reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam i ja w sobotkę ;)
Trochę późno ale zajęta byłam zakupami ... no i mieszkanie trochę do porządku zaprowadzić trzeba było....

Ja tez sie witam po 11 godzinach spania :-D:-D
Moj maz sie smieje bo od czasu kiedy mialam mdlosci (ktore odpukac juz przeszly) pierwsze co robie jak wstane to prawie po omacku sypie musli do miski zalewam jogurtem i wracam do lozka zjesc :laugh2: Chyba mi tak zostanie na zawsze

Olu dzieki;-) bo my sie wlasnie wybieramy w ten weekend ja tam lubie takie futurystyczne wizje swiata, pewnie tez sie zeschizuje, zwlaszcza ze te efekty podobno bardzo dobre :sorry::sorry:

Jak tam u was samopoczucie? Ja sie jak zwykle ciesze z weekendu :-D

Tak, tak trzeba się wysypiać ile można ...
Ja też się niebawem wybieram , i popcorn i cola ... obowiązkowo! tylko może małe sobie wezmę tym razem :rofl2:

Ja mam weekend od 4 tygodni ale też jest fajniej bo mężuś jest więcej w domku :-):-):-):-):-):-)

witam niedawno wrocilam z pracy i strasznie meczy mnie pewna sprawa:
moja kolezanka jest podobno w ciazy byla u lekarza i na usg nie bylo widac zarodka tylko pusty pecherzyk czy to mozliwe zeby w 7 tyg nic jeszcze nie bylo widac??????????????

Moja przyjaciółka miała tzw. "puste jajo" - to chyba to o czym Ty mówisz. I właśnie coś koło tego tygodnia jej to stwierdzono. Bo w 7 tygodniu to powinno być już dość sporo widać - ja widziałam w pęcherzyku moją kruszynkę i bijące serduszko ...
Przykro mi ale chyba to nie jest dobry znak, no chyba, że źle policzono tygodnie i jest np. w 4 ...

A na przeziębienie polecam APAP C!

Bardzo tu dziś cichutko ...
Życzę miłego popołudnia i idę szykować się na imieniny wujka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja urwałam się z zajęć i do was zaglądam. Tak ładnie na zewnątrz że nie chciało mi się tam siedzieć na nudnych wykładach:-( A teraz powoli zaczynam się szykować na urodzinki brzdąca;-) 5 lat mu stuka:-)
Jutro do was zajrzę:-D
 
A ja urwałam się z zajęć i do was zaglądam. Tak ładnie na zewnątrz że nie chciało mi się tam siedzieć na nudnych wykładach:-( A teraz powoli zaczynam się szykować na urodzinki brzdąca;-) 5 lat mu stuka:-)
Jutro do was zajrzę:-D

Myślę że świeże powietrze bardziej Ci na zdrowie wyjdzie niż wykłady:-p:-D
Mój chrześniak też kończy 5 lat:tak:9 grudnia:tak:już myślę co mu kupić:eek:ale on ma bzika na punkcie Formuły 1 więc pewnie coś w tym kierunku:-)
 
A jak tam u was prezenty świąteczne??? Myślicie już? U mnie maluchy juz napisały listy do gwiazdora:shocked2::eek:to znaczy za Wojtka napisała siostra:tak::-)lista jest bardzo długa:szok:ale powoli rozdzielimy wszystko po rodzinie hihi Ja już zaczęłam zakupy:tak::-p
 
My po obiadku i po spacerku. Jest tak ciepło i słonecznie, że w lesie szukaliśmy grzybów, ale jednak nie było :-)
Właśnie leci w TV program o największym człowieku świata...A miesiąc temu jak byliśmy w Holandii widzieliśmy tegorocznego rekordzistę- ma 2,47cm :szok: Mówię Wam, wygląda to niewiarygodnie! Nawet zrobiliśmy zdjęcia na pamiątkę ;-)
mama mikołaja- a może owulacja tej koleżanki była później, tak jak w przypadku chyba Oli i w sumie ciąża jest młodsza niż licząc od ostatniej miesiączki ?
 
mamamikołaja myślę, że Twoja koleżanka powinna jeszcze za tydzień zrobić usg...Zazwyczaj przy pustym jaju płodowym czeka się do 8 tygodnia z diagnozą. W 8 tygodniu to już powinien być i zarodek i serce.
Ja miałam puste jajo płodowe - z tym, że u mnie od początku było wiadomo, że coś nie tak bo beta nagle stanęła, a potem rosła słabiutko no i oczywiście na usg nie było nic widać. W 8tyg to już poroniłam...poroniłabym pewnie wcześniej ale luteina, którą brałam to powstrzymywała.
 
kajdusia spadłaś mi z nieba z tym prezentem!!! super ten wieszaczek!!właśnie potrzebowałam pomysł na jakiś mały drobiazg a to jest super i sama sobie też zakupię:) dzięki!:)
 
reklama
Do góry