolega, ktorego nie widzielismy ok 4miesiecy, a ze zwykle mowi co mysli... "Cycki Ci urosly. No i dupeczka troszeczke":szok:
A co mnie to... ja chce brzuszek!:tak:
 
cześć dziewczyny u mnie w końcu choinka kupiona leży sobie na tarasie zakupy porobione otworzyli wczoraj u nas yuska kurcze ludzie są nie poważni wesszłam zobaczyć co mają a tam kolejka do kasy jakieś 100 m.przez cała długość sklepu jak to zobaczyłam to odwróciłam się na pięcie i wyszłam przecież to jakieś 2 godz.stania szok
wracając do domu staliśmy wkorku bo straż pożarna miała zastawioną część ulicy paliło się w domku jednorodzinnym tragedia i to przed samymi swietami
 
reklama
Do góry