reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Agi78 gratulacje, super że z maluszkiem wszystko w porządku.

lena - za co taki mandat:szok::szok::szok:? i do tego przed świętami??

krakowianka79 - witaj w klubie:-D. Ja też. Przeczytałam na opakowaniu, że z mleka pasteryzowanego i już był mój.
 
reklama
agi-super że wszystko z dzidzią ok zaraz obejrze fotki:tak:
Jak wróciłam po pracy do domu to po tych opowieściach o jedzonku wigilijnym i świątecznym rzuciłam się na żarcie i teraz niemoge się ruszyć brzusio boli ojojoj:no:
 
wlasnie ja tez zrezygnowalam z moich ulubionych serow plesniowych z powodu listerii az nie znalazlam tego, ktory jest z pasteryzowanego mleka
teraz zawsze patrze na opakowanie
podobno tylko te z wyzszej polki, kupowane na wage sa z niepasteryzowanego

Agi78 super wiesci
ja wizyte mam jutro na 8:30 i juz sie cykam
poza tym jak ja wstane o 7?:szok:
ale pewnie pol nocy spac nie bede mogla z przejecia

kto ma tez jutro wizyte?
 
lena, coś Ty tam nawyprawiała za 19pkt???? dobra jesteś ...

Agi78, strasznie się cieszę, że wszystko w porządku ... czyli stresy na Święta masz z głowy :-), teraz tylko radość i szczęście!!!

a co do serów, koleżanki, to ja jednak się powstrzymam - tak żeby dmuchać na zimne ... jest tak wiele opinii, że nie wiadomo które tak naprawdę można ;) pól roku szybko zleci ;)
 
Ostatnia edycja:
lena, coś Ty tam nawyprawiała za 19pkt???? dobra jesteś ...
oJ

kpi:) 0 5 rano myslałam, że ich nie będzie i sobie wyprzedziłam na zakazie, do tego przejście dla pieszych ograniczenie prędkości, podwójna ciągła, skrzyżowanie mini:)i się nazbierało:)Ale cóż zrobić przez głupotę:(stało sie i już:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
lena - tak pytałam, ale wiem jak to jest z nimi ... ja ostatnio przez 2 miesiące uzbierałam 12pkt ... 6 za prędkość, 6 za kolizję :rofl2:, i coż zrobić ... teraz jeżdżę ostrożniej bo chcę mieć prawko! jak złapie jeszcze trochę to na doszkalający kurs trzeba będzie iść ... :no:, a prawko mam pawie 14 lat ... i to pierwsze punkty i mandaty były .....

taki lajf ....
 
Do góry