reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kajdusia-przyznam się że ja tak od tygodnia czuje się lepiej i też czasem zapominam że w ciąży jestem latam sprzątam jak nakręcona,i tak od trzech dni mam chęć na piwko lub winko co jeszcze tydzień temu na samą myśl o tym miałam mdłości ale niestety jeszcze trzeba poczekać na ucztowanie najpierw do czerwca póżniej jeszcze karmienie :-(
 
reklama
Witajcie,
w ten zimny ale słoneczny poranek ;)
Ja od rana sprzątam ... chcę wykorzystać czas kiedy męża nie ma w domku - jest w trasie - żebyśmi mieli czas tylko dla siebie jak już wróci ... Miał pomóc w sprzątaniu ale go wywiało ....

dorotka28de, izia_tcz, gniesha, tierney - cieszę się bardzo, że Wasze dzidzie zdrowe ;) i rosną jak na drożdżach!

zdec - super, że dzidzia rośnie i zdrowo się rozwija, to pozytywne że krwiak sie zmniejsza - znaczy, że za chwilkę juz go nie będzie ;)
moja gina mówi, że na tym etapie za wcześnie na określanie płci ... mówi, ze tak wiele jest pomyłek, że ona po prostu tego nie robi dopóki nie ma dużej pewności ...
moze i dobrze, bo nie ma później rozczarowań ...

kreatorka - podeślę jeszcze dziś ;)

hefi - ja też składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!

karo85 - strasznie mi przykro słyszeć o włamaniu ... mam nadzieję, że nie ukradli Wam zbyt dużo??? w każdym razie najważniejsze, ze Wam nic się nie stało ...
trzymamy kciuki za poniedziałkową wizytę i czekamy na relację jak tylko będziesz mogła ....

kajdusia - ja od kilku dni mam bardzo duży przypływ energii - chce mi wstać rano i coś zrobic ... i staram się to wykorzystać na maxa bo nigdy nie wiem jak długo ten super stan potrwa!!!!


Życzę Wszystkim miłego dzionka a ja lecę wykorzystwać moją energię!!!
 
Jaaaa, ale super, właśnie byłam z synkiem na sankach, nabiegałam się jak głupia, szaleliśmy w trójkę (z mężem jeszcze) jak dzieciaki :-) Mój synek sam już zjeżdża z wysokich górek co mnie oczywiście wzruszało do łez :-D Ciepło się ubraliśmy i w ogóle nie zmarzliśmy, a naładowałam się taką energią, że HEJ! Chłopaki szaleją w śniegu dalej, a ja wróciłam obiad jakiś zrobić :-)

tierney- kolejne dobre wiadomości powizytowe- cudownie :-)
ewelinka, kpi- jak to dobrze, że mamy napływ energii przed świętami :-) lipcówki i sierpniówki na pewno mają gorzej... A my i z przyjemnością możemy przygotowywać święta no i później jeść ze smakiem świąteczne specjały :-)

No to idę robić ten obiad :-)
 
Dzien dobry Mamusie:-D

Brr...alez zimno:-(Dobrze, ze dzis wolne... W sumie i tak musze ruszyc swoje szanowne 4litery, bo w przyszlym tyg swieta, a ja jeszcze nic nie mam:szok:
No, ale ale... Chialam sie dzidzia pochwalic:-D W czwartek bylam na USG. Fasolka cala i zdrowa:-D Tylko niesmiala taka...chowala sie skutecznie:ninja2:

Gratulacje. Super wiadomości:-)
 
energia mnie rozpiera, mdłości żadnych, wczoraj za mną "chodziło" piwko i papierosy- pierwszy raz od kilku miesięcy. Normalnie zapominam, że jestem w ciąży... Też tak czasem macie?

Też tak mam, zwłaszcza jeśli mam lepszy dzień lub godziny czyli nie mam mdłości ani bólu głowy :-D Ostatnio jak się zapomniałam to postanowiłam pójść pojeździć na łyżwach, nawet zaczęłam kombinować jak tu męża namówić jednak oświeciło mnie że to nie najlepszy pomysł :-D Jednak fajnie jest tak czasem zapomnieć, że jest się w ciąży :-D Też wtedy najczęściej mam ochotę na zimne piwko :-D :-D
Nie wiem jak Wy ale ja po pierwszym trymestrze przestałam się bawić w mamę "męczennice" tzn nie brałam niczego przeciw bólowego żeby dziecku nie zaszkodzić. Teraz jak tylko zaczyna mnie boleć głowa to od razu sięgam po paracetamol, jest on bowiem na tyle słaby że później na ewentualny silniejszy ból już nie pomoże. Częściej też pozwalam sobie na niekoniecznie zdrowe jedzenie jeśli mam tylko taką ochotę :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny :*

kajdusia- alez Ci zazdroszcze:cool2: ja tak tesknie za takim bialym szalenstwem:sorry: stara krowa ze mnie, ale dajcie mi snieg, gorke i sanki, a ja Wam pokaze:laugh2::-p
 
witam z rowniez mroznej Holandi..:-)
juz jestesmy prawie spakowani w nocy wyruszamy do Pl i w poniedzialek mam wizyte u mojej p.doktor mam nadzieje ze sie dowiem samych dobrych wiesci,i oczywiscie mam nadzieje ze sie dowiem co za lokator mieszka we mnie??
wiec do uslyszenia z Pl moze uda mi sie dorwac kompa teraz uciekam szykowac reszte i jeszscze troche pospac moze mi sie uda.:-):tak:;-)

 
hej dziewczyny ja wrócilam juz ze szkoly brrrr jak zimno masakra dzisiaj rano jak jechałam to było -18 stopni:szok::szok::szok:

Witam nowe czerwcóweczkiFajnie ze same dobre wieści są :tak::tak::tak:
ja ide zaraz bigosik zrobic bo potem jak tesciowa sie zacznie grzebac z wypiekami i innymi daniami na swieta to ja juz do kuchni nie wejde:no::no::no::-(

i tak najchetniej położyłabym sie spac jestem jakos zmeczona ale niestety nie mam wyjscia musze bigosik dzisaj zrobic
a moj mąż walczy z drugim autem bo kompletnie zamarzło a jutro mam jechac nim na uczelnie ciekawe czy dojade he he jakby tak fajnie bylo jakby nie bylo czym dojechac he he:-D:-D:-D


a miałąm napisac ze ja juz tak czesto ostatnio maluszka czuje nawet teraz zjadłam sobie i juz poczułam delikatenego kopniaczka oby codzinnie takie czuc

i normalnie jestem w szoku biust urósł mi juz o 1 rozmiar ale fajnie he he mogłby jeszcze jeden hi hi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hehe mi te moje piegi tez rosna:-D juz zaczynam sie rozgladac za nowym biustonoszem:cool2: slyszalam, ze sa takie, ktore rosna razem z biustem...tutaj takich nie widzialam:-(
 
Do góry