reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Cześć Mamuśki, troszkę mnie nie było i jeszcze wszystkiego nie nadrobiłam w czytaniu.
W czwartek, też byłam w kinie, tylko ja na "Nigdy nie mów nigdy" i nie jadłam nic, bo po godzinie 16:00 jak coś zjem to noc mam nieprzespaną, więc sobie odpuściłam popcorn i chipsy. Film bardzo fajny, taki ciepły... czasami lubię obejrzeć sobie coś takiego, ale wczoraj oglądałam "Bękarty wojny" i bardzo mi się podobał, w ogóle lubię Tatantino.
Dzisiaj szkoła, ale nie wysiedziałam do końca zaję, strasznie mnie mdliło, więc z mężem (chodizmy razem do szkoły) uciekliśy z zaję :-) i pojechaliśmy sobie na meczyk, bo oboje jesteśmy kibicami :-)
Jutro znowu szkoła więc pewnie nie zajrzę :-( do Was...
Od poniedziałku znowu do pracy, ale we wtorek do gin na przezierność a w piątek lecimy do Londynu :-) - Londynianki - jak tam pogoda u Was? Musze zabrać ciepłe rzeczy?
 
reklama
lasposa-U nas jak narazie cieplutko:tak:.Dzisiaj bylo 15 stopni.Jedyne co mnie sie nie podobalo to ten wiatr.Normalnie pi... jak w kieleckim:-D.Pod wieczor troche padalo ale jak na koniec listopada pogoda super:tak:
 
czesc dziewczyny ja niedawno wrocilam do domu i padam normalnie jestem wykończona przeczytałam do konca dzisiejsze strony i normalnie juz mnie oczy pieka miałam dzisiaj strasznie zly dzien:-( i ide spac:-(
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze slodkich snow dobranoc;-)
 
Ewitka- jak fajnie, że z nami nadal jesteś :-) Widzę, że trzymasz się jakoś- to dobrze. Pewnie synek jest wielka pociechą :-)
Kajdusia dzięki. Synuś jest ostatnio jeszcze większym słodziakiem, że człowiekowi chce się wrócić do normalności. Poza tym od tygodnia już pracuję i to od razu bardzo intensywnie, bo poszłam na szkolenie, więc coś się dzieje. Z jednej strony smutno mi się robi jak zaglądam do was, zobaczę pierwsze fotki waszych maleństw, ale z drugiej strony zawsze znajdę sobie pretekst, żeby jednak zaglądnąć, a to wieści od Agnieszki, teraz Gosi, potem pewnie będę ciekawa plci waszych dzieciątek, potem znowu coś się znajdzie i pewnie sporadycznie, ale będę wam towarzyszyć do samego końca :-)

Moja sugestia, stwórzcie sobie osobny wątek zakupowo-prezentowy. Najlepiej uniwersalny - dla siebie i maluszka. Przyda się na kiedyś, jak będziecie kompletować wyprawkę.
 
Ostatnia edycja:
Ewitka super że do nas zaglądasz... a synio niech dba o mamusię żeby była cały czas uśmiechnięta.:-D

Ja coś spać nie mogę :eek: obudziłam się jak mój mąż do pracy wstawał (po 4tej). Byłam strasznie głodna to sobie zjadłam płatki z mlekiem. Chyba zaraz jeszcze się położę bo 6:30 to środek nocy normalnie, może uda mi się zasnąć :confused2:.

W każdym razie mówię dzień dobry i życzę milej niedzieli...:laugh2:
 
Ewitka też się bardzo cieszę gdy widzę twoje pozytywne posty!:-)
Zaglądaj do nas jak najczęściej.
Witam dziewczyny o poranku, tak się strasznie nie wyspałam:-( A jeszcze mój K. ma jakieś dziwne pomysły o 7 rano:zawstydzona/y:
Wczorajsze urodzinki fajne:-) Ale wróciliśmy dość szybko bo już po 22, jakoś mi się oczy kleiły:-) No a dzisiaj znowu trzeba iść na uczelnię:-( Życzę wszystkim miłej niedzieli;-) Jak wszędzie jest taka ładna pogoda jak u nas to polecam spacerki;-) Do usłyszenia wieczorkiem, jak wrócę ze wsi, bo jadę tam po zajęciach:tak:
 
reklama
Do góry