reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć mamusie :)
Dawno mnie nie było, nawet bardzo, ale po ślubie musiałam nacieszyć się mężem :) A poza tym dostałam szczeniaczka,bo zawsze marzyłam,żeby moje dzieciątko urodziło się w domu z psem i tak jakoś mi czas poleciał. Napisałyście tyle stron, że szczerze, nie wiem czy zdąże nadrobić, ale mam nadzieje ,że wszystko u was i fasolek, wszystko dobrze. U mnie jak najbardziej, byłam ostatnio u ginekologa, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ma obie rączki i nóżki , więc na szczęście kompletne :)

Gratuluje i wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia!!!

Jade na wizyte... trzymajcie kcuki!! :szok:
Trzymam :tak:
 
Hej babeczki :-)
My już z powrotem i....doczekałam się!!! :-D Robalek fikał jak szalony, skakał obracał się i kombinował jak tylko mógł. To taki piękny widok!!! Mierzy sobie 6,5 cm nie licząc nóżek, a waży 13,6 grama. To już kawał byka :-)
Dzięki za porady "na fikanie", na lody nie było czasu ale Mars pewnie zrobił faktycznie swoje.
Nastepna wizyta za miesiąc i nie wiem jak przetrzymam tak długi kawał czasu bez podglądania mojego robalka ;-)
 
Witam i ja po weekendzie :tak:.
Nareszcie przebrnęłam przez te setki stron:-D. Dziewczyny wy chyba nic innego nie robicie tylko piszecie i piszecie.
Ciężki mam dziś dzień. Pobudka o 4, trzeba było do domu wrócić. O 14 miałam wizytę, niestety bez usg- dopiero mam na 15.12. Przy okazji mam pytanie - czy zbyt częste usg nie jest szkodliwe dla dziecka?? Mam dwóch lekarzy i każdy kieruje mnie oddzielnie, teraz właściwie nałożą mi się - dzień po dniu będzie.
W domu wszyscy chorzy:-(, z gorączką, więc tylko zamknąć się w pokoju i z nikim nie rozmawiać.
 
zyraffka to chyba rzeczywiscie pozostaje zeby zacisnac i trwac... moze los sie wkrotce odmieni? Moze jak bedzie wnuk/wnuczka to sie to troche samo zmieni

A propos linkow, bo widze ze pojawia nam sie ich cala masa a trudno potem sie doszukac. Moze czas na nowy watek odnosnie linkow? co wy na to?

O tak tak!!! Jestem za stroną z linkami:tak:takie fajne ciuszki na allegro pokazywałyście, a jak chciałam pokazać mężowi to znaleźć ioch za nic nie mogałm:wściekła/y:


Cześć mamusie :)
Dawno mnie nie było, nawet bardzo, ale po ślubie musiałam nacieszyć się mężem :) A poza tym dostałam szczeniaczka,bo zawsze marzyłam,żeby moje dzieciątko urodziło się w domu z psem i tak jakoś mi czas poleciał. Napisałyście tyle stron, że szczerze, nie wiem czy zdąże nadrobić, ale mam nadzieje ,że wszystko u was i fasolek, wszystko dobrze. U mnie jak najbardziej, byłam ostatnio u ginekologa, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ma obie rączki i nóżki , więc na szczęście kompletne :)

Cieszę się że u Ciebie wszystko tak wspaniale się układa:tak:oby tak dalej!!!!!:-D



Jade na wizyte... trzymajcie kcuki!! :szok:

Trzymamy, trzymamy...:-)



Hej babeczki :-)
My już z powrotem i....doczekałam się!!! :-D Robalek fikał jak szalony, skakał obracał się i kombinował jak tylko mógł. To taki piękny widok!!! Mierzy sobie 6,5 cm nie licząc nóżek, a waży 13,6 grama. To już kawał byka :-)
Dzięki za porady "na fikanie", na lody nie było czasu ale Mars pewnie zrobił faktycznie swoje.
Nastepna wizyta za miesiąc i nie wiem jak przetrzymam tak długi kawał czasu bez podglądania mojego robalka ;-)

Gratuluję super wiadomości:-)
 
Wlasnie cyknela nam strona numer 666 :-D:-D

Czarna wiedzmo jak dobrze slyszec ze wszystko w porzadku! No spory robalek i na pewno wrazenia mieliscie niesamowite :tak:

Gosia** no te fajne ciuszki tez mi sie spodobaly a juz nie wiem nawet kto linka tu wklejal, przyda sie na pewno miec wszystko do kupy :-D

Kpi tez czesto tesknie za ludzmi ale w sumie dosyc sporo ich jeszcze widuje, mam nadzieje ze uda ci sie wrocic po tych 2 miesiacach bo wtedy to juz z gorki :tak:
 
Hej babeczki :-)
My już z powrotem i....doczekałam się!!! :-D Robalek fikał jak szalony, skakał obracał się i kombinował jak tylko mógł. To taki piękny widok!!! Mierzy sobie 6,5 cm nie licząc nóżek, a waży 13,6 grama. To już kawał byka :-)
Dzięki za porady "na fikanie", na lody nie było czasu ale Mars pewnie zrobił faktycznie swoje.
Nastepna wizyta za miesiąc i nie wiem jak przetrzymam tak długi kawał czasu bez podglądania mojego robalka ;-)


super:-):-):-)
 
Cześć
właśnie przeczytałam dzisiejsze wszystkie posty:-) trochę ich było:-)

czarna wiedzma - gratuluje wspaniałych wiadomości

Dzisiaj coś mam ciężki dzień. W pracy masę roboty, wymęczona jestem jak nie wiem co, ale chcąc iść na zwolnienie od 22.12 musze pokończyć swoje sprawy. Teraz uciekam się położyć bo już usypiam na siedząco przy biurku:-)

Leżąc będę trzymała kciuki za pozostałe wizyty:tak:
 
Hej babeczki :-)
My już z powrotem i....doczekałam się!!! :-D Robalek fikał jak szalony, skakał obracał się i kombinował jak tylko mógł. To taki piękny widok!!! Mierzy sobie 6,5 cm nie licząc nóżek, a waży 13,6 grama. To już kawał byka :-)
Dzięki za porady "na fikanie", na lody nie było czasu ale Mars pewnie zrobił faktycznie swoje.
Nastepna wizyta za miesiąc i nie wiem jak przetrzymam tak długi kawał czasu bez podglądania mojego robalka ;-)

serdecznie gratuluję!!! super wiadomości ...

. Przy okazji mam pytanie - czy zbyt częste usg nie jest szkodliwe dla dziecka?? Mam dwóch lekarzy i każdy kieruje mnie oddzielnie, teraz właściwie nałożą mi się - dzień po dniu będzie.
W domu wszyscy chorzy:-(, z gorączką, więc tylko zamknąć się w pokoju i z nikim nie rozmawiać.

ja czytałam, że USG nie szkodzi dziecku, te fale są tak znikome, że nikt nie zanotował skutków ubocznych ... ufam też swojemu lekarzowi, ze wie co robi.... ;)

asia, to uważaj na choróbsko!

Wlasnie cyknela nam strona numer 666 :-D:-D


Kpi tez czesto tesknie za ludzmi ale w sumie dosyc sporo ich jeszcze widuje, mam nadzieje ze uda ci sie wrocic po tych 2 miesiacach bo wtedy to juz z gorki :tak:

wszystko wyjaśni sie 23.12 - czy mogę ...
 
reklama
Do góry