reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kpi- gdybym była studentką i ten egzamin byłby w moim interesie to jeszcze pół biedy... Rzecz w tym, że my z tym profem razem pracujemy i razem przygotowujemy studentów do egzaminu, a taka specyfika mojej pracy, że jak już zaczynam pracować od początku semestru to muszę dociągnąć do końca, bo jestem później też "współwykonawcą" tego egzaminu, więc nie ma możliwości, żeby ktoś wskoczył w środku semestru za mnie na zastępstwo (chyba, że w jakiś wyjątkowych okolicznościach). Dlatego wg niego powinnam od początku drugiego semestru iść na zwolnienie- tylko, że inni profesorowie z którymi współpracuję chcą pracować ze mną do końca, najwyżej zrobić studentom egzamin ciut wcześniej- pod koniec maja.... Trochę to zawiłe, nie wiem czy coś z tego zrozumiałaś :sorry:
Idę się kąpać i spać, choć jestem akurat po drzemce... ;-)
iiwka- faktycznie dawno Cię nie było- gratuluję świetnych wiadomości i nie zostawiaj nas już na tak długo ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agi, iiwka- gratuluje dobrych wiescie z wizyt! :tak::tak:

Paula- super ze masz wolne i ze sobie zakupy w spokoju zrobisz. Ja jutro musze buty dla corki kupic bo od czwartku ma byc nawet -15 stopni :szok: i jeden prezent dla dziewczynki z rodziny meza.
U nas w rodzinie jest tak, ze prezenty kupujemy tylko dzieciom a jest ich sporo i z małżonkami wzajemnie czyli ja dla meza a maz dla mnie. Nie kupujemy rodzenstwu, malzonkom rodzenstwa, rodzicom, ciotkom, babciom. Nie wiem czy wyrazilam sie jasno :cool:

Lena- rany julek! ale mandat! Ale powiem Ci ze za cos takiego moglas stracic prawko, wiec trza sie cieszyc ze "tylko" mandat i punkty.

4,5 roku temu jak poszlam rodzic Hanie to mojemu mezowi odholowali auto sprzed szpitala, Wyszedl sobie szczesliwy tatus a tu nie ma autka, wiec poszedl na komisariaat zglosic kradzież... Troszke sie zdziwil jak mu powiedzieli ze autko jest ale odholowane na parking policyjny... I tez pamietam ze 700zl mandatu dostal, to byla polowa ceny wozka :crazy:
 
kajdusia - chyba zrozumiałam .... i tak okropny ten gość! swój wyjazd rozumie a drugiego człowieka to już niekoniecznie ....:crazy:

iiwka - fajnie, ze takie dobre wiadomości ;) tak trzymajmy do czerwca!

bozenamacho - witaj na forum

a ja po wizycie u internisty - pokazałam wyniki badań, pani doktor nawet pytała sama czy mam już następne zlecone :-)
mam abonament w Centrum Medycznym Damiana i przy okazji odwiedziliśmy porodówkę ... wydatek koło 8 tysiów (już po zniżkach :-(), więc drogo... ale ładnie, czysto, sprzęt jest, 5 lekarzy do dyspozycji, kosmetyki dla mnie i dzidziusia ...
po nowym roku odwiedzimy państwowe szpitale ;)
 
Wszystkie spodnie są za ciasne, nie dopinam się w nich a dwie pary ciążowych są jeszcze za luźne, choć jedne kupiłam w najmniejszym rozmiarze XS. Dobrze, że kupiłam pasy ciążowe, to zakrywają niezapięte guziki.
Zdenerwowała mnie szwagierka, bo rozmawiałam z nią dzisiaj przez telefon, ze jutro przyjdę do niej z zaświadczeniem od księdza, ze mogę być chrzestną (w boże narodzenie chrzest) a pół godziny później dowiedziałam się od teścia, ze ona ma grypę, nawet nie raczyła mnie o tym poinformować:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry