reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
natucha11-->dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki, szczęśliwych miesięcy do samego czerwca z okazji urodzinek.

A ja dzisiaj na szczęście dzień bez większych mdłości, normalnie jadłam, nawet na obiad z mężem zrobiliśmy sobie hot-dogi ot taką chętkę miałam. Na kolację zjadłam sobie kopytek i w końcu jestem normalnie najedzona i spokojnie sobie leżę.
Tylko z tym piciem mam problem, też najlepsza jest pepsi albo fanta ale postanowiłam nie będę pić
 
natucha11-->dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki, szczęśliwych miesięcy do samego czerwca z okazji urodzinek.

A ja dzisiaj na szczęście dzień bez większych mdłości, normalnie jadłam, nawet na obiad z mężem zrobiliśmy sobie hot-dogi ot taką chętkę miałam. Na kolację zjadłam sobie kopytek i w końcu jestem normalnie najedzona i spokojnie sobie leżę.
Tylko z tym piciem mam problem, też najlepsza jest pepsi albo fanta ale postanowiłam nie będę pić
Witam:-)
Jak ja bym chciała się obudzić bez mdłości i sie wreszcie najeść:-p
 
natucha11-->dużo zdrówka dla Ciebie i fasolki, szczęśliwych miesięcy do samego czerwca z okazji urodzinek.

A ja dzisiaj na szczęście dzień bez większych mdłości, normalnie jadłam, nawet na obiad z mężem zrobiliśmy sobie hot-dogi ot taką chętkę miałam. Na kolację zjadłam sobie kopytek i w końcu jestem normalnie najedzona i spokojnie sobie leżę.
Tylko z tym piciem mam problem, też najlepsza jest pepsi albo fanta ale postanowiłam nie będę pić
Dziekuje serdecznie !!!:-) ja życze Tobie i innym dziewczynkom zeby mdlosci jaaaak najszybciej sobie poszły!!! a propos to ktoras mogła by mi oddac bo ja mialam tylko 1 spotkanie z kibelkiem :happy:
 
Chciałabym, naprawdę. Mam wyrzuty sumienia, że popalam, ale to jest silniejsze ode mnie :crazy:

Kasiulka musisz znalezc w sobie jakas mysl co ci pomoze rzucic
ja jak rzucalam 4 lata temu (wtedy powodem bylo tylko moje zdrowie) to myslalam ze skoro nie pale juz tyle godz to nie zapale zeby tegp nie zrujnowac, potem byly dni i tygodnie i dumna bylam z siebie z kazdej godz bez papierosa
jeden papieros musial byc w domu na wszelki wypadek zebym w razie czego mogla po niego siegnac
oczywiscie nie siegnelam ale to byl taki antypaniczny unik
na wszelki wypadek mialam pod reka cukierki bez cukru zeby nie przytyc i wykalaczki zeby cos w buzi miec, poskutkowalo
 
Ja też jestem w Plusie, może dlatego mamy mdłości :cool2:

To już znam powód moich mdłości!!
Od dzisiaj mam nawet dwa numer w Plusie więc dwa razy więcej mdłości! :-D
Wyciągnęłam dzisiaj mojego K. na zakupy bo mu się skończyła umowa i kupiliśmy telefon, miał być dla mnie, ale po chwili się rozmyśliłam i teraz go sprzedajemy;-)
Przynajmniej trochę się zarobi:tak:

Natucha wszystkiego najlepszego!!;-) I spokojnej ciąży oczywiście:-)

Ja już wiem co mogę jeść, nie mdli mnie tylko po: Vasie, Coli i udało mi się na obiad zjeść... 3 cheesburgery i 1 kurczakburgera. Ciekawe że od takich świństw mnie nie odrzuca:szok:
 
reklama
Do góry