reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No właśnie mój mąz już nie raz z nim rozmawiał, prosił o różne sprawy, np. żeby o 7 rano nie włączał telewizora na maksymalną głośność, rozmowy nie pomagają niestety.

ja to swojego mogłabym trzasnąc w łeb za to ze nie opuszcza deski w toalecie jak wchodze po nim do wc to mi sie nie dobrze robi:no::no::no:
a w kuchni zawsze robi balagan sol i okruszki po chlebie sa wszedzie a garnki zawsze wrzuci do zlewu i nie myje ich
czajnik elektryczny zamiast na szafce zawsze jak zaleje kawe to stawia na stole szlak moze trafic człowieka
 
reklama
No właśnie mój mąz już nie raz z nim rozmawiał, prosił o różne sprawy, np. żeby o 7 rano nie włączał telewizora na maksymalną głośność, rozmowy nie pomagają niestety.

czyli facet jest niereformowalny, myślę,ze jemu trzeba jakiejś kobiety;-) to mu przejdzie to "zatruwanie" Wam życia, a obawiam się,ze jak pojawi się dziecko to nie będzie lepiej:-:)wściekła/y:
 
zyraffka to chyba rzeczywiscie pozostaje zeby zacisnac i trwac... moze los sie wkrotce odmieni? Moze jak bedzie wnuk/wnuczka to sie to troche samo zmieni

A propos linkow, bo widze ze pojawia nam sie ich cala masa a trudno potem sie doszukac. Moze czas na nowy watek odnosnie linkow? co wy na to?
 
Cześć mamusie :)
Dawno mnie nie było, nawet bardzo, ale po ślubie musiałam nacieszyć się mężem :) A poza tym dostałam szczeniaczka,bo zawsze marzyłam,żeby moje dzieciątko urodziło się w domu z psem i tak jakoś mi czas poleciał. Napisałyście tyle stron, że szczerze, nie wiem czy zdąże nadrobić, ale mam nadzieje ,że wszystko u was i fasolek, wszystko dobrze. U mnie jak najbardziej, byłam ostatnio u ginekologa, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ma obie rączki i nóżki , więc na szczęście kompletne :)
 
reklama
Do góry