reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Widzę temat fajek.Paliłam,do czasu jak zrobiłam test i wyszedł pozytywny.W I ciąży mnie odrzuciło a w tej jest wręcz odwrotnie,ale powiedziałam że nie będę truć dziecka,bo nie musi się truć przezemnie:no: No i się trzymam od 3 tygodni;-)
 
reklama
Witam serdecznie ja nadal kiepsko sie czuje:-:)-:)-:)-( zjadłam cala paczke chrupków kukurydzianych bo tylko od nich mnie dziisja watroba nie boli

co do witaminek ja tez biore tylko Feminatal800 z kwasem foliowym lekarz sam mi przepisal je wiec biore
 
reklama
Najlepsze życzenia dla solenizantki :-)

Co do witaminek to pułki co nie biorę, jedynie kwas foliowy :-)

Teraz oglądam spidermana i zastanawiam się czy też się popłaczę żeby mąż miał ubaw :-D
 
Do góry