reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zdec. gosiagro, anecznik -DZiekuje za zyczenia :-):-)\
Ja tez jestem w orange i mdlosci brak- dziewczyny zmieniajcie nr. :D
 
Co wy tak wczesnie chodzicie spac:-D
Ja zanim mam czas sobie siasc do komputera wszystkie poszly juz spac:sorry:
Ja palilam do momentu zrobienia testu ciazowego.Wczesniej palilam sporo bo prawie paczke dziennie:zawstydzona/y:Teraz na szczescie nawet jednego i nawet mnie nie ciagnie.Tutaj jednak mialam ulatwione bo NHS wspomaga palaczy ktorzy chca rzucic i daje za darmo na przyklad plastry,gumy itp:tak:Na poczatku sie obawialam czy plastrow moge uzywac,ale lekarz powiedzial ze lepsze to jak papierosy:-p.Na szczescie juz od dwoch tygodni nie potrzebuje zadnych wspomagaczy:-D Witaminek takze narazie nie biore.Lekarz powiedzial ze moge zaczac od 2 trymestru wiec narazie mam tylko kwas foliowy.Co do kwasu to dziewczyny czy mozecie mi napisac jaki macie?Jak dowiedzialam sie o ciazy to kupilam w aptece i mial sklad 4mg.Lekarz natomiast stwierdzil ze powinnam zazywac inny i przepisal mi o skladzie 5 mg:sorry:

Natucha-Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!
 
Co wy tak wczesnie chodzicie spac:-D
Ja zanim mam czas sobie siasc do komputera wszystkie poszly juz spac:sorry:
Ja palilam do momentu zrobienia testu ciazowego.Wczesniej palilam sporo bo prawie paczke dziennie:zawstydzona/y:Teraz na szczescie nawet jednego i nawet mnie nie ciagnie.Tutaj jednak mialam ulatwione bo NHS wspomaga palaczy ktorzy chca rzucic i daje za darmo na przyklad plastry,gumy itp:tak:Na poczatku sie obawialam czy plastrow moge uzywac,ale lekarz powiedzial ze lepsze to jak papierosy:-p.Na szczescie juz od dwoch tygodni nie potrzebuje zadnych wspomagaczy:-D Witaminek takze narazie nie biore.Lekarz powiedzial ze moge zaczac od 2 trymestru wiec narazie mam tylko kwas foliowy.Co do kwasu to dziewczyny czy mozecie mi napisac jaki macie?Jak dowiedzialam sie o ciazy to kupilam w aptece i mial sklad 4mg.Lekarz natomiast stwierdzil ze powinnam zazywac inny i przepisal mi o skladzie 5 mg:sorry:

Natucha-Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!


ja też rzuciłam palenie w dniu w którym test wykazał 2 kreski, na szczęście udało mi się to bez problemu. Kiedyś widziałam taką ulotkę: kobieta w ciąży z papierosem, pokazany jej brzuch w nim dziecko również z pzpierosem i chyba to podziałało na moją wyobraźnie:) bo jak mogę "częstować" papierosem fasolkę to czemu nie 6 letnią córkę:-) i rzuciłam.
Biorę kwas foliowy Folik 4mg
 
natucha11 - sto lat :)

Ja od kilku dni niestety na forum nie bylam... W koncu po dlugich rozmyslaniach wzięłam zwolnienie od lekarza - po ostatniej podrozy autobusem stwierdzilam, ze tak dluzej nie wyrobie...
Teraz jak siedze w domku, to nawet mnie odrzuca od kompa :(
Mdlosci niestety nie przeszly...a taka mialam nadzieje...

No nic, na dzisiaj dobranoc i do jutra :)
 
Ja biorę Feminatal N bo ginka mówiła ze moge go brać, gdyż ma więcej kwasu foliowego niż folik.

Ja też powoli się żegnam. Strasznie intensywny dzien miałam dziś:szok: U dentysty byłam, a poza tym zaliczyłam wycieczkę po urzędach i bankach:eek::szok::cool: a no to wszystko pada cały dzień...

Życzę spokojnej nocy Wam drogie koleżanki i sobie też:tak:śpijcie słodko:-D
 
reklama
Witam was z samego rana,u mnie jak zwykle problem ze spaniem .M poszedł do pracy a ja postanowiłam nadrobić zaległości w czytaniu ale za dużo ich nie było i co mam teraz robić?buuuu nie będę krzątać się po domu bo młodego obudzę a niech jeszcze pośpi trochę
 
Do góry