reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Super że już czujesz ruchy:tak: Szybciutko:-p
Co do wysypki na brodzie, to ja też mam masakrę, ale w moim przypadku to na pewno pryszcze:crazy:
Dziewczyny jakie macie brzuchy? Bo kurcze coś czuję że jest nie tak, bo mój jest takie trochę twardy, nie wiem czy tak powinno być:eek:
 
reklama
Super że już czujesz ruchy:tak: Szybciutko:-p
Co do wysypki na brodzie, to ja też mam masakrę, ale w moim przypadku to na pewno pryszcze:crazy:
Dziewczyny jakie macie brzuchy? Bo kurcze coś czuję że jest nie tak, bo mój jest takie trochę twardy, nie wiem czy tak powinno być:eek:

nawet mojemu mężowi było dane poczuć ruchy naszej fasolki, i teraz siedzi na kanapie i cieszy się jak małe dziecko:-D:-D, ja też byłam w lekkim szoku,że tak szybko bo tak naprawdę troszkę ponad miesiąc temu dowiedziałam się,że jestem w ciąży a tutaj już czuje moje maleństwo i to tak intensywnie:-):-)

a co do brzucha to mi się robi twardy jak mam problemy z załatwianiem się, więc może to od tego?
 
zapytam na wizycie czy jest jakiś specyfik na te pryszcze...
a co do bólów brzucha to od kilku dni szczególnie wieczorem czuje coś jakby skurcz brzucha połączony z bólem na dole niżej pępka, tak jakby twardniał, takie to nieprzyjemne uczucie, biorę wtedy nospe i mi przechodzi:eek:
 
Cześć dziewczyny ja siedze sobie u mamy i postanowilam do Was zajrzec na chwike:-) przeziebienie juz przeszło prawie. troszke tylko mnie jeszcze gadło boli :tak: ale juz jest o wiele lepiej. Faktycznie dzisiaj cichutko tutaj. :tak::tak:
zdec ja tez mam czasem twardy brzuszek ale czasami tylko i po chwili mija. Bede u lakarza nie długo to się dowiem zebym nie zapomniala bo zobacze malenstwo i znowu polowe spraw przeocze:tak:;-)
 
to dobrze ze przechodzi, bo najgorsze to gdy choróbsko złapie w ciąży:crazy: a zakupiłaś ten syrop?, co ci pomogło:-)
no właśnie nie kupilam go mama nie miala czasu a ja jak wyszlam z uczelni to apteki pobliskie były juz zamkniete:-:)-( dzisiaj nie dalam rady juz ale jutro od rana ide na miasto to kupie tak w razie co gdyby znowu cos sie przypałętało:tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry