reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

KPI no właśnie tak to już jest, przeciez teraz nie mogę się denerwować:):-)

oczywiście, że nie!!!

Zdenerwowała mnie szwagierka, bo rozmawiałam z nią dzisiaj przez telefon, ze jutro przyjdę do niej z zaświadczeniem od księdza, ze mogę być chrzestną (w boże narodzenie chrzest) a pół godziny później dowiedziałam się od teścia, ze ona ma grypę, nawet nie raczyła mnie o tym poinformować:wściekła/y::wściekła/y:

co za ludzie ... sama ma dziecko to powinna wiedzieć ... ehhhh

ja uciekam na film a później od razu do łóżeczka. dobrej nocki wszystkim :-)
 
reklama
Zdenerwowała mnie szwagierka, bo rozmawiałam z nią dzisiaj przez telefon, ze jutro przyjdę do niej z zaświadczeniem od księdza, ze mogę być chrzestną (w boże narodzenie chrzest) a pół godziny później dowiedziałam się od teścia, ze ona ma grypę, nawet nie raczyła mnie o tym poinformować:wściekła/y::wściekła/y:
ostatnio kolezanka odwiedzila mnie z dzieckiem
oboje zakatarzeni i kaszlacy:wściekła/y:
dziwie sie ze ludzie nie rozumieja jak niebezpieczne dla nas to jest
oni wezma sobie syropki i tablety a my sie meczymy
i dzieciaczki tez
a tak nie dawno byla w ciazy...
 
hej dziewczynki ja dzisiaj miałam dzien pełen wrażeń;)Rano dostałam mandat 19 pkt i 700zł:( ehh na nic sie zdały tłumaczenia:(a teraz zajadam zupke ogórkową i idę trzepać dywan aby rozladować emocje:):tak:

Noooo całkiem nieźle jak na jeden raz:-Dale nie zazdroszczę:no:


Hej Dziewczynki...
Ja już po wizycie...Co za szczęście...Moja kochana perełka jest przepiękna...cudeńko po prostu...a jakie ruchliwe...Ciężko było zdjecie zrobić tak machało nózkami i rączkami...Najważniejsze, że wszystko jest ok....Wrzuciłam juz zdjęcia mojego maluszka....Wciąż się na nie gapię:biggrin2:

Cieszę się bardzo że wszystko ok:tak:Gratuluję:-)


Witam znowu po nieobecności.Ale z dobymi wiadomościami:tak:
Wczoraj miałam wizytę i wszytsko jest OK.Dzidziuś rośnie ma już 6 cm:tak::tak: Macha rączkami i "ssało" pluszka:-)Nóżki miało skrzyżowane:tak:Ale super:tak:
Lekarz mi kazał kawkę słabą pić bo głowa mnie boli codzienie bo mam ciśnienie niskie.Wczoraj miałam 90/50:confused2::confused2:
Witamin narazie nie muszę brać,tylko kazał żeby codziennie porcja warzyw i owoców była to starczy.Jak będę mieć gorsze wyniki krwi to wtedy zacznę brać;-) Przez miesiąc 1kg mi przybyło.
Na bank nie dam rady Was nadrobić:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Po ponad tygodniowej nieobecności,z góry przepraszam:zawstydzona/y::-(

Gratuluję cudownych nowinek:tak::-)



Witam wszystkie mamy :) ja mam termin na 19 czerwca.... już się doczekać nie moge:-D

Witamy. Gratuluję maleństwa:-D
 
witam się i zarazem dobrej nocki życzę, gratuluje dobrych wieści i niech tak juz zostanie :tak: moja wizyta w czwartek o 21.00, chyba nas jest więcej na ten dzień , trzymam za nas kciuki:-) noo, i witam kolejną mamę ;)


Mi chodzi o ten spożywczy ze względu na omega 3 itp. Muszę zacząć go spożywać bo w tej ciąży to od ryb mnie trochę odrzuca, może nie tyle ich smak co zapach smażenia, duszenia itp. w związku z czym jem ich zdecydowanie za mało.
jeżeli ci chodzi o omega 3 to dobrym rozwiązaniem są witaminy feminatal +DHA
"DHA jeden z wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega 3, które mają szczególne znaczenie dla prawidłowego rozwoju mózgu i wzroku dziecka" Te witaminy są zalecane od 13 tygodnia ciąży, ja je właśnie zaczęłam brać, cena za opakowanie ok 50 zeta


koriander:-) no popatrz byłybyśmy sąsiadkami, a może mamy nawet wspólnych znajomych:szok: ja mieszkałam niedaleko albertheina ulica się zwała "Pieter van der doesstraat" zaraz przy kanale. Od dawna tam mieszkasz?
 
Ostatnia edycja:
Właśnie słucham i popłakuję, jak pięknie śpiewa na mezzo Jaroussky, kto się zachwycał braćmi Legun w Mam talent powinien to usłyszeć!!!
agast- my jutro też będziemy jechać kupić buty Piotrusiowi- wszystkie ma poniżej kostek...
kpi- drogi też poród w tej klinice, swoją drogą sporo macie prywatnych porodówek w tej Warszawie- ja w Bydgoszczy nie słyszałam o żadnej...
żyrafka- no to niefajnie postąpiła szwagierka- kurcze co rusz to mamy tu przygody z ludźmi, którzy myślą tylko o sobie, nie o innych...:wściekła/y: Ciekawe na ile to roztargnienie, na ile głupota, a na ile złośliwość...
bozenamacho- witaj, napisz coś więcej o sobie...

Ja powoli też będę uciekać spać. Dobranoc, do jutra :-)
 
A ja witam się :tak: matko jak mi sie dziś wstac nie chciało:no::szok: Do tego nie mam pojęcia co zrobić na obiad:eek:chyba rodzinka z głodu umrze:shocked2::eek::sorry:

Znów poryczałam się na widok mojego suwaczka:sorry::sorry::sorry:

Miłego dnia i udanych wizyt.
 
A ja witam się :tak: matko jak mi sie dziś wstac nie chciało:no::szok: Do tego nie mam pojęcia co zrobić na obiad:eek:chyba rodzinka z głodu umrze:shocked2::eek::sorry:

Znów poryczałam się na widok mojego suwaczka:sorry::sorry::sorry:

Miłego dnia i udanych wizyt.

ja tez sie witam a co do obiadku napewno cos wymyślisz:tak:
a o co chodzi z suwaczkiem? placzesz ze szczescia ze to juz 17 tydzien?
 
reklama
Do góry