reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
dobra narazie spadam robic obiad bo synek zaraz ze szkoły wróci a ja daleko w lesie z robota odezwe sie póżniej:-D:-D:-D
 
Witam wszystkich wieczorną porą!
Zaraz też idę spać, ale wpadłam wam jeszcze coś pokazać.
Dzisiaj pisałam że super że Ania Mucha wygrała TZG i na potwierdzenie moich słów, aukcja charytatywna jej złotej kuli:
Kryształowa Kula z programu Taniec z Gwiazdami (843700084) - Aukcje internetowe Allegro

Wątpię czy Urbańska oddała by na taką aukcję wygraną. Dlatego jestem pełna podziwu dla Ani i teraz to już ją jeszcze bardziej polubiłam:-)

Widzieliście za ile pieniędzy ją licytują :-) Jej nawet sobie nie wyobrażam ile trzeba mieć kasy żeby 50000 wydać od tak sobie na figurkę :-(


Jakiś czas temu któraś z czerwcowych mam dostała fajna propozycję pracy, pomyślałam sobie wtedy że los bywa złośliwy. Okazało się że i dla mnie też jest złośliwy :-) Kumpel powiedział mojemu facetowi żebym złożyła podanie do jego firmy a on już się postara żeby poszło dalej (same zresztą wiecie), tyle że w tej sytuacji to odpada ach. Jednak oczywiście nie żałuje :-) wierze że na macierzyńskim uda mi się znaleźć jakąś fajna pracę :-)
 
a Was jak traktuja w pracy? patrza wogole na to ze jestescie w ciąży?

U mnie nikt nie wie,ani w jednej,ani w drugiej pracy. Tzn wiedza tylko zaufane kolezanki, a jak dowie sie reszta to nie wiem co bedzie. Na pewno nikt nie bedzie zadowolony, z jeden roboty pewnie wywala,bo to praca przez agencje,wiec wytlumacza sie,ze dla mnie pracy nie ma,a w drugiej pracy to nie wiem,musza dac mi macierzynski i trzymac az do konca,a co bedzie pozniej to nie wiem.:crazy:
 
reklama
Do góry