reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Cieszę się, że z Gosią i dzieciątkiem wszystko w porządku. Trzymaj się Gosiu i dbaj o siebie. Będzie dobrze!

Ola w twoim przypadku termin z USG będzie bliższy prawdzie, to chyba ty pisałaś, że zaszłas w ciążę w 25-26(?) dniu cyklu. A jaki termin wpisali ci do karty ciąży? Czy mówiłaś ginowi, że miałaś tak późno w cyklu owulację?
Ogólnie USG zrobione w 10-12 tc podaje najdokładniejszy termin porodu.

No właśnie....z usg wychodzi 2 tygodnie wcześniej więc być może urodzę na początku lipca;-) rzeczywiście na usg wychodzi wcześniejsza ciąża...dzięki dziewczyny za odp.

Ja też rano wstałam i zaglądam do Was, widzę,że miło spędziłyście sobotę. U nas były imieninki naszego Oliwiera, byliśmy w Fikolandii, w McDonald's-chyba przez rok tam nie zajrzę bo mi niedobrze po takiej porcji kalorii było:-p Mały dostał tyle prezentów, że nie mam pojęcia co dostanie na Gwiazdkę:eek: dostał symulator gier podłączany do TV, zabawki z Boba Budowniczego, Puzzle Strażaka Sama i Boba, słodycze. Na szczęście to nie my kupowaliśmy tylko chrzestna i teściowa;-) Kurcze,jak ja byłam mała, to nikt imienin mi nie organizował...
Dziś wybieramy się do kina na jakąś nową bajkę o reniferku z juniorem no i musze spodnie zakupić:tak:

Zyczę wszystkim miłej niedzieli w gronie rodzinnym!
 
reklama
Witajcie kochane,
Widze ze sobota minela wszystkim bardzo slonecznie :-D Ja po wczorajszym 4-godzinnym spacerze ledwie sie moglam do domu doczlapac ale samopoczucie wspaniale!
A dzisiaj pada i zimno, ale wpadna do nas na obiadek znajomi wiec pewnie tez bedzie wesolo.

Poruszylyscie kwestie prezentow gwiazdkowych, swietny pomysl bo ja jeszcze nic nie wymyslilam :sorry:
Zycze wszystkim wspanialej niedzieli, ja pewnie dopiero wieczorkiem wpadne was poczytac
papa!
 
Dzień Dobry Wszystkim Paniom....
Koszmar...obudziliśmy się dziś o 10.00...mój P.ma dzis wolne i ta jakoś nam sie pospało:biggrin2::biggrin2::biggrin2:...Jeszcze nie mogę dojść do siebie....
Apropos prezentów to ja mam problem bo za tydzień 30.11. są urodzimy mojeg P. i nie wiem kompletnie co mu kupić...On już mi zapowiedział że żadnego prezentu nie potrzebuje bo już dostał ode mnie to o czym marzył najbardziej...naszą Kochaną fasolę....ale ja bardzo chcę mu coś kupić tylko nie wiem za bardzo co???? Brak mi pomysłów!!!!
 
hejo....jak ja uwielbiam napisać wiadomośc po czym jednym machnięciem palca wszystko skasować!!!!!!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrr
więc odtwarzam...
kochaaanneee:)) Wy tu o spacerkach więc i ja wybrałam się na spacer - do kuchni hahaha!!! pozwoliłam sobie na taki wybryk bo już całkiem czysto u mnie-śluz biały...
Ale wracająć do poważnych spraw to mam dylemat....
Dostałam skierowanie na test podwójny czyli PAPPA- to badanie w ramach NFZ więc nie zapłącę nic...Podobno w bardzo dobrej prywatnej przychodni. Oczywiście mam też usg genetyczne...I teraz mam dylemat czy robić pappa?
To dośc stresogenne badanie...
Załóżmy, że usg wyjdzie ok...a test pappa źle-co dość częśto się zdarza z tego co czytałam...no i co wtedy?na amniopunkcję się nie zdecyduję...i co?będę żyć w strachu?!
Z drugiej strony pappa też wykazuje prawdopodobieństwo m.in. późniejszych problemów z łożyskiem tak?czy nie?bo nie wiem czy dobrze wyczytałam...więc może dobrze jest wiedzieć o takich rzeczach wcześniej...
Czy któraś z Was robiła bądź zamierza robić PAPPA?
 
Cześć dziewczynki
pospałam dzisiaj do 11.30 :szok: Ale lenistwo!:zawstydzona/y: Dziś jest trochę mniej słonecznie niż wczoraj, ale nadal ciepło, więc znów będzie rodzinny spacerek :-)

Agnieszka--, nie mam pojęcia jak jest z tym PAPPA, nie pomogę Ci :-(
Agi- ja też mam zawsze największy problem z prezentem dla męża... A święta tak blisko :confused2:
OlaPiotrowska- super prezenty dostał Twój synek!Jaka to bajka o reniferku? Taka bardziej dla maluchów? Może też się wybierzemy z młodym...
Koriander, Gosia**, Zdec, hefi i inne czerwcówki- miłego dnia wszystkim!
 
Agi- ja też mam zawsze największy problem z prezentem dla męża... A święta tak blisko :confused2:

Koriander, Gosia**, Zdec, hefi i inne czerwcówki- miłego dnia wszystkim!

Ja też nie mam pomysłu na prezent dla mojego Bartka :eek:.

Właśnie pieką mi się brzoskwinie w cieście francuskim, normalnie zapachy w domu że ahhhh... Mąż przyjdzie to pewnie większość spałaszuje.
Wracają mi siły (odpukać), tzn chce mi się cokolwiek robić :-D i mdłości jakby mniejsze... :-D:-D:-D

Miłej niedzieli dziewczyny.
 
Witam was
Spokojniutko tu dzisiaj:tak:
Ja dzisiaj niestety w domu siedze po pada jak nie wiem :wściekła/y:
Jutro mam isc do szkoly i zastanawiam sie co mam zrobic.Dominik nadal mi kaszle i najbardziej w nocy a w przedszkolu znowu moze dorwac jakies paskudzctwo:no:
Gdyby nie egzaminy w przyszlym tygodniu to pewnie bym nie poszla.Teraz siedze i mysle co robic, bo juz mnie w zeszlym tygodniu nie bylo:-(
 
Spokój niesamowity dzisiaj :-)

Ja też zresztą cały dzień w szlafroku.
Jutro idę na badania, nie wiem jak wytrzymam bez jedzenia, codziennie rano wymiotuję, a tak na pusty żołądek to jest koszmarne uczucie:-(przez to cały tydzień jestem już w srtesie
 
u dziewczynki, ale tu leniwo dzisiaj:-):-)
ja właśnie pożegnałam gości i udaje się na kanapę troszkę poleniuchować:-D:-D
a co...w końcu dziś niedziela, dzień wolny:-D:-D( jakbym codziennie nie miała wolnego):-)
zajrzę jeszcze później...
 
reklama
Do góry