reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ja niedawno wróciłam z pracy, odebrałam po drodze wyniki badań tych które robiłam rano i zjadłam przed obiad :-p;-) bo byłam tak głodna, a miałam taką ochotę na rybę w oleju (matjaski <mniam> ) że nie mogłam się powstrzymać. Ostatnio coś często mam ochotę na rybę :eek: co dla mnie jest dziwne bo nigdy jej nie lubiłam.

Ja robie badanie prywatnie...za dzisiejsze zapłaciłam 44zł ale nie stoje w kolejkach chodze do prywatnego lekarza. W sumie to mój lekarz rodzinny bez problemu dałby mi skierowanie na takie badania jak mi potrzebne, ale raz że część jest i tak płatna a dwa, że panie u mnie w przychodni nie umieją pobierać krwi.

Ja też byłam prywatnie ale podobno tam rano zdarza sie że bywa sporo osób szczególnie w tym okresie zimowym (choroby) ale dzisiaj nie było nikogo więc nawet nie czekałam.

hej dziewczynki ja dzisiaj miałam dzien pełen wrażeń;)Rano dostałam mandat 19 pkt i 700zł:( ehh na nic sie zdały tłumaczenia:(a teraz zajadam zupke ogórkową i idę trzepać dywan aby rozladować emocje:):tak:

WOW pochwal się czym się panom policjantom naraziłaś że aż taki duży mandat.
Co do tego dywanu to nie wiem czy to taki dobry pomysł w ciąży :eek:

Hej Dziewczynki...
Ja już po wizycie...Co za szczęście...Moja kochana perełka jest przepiękna...cudeńko po prostu...a jakie ruchliwe...Ciężko było zdjecie zrobić tak machało nózkami i rączkami...Najważniejsze, że wszystko jest ok....Wrzuciłam juz zdjęcia mojego maluszka....Wciąż się na nie gapię:biggrin2:

Agi super wiadomość szczególnie że widziałaś swoje maleństwo po raz pierwszy... :-D

Mi się dzisiaj totalnie nic nie chce, a muszę wyjść z psem na spacer i wykąpać sierściucha bo jutro przychodzi do nas pani która ma naszego psa ostrzyc :-).
 
reklama
Cześć babeczki! Wróciłam z pracy i znów rozeźlona na tego buca professorrra :wściekła/y: Fragment rozmowy- Pani Kasiu, a kiedy pani zamierza nas opuścić?- nie zamierzam, chcę pracować do końca, wszystkie egzaminy są na początku czerwca, ja mam termin na połowę, więc zdążę, najwyżej egzaminy przełożymy na koniec maja, tak jak zrobiłam z innymi profesorami...- chyba pani żartuje, to muszę zrobić przyspieszony kurs odbierania porodu, bo jeszcze nam pani tu urodzi... poza tym w czerwcu mnie nie będzie, bo będę miesiąc w Brazylii- egzaminy będą na początku lipca, pasuje pani? :wściekła/y::wściekła/y: Jakoś ze wszystkimi mogę się dogadać, a z tą "gwiazdą" jedynie nie...

Agi78- cudowne wiadomości, gratuluję!

A u mnie w domku już czysto, porządnie i pachnąco- moja teściowa zafundowała nam dwie panie do sprzątania, wracam dziś do domu, a tu wszystko lśni :-) Suuuper! Prezenty też już pokupowane (poza tym dla męża), choinka pewnie dopiero za tydzień...
A u nas w wigilię podstawą jest zupa rybna- uwielbiam ją i czekam na nią cały rok, później też karp smażony w roli głównej i różne inne mniej istotne tradycyjne potrawy...
 
WOW pochwal się czym się panom policjantom naraziłaś że aż taki duży mandat.
Co do tego dywanu to nie wiem czy to taki dobry pomysł w ciąży :eek:



Hefi nie wiem czy jest czym moja głupota to tak: Skrzyżowanie, podwójna ciągła, prędkość, pasy dla pieszych:(:rofl2:
 
hej dziewczyny

ja od jutra mam juz wolne w koncu sie wyspie hi hi;-)
Agi super wiesci

ja jutro ide na zakupki kupie cos sobie z ciuszków i mężowi prezent i mojej mamie bo nie mam:no:

a co do swia to ja jakos w tym roku nie mysle o jedzeniu bo nic z wigili nie moge jesc :-:)-:)-:)-( zjem tylko barszcz z uszkami i na tym koniec no i moge chleb
ale ciesze sie ze na te swieta ktos jest razem ze mna pod srcem i to najwspanialsze jest w te SWIĘTA a jedzenie sie nie liczy ihih
 
Witam znowu po nieobecności.Ale z dobymi wiadomościami:tak:
Wczoraj miałam wizytę i wszytsko jest OK.Dzidziuś rośnie ma już 6 cm:tak::tak: Macha rączkami i "ssało" pluszka:-)Nóżki miało skrzyżowane:tak:Ale super:tak:
Lekarz mi kazał kawkę słabą pić bo głowa mnie boli codzienie bo mam ciśnienie niskie.Wczoraj miałam 90/50:confused2::confused2:
Witamin narazie nie muszę brać,tylko kazał żeby codziennie porcja warzyw i owoców była to starczy.Jak będę mieć gorsze wyniki krwi to wtedy zacznę brać;-) Przez miesiąc 1kg mi przybyło.
Na bank nie dam rady Was nadrobić:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Po ponad tygodniowej nieobecności,z góry przepraszam:zawstydzona/y::-(
 
reklama
hej dziewczyny

ja od jutra mam juz wolne w koncu sie wyspie hi hi;-)

zazdroszcze :-D

Mi by się przydało już wolne. Muszę zrobić gruntowne porządki - jutro część zrobi mąż a resztę ja pewnie w weekend będę musiała. Chciałabym żeby na święta wyglądało tak jak ma być :cool2:.

Poza tym załapałam jakiegoś doła, szkoda że mąż w pracy bo nawet nie mam się do kogo przytulić :-(
 
Do góry